• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ankieta erotyczna

monna

Cichy Podglądacz
Wczoraj dostalam link od koleżanki zeby wypelnic ankiete internetowa ktora jest jej potrzebna na studia, byla tam opcja żeby stworzyć własną ankietę więc zrobilam taka erotyczna ankietę dla meża zeby w formie zabawy dowiedziec sie wiecej o jego fantazjach itd. Moze wy macie jakies propozycje na fajne pytania??
 
A

Anika

Guest
Monna może podaj pytania, które już masz, to będziemy wiedzieć czego Ci potrzeba :)
 

monna

Cichy Podglądacz
Ulozylam pytania takie scisle dotyczace naszego seksu. Teraz chcialabym jakies ogolne np z czyich odwiedzin ucieszylbys sie najbardziej: seksownej pielegniarki, wymagajacej nauczycielki, surowej policjantki, slodkiej uczennicy, nieposlusznej sprzataczki, zagubionej sasiadki

- - - Zaktualizowano - - -

Albo np takie Leżysz na hotelowym lozku z zawiazanymi oczami, co chcialbys ujrzec gdy zdejmiesz opaske: dwie dziewczyny rozpinajace twoj rozporek, kamere ustawiona na lozko i mnie w seksownym stroju, mnie w lateksowym stroju z pejczem w reku,

Obawiam sie ze przy wymyslaniu odpowiedzi za bardzo sugeruje sie tym o czym juz z nim rozmawialam lub robilam a chcialabym podsunac jakies nowe opcje moze ktoras mu sie spodoba
 

monna

Cichy Podglądacz
Do mojej ankiety czy do strony na ktorej mozna tworzyc

- - - Zaktualizowano - - -

Do mojej to raczej nie bo odpowiedzi sa anonimowe wiec troche slabo gdybym potem nawet nie wiedziala których odpowiedzi udzielil moj maz :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry