• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ankieta dla Pań

Na parkingu w aucie koleś wali konia co robisz?

  • A : stoisz i obserwujesz jak się bawi

    Votes: 6 60,0%
  • B: zagadujesz do niego

    Votes: 0 0,0%
  • C: jesteś pierdolnięty dzwonię na policje

    Votes: 0 0,0%
  • D : zauważyłaś i czym prędzej się oddalasz to jakiś zbok

    Votes: 4 40,0%

  • Total voters
    10
Kobieta

monika84

Cichy Podglądacz
E: poprawiam sukienkę, odgarniam włosy, rozglądam się po parkingu gdzie zaparkowałam samochód, idę wolnym krokiem w jego stronę kręcąc pupą i robiąc mały pokaz dla faceta idącego kilkanaście metrów za mną, kątem oka zauważam jakiegoś typa walącego gruchę w samochodzie, powoli wymieniam spojrzenia z przystojniakiem wysiadającym z auta zaparkowanego obok mojego, wyjmuje kluczyki z torebki, wsiadam, odjeżdżam, żyje dalej.

Mam nadzieję, że odpowiedź Cię satysfakcjonuje 😉
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
E: poprawiam sukienkę, odgarniam włosy, rozglądam się po parkingu gdzie zaparkowałam samochód, idę wolnym krokiem w jego stronę kręcąc pupą i robiąc mały pokaz dla faceta idącego kilkanaście metrów za mną, kątem oka zauważam jakiegoś typa walącego gruchę w samochodzie, powoli wymieniam spojrzenia z przystojniakiem wysiadającym z auta zaparkowanego obok mojego, wyjmuje kluczyki z torebki, wsiadam, odjeżdżam, żyje dalej.

Mam nadzieję, że odpowiedź Cię satysfakcjonuje 😉
Jak bym słyszal moją kolezankę z Reading:LOL:
 
Kobieta

monika84

Cichy Podglądacz
Jak bym słyszal moją kolezankę z Reading:LOL:
Byłam kiedyś w Reading zwiedzać ruiny opactwa, tzn. mąż zwiedzał, ja miałam ochotę na szybki numerek w średniowiecznym klimacie, ale ludzi wszędzie pełno więc nic z tego nie wyszło 😕

Co się działo wtedy na parkingu i czy ktoś jechał na ręcznym w jakimś samochodzie to już sobie niestety nie przypomnę.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry