• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Anal u faceta?

Hajks3

Seks Praktykant
Siemka nie wiem czy był już taki temat, ale nie moglem znalesc wiec zapytam tutaj. Ostatnio nowa partnerka namawia mnie zeby, wsadzic mi tam palec. Caly czas odmawialem i nie przyjmowalem tego wiadomości (bylo/jest to dla mnie gejowskie), ale ostatnio zastanawiam się czy nie spróbować, zeby mi tam wsadzila paluszka. Moje pytanie brzmi: Czy ktorys z was probowal tego, albo jakas pani robila to z swoim facetem. Jesli macie jakies doswiadczenie albo doznanie to podzielcie sie proszę bardzo 😁
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Siemka nie wiem czy był już taki temat, ale nie moglem znalesc wiec zapytam tutaj. Ostatnio nowa partnerka namawia mnie zeby, wsadzic mi tam palec. Caly czas odmawialem i nie przyjmowalem tego wiadomości (bylo/jest to dla mnie gejowskie), ale ostatnio zastanawiam się czy nie spróbować, zeby mi tam wsadzila paluszka. Moje pytanie brzmi: Czy ktorys z was probowal tego, albo jakas pani robila to z swoim facetem. Jesli macie jakies doswiadczenie albo doznanie to podzielcie sie proszę bardzo 😁
Baw się i próbuj. Ja nie miałem aczkolwiek miałem propozyjce. Po prostu czułbym się nikomfortowo do wszystkiego trzeba dojrzeć. ^^ Zawsze może zacząć od języczka i pamiętajcie o higienie. :D
 

Hajks3

Seks Praktykant
Baw się i próbuj. Ja nie miałem aczkolwiek miałem propozyjce. Po prostu czułbym się nikomfortowo do wszystkiego trzeba dojrzeć. ^^ Zawsze może zacząć od języczka i pamiętajcie o higienie. :D
Zazwyczaj staram sie iść tym tokiem myslenia, ale to jest cos, czego kiedys nigdy w zyciu bym nie zrobil dlatego, tak się zastanawiam i wiadomo ze jak juz to higiena przedewszyskim. A z twojego doświadczenia nie warto tak?
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Zazwyczaj staram sie iść tym tokiem myslenia, ale to jest cos, czego kiedys nigdy w zyciu bym nie zrobil dlatego, tak się zastanawiam i wiadomo ze jak juz to higiena przedewszyskim. A z twojego doświadczenia nie warto tak?
Zależy jak się czujesz ja wiem, na pewno, że nie jestem gotowy na takie rzeczy. Zgodziłbym się na powiedzmy coś małego/palca jeszcze spoko. Lizanko czy coś większgo. Odpadam. :p I wiem, że są kobiety co mają tego przyjemność oraz mężczyźni również. Spoko ja za dużo w dupę od państwa dostaję, że więcej nie zmieszczem. :p
 

Hajks3

Seks Praktykant
Rozumiem haha. Właśnie do tej pory byłem tego samego zdania co ty. Ja nie czuje się gotowy, ale chcialbym zeby ona mogla spelnic swoje fantazje. No nic, jeszcze poczekam jeszcze na dalsze opinie. I dzięki bardzo za chęć pomocy 😊
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Rozumiem haha. Właśnie do tej pory byłem tego samego zdania co ty. Ja nie czuje się gotowy, ale chcialbym zeby ona mogla spelnic swoje fantazje. No nic, jeszcze poczekam jeszcze na dalsze opinie. I dzięki bardzo za chęć pomocy 😊
Spoczko, może zacznij od tego bo pewnie musisz sobie ogolić poślad(depilacja, albo na kucaka xD). I pozwól jej głaskać/smyrać, aby przyzwyczajać się. :p Zrób krok jeśli czujesz, że możesz. ;)
 

Hajks3

Seks Praktykant
Spoczko, może zacznij od tego bo pewnie musisz sobie ogolić poślad(depilacja, albo na kucaka xD). I pozwól jej głaskać/smyrać, aby przyzwyczajać się. :p Zrób krok jeśli czujesz, że możesz. ;)
No jeśli się zdecyduję to tak zrobię. Myślałem też nad tym, ze jak bede pewny czy tego chce to i tak nie spróbować samemu włożyć sobie tam palca czy po prostu czegoś. Na prawdę bardzo ciężki temat dla mnie i póki co podchodzę z dystansem, chociaz on maleje haha
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
No jeśli się zdecyduję to tak zrobię. Myślałem też nad tym, ze jak bede pewny czy tego chce to i tak nie spróbować samemu włożyć sobie tam palca czy po prostu czegoś. Na prawdę bardzo ciężki temat dla mnie i póki co podchodzę z dystansem, chociaz on maleje haha
Powodzonka zawsze możesz spróbować i stwierdzć. ;)
 
Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
Ja tego doświadczyłem, a miałem takie podejście jak Ty. Ja byłem po kąpieli bo wtedy czułem się komfortowo i partnerka podczas stosunku wsadzała mi palec do tyłka, na początku było to dla mnie dziwne ale przyznam, że naprawdę bylo przyjemnie i miałem super odczucia. Podobał mi się taki sex 😁
 
Mężczyzna

tomekwaawa

Cichy Podglądacz
U mnie partnerka przy mocnym podnieceniu czasem wsadza mi palec w tyłek. Szczerze to jest dość przyjemne. Ja bardzo miło wspominam bardzo mocne 69 gdy jeszcze penetrowała mnie palcem. Miałem mega orgazm. Sprawdź, to nie boli a może być bardzo przyjemne
 
Mężczyzna

mr13

Nowicjusz
Mi tylko lekarka wsunęła tam paluszek, ale było to tak niesamowite przeżycie, że z miejsca dostałem mega erekcji, a jak zaczęła dotykać prostaty, to myślałem, że zaraz doprowadzi mnie do wytrysku.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Zgódź się - stymulacja prostaty per rectum jest bardzo przyjemna. Zarówno paluszkiem, jak i strap-onem czy wibratorkiem.
(bylo/jest to dla mnie gejowskie)
Co w tym gejowskiego, skoro przecież to kobieta ma to robić?
Dopóty dopóki robi się coś wyłącznie z kobietą, dopóty jest to w pełno hetero.
Gejowskie są jakiekolwiek męsko-męskie lubieżne czyny, a tutaj żadnego faceta poza Tobą ma nie być. Czy to napieranie na siebie czubkami siusiaków, czy cokolwiek innego, jest gejowskie - a jak bawisz się z kobietą, to jest to heteroseksualne.
 

marow87

Cichy Podglądacz
Zgódź się - stymulacja prostaty per rectum jest bardzo przyjemna. Zarówno paluszkiem, jak i strap-onem czy wibratorkiem.

Co w tym gejowskiego, skoro przecież to kobieta ma to robić?
Dopóty dopóki robi się coś wyłącznie z kobietą, dopóty jest to w pełno hetero.
Gejowskie są jakiekolwiek męsko-męskie lubieżne czyny, a tutaj żadnego faceta poza Tobą ma nie być. Czy to napieranie na siebie czubkami siusiaków, czy cokolwiek innego, jest gejowskie - a jak bawisz się z kobietą, to jest to heteroseksualne.
Dokładnie!
 

Hajks3

Seks Praktykant
Zgódź się - stymulacja prostaty per rectum jest bardzo przyjemna. Zarówno paluszkiem, jak i strap-onem czy wibratorkiem.

Co w tym gejowskiego, skoro przecież to kobieta ma to robić?
Dopóty dopóki robi się coś wyłącznie z kobietą, dopóty jest to w pełno hetero.
Gejowskie są jakiekolwiek męsko-męskie lubieżne czyny, a tutaj żadnego faceta poza Tobą ma nie być. Czy to napieranie na siebie czubkami siusiaków, czy cokolwiek innego, jest gejowskie - a jak bawisz się z kobietą, to jest to heteroseksualne.
Może źle to ująłem, bardziej chodzi mi o to ze raczej nie słyszę od kolegi, jak to se wlozyl palca w dupe, czy nawet jego partnerka to zrobiła (wydaje mi się że nie jeden próbował, ale to chyba taki temat tabu). Dlatego korzystanie z męskiej dupy kojarzy się jak kojarzy. (I na penwo nie mam na celu kogokolwiek obrazić)
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
bardziej chodzi mi o to ze raczej nie słyszę od kolegi, jak to se wlozyl palca w dupe, czy nawet jego partnerka to zrobiła
Tylko, o czym to ma świadczyć?
Tematyka rozmów i otwartość w nich zależy przede wszystkim od stopnia zażyłości relacji i poziomu zaufania.
Zresztą - prawdziwy mężczyzna w sensie pozytywnym robi to co uznaje za słuszne, potrzebne i dobrze mu służące. I tymi właśnie kryteriami się kieruje - a nie tym, co ktoś może sobie o nim pomyśleć albo co ktoś może mu powiedzieć. A że stymulacja prostaty jest zarówno przyjemna, jak i dobra dla zdrowia, to jak najbardziej można powiedzieć, że dobrze służy partnerowi kobiety, która mu to robi.
Może i niektórzy mężczyźni wstydzą się przyznać, że byli na badaniu prostaty per rectum, choć przecież robili to dla zdrowia, dla profilaktyki zdrowotnej (podobnie z profilaktyką raka jelita grubego i wizytą u proktologa). To tym bardziej bez sensu - bo czy dbanie o zdrowie jest... niemęskie?
wydaje mi się że nie jeden próbował, ale to chyba taki temat tabu
Tabu jest po to, żeby je łamać. ;) A skoro "chyba", to tym bardziej.
Łamanie tabu i obalanie stereotypów można zaliczyć do swego rodzaju odwagi cywilnej. Czy odwaga cywilna jest... niemęska? :)
Dlatego korzystanie z męskiej dupy kojarzy się jak kojarzy
Ludzie mają różne skojarzenia. Więc na stwierdzenie, że coś się jakoś kojarzy, należy odpowiedzieć "zależy komu". A jeśli gdzieś powstały jakieś stereotypy, to - znowu - stereotypy są po to, żeby je obalać. A nie utrwalać. Prawda?
Bardzo wiele zależy od kontekstu. I od motywacji. Tatuaże mogą kojarzyć się z więzienną patologią - i co z tego? Czy to ma oznaczać, że należy domagać się zamknięcia wszystkich salonów tatuażu i uznać, że robienie tatuaży nie jest sztuką i że ludzie mający tatuaże są jak więźniowie i gangsterzy? Nawet gdy mowa o kobiecie mającej wytatuowane kolorowe kwiatki, rybę albo uśmiechniętą stokrotkę?
I tak samo, więzienny gwałt to zupełnie inny kontekst i motywacja niż poproszenie partnerki, której się ufa, o posmarowanie pupci lubrykantem i zrobienie peggingu - i zrealizowanie tego z nią.
Jak się używa sformułowania "korzystanie z męskiej dupy", to nic dziwnego, że nasuwa to skojarzenia z więzienną przemocą seksualną o homoseksualnym charakterze, z tzw. przecweleniem. Dlatego jeśli pegging i masowanie prostaty per rectum przez partnerkę ma się przyjemnie i dobrze kojarzyć, to lepiej mówić o bawieniu się męską pupą przez kobietę.

Niedawno za tabu i coś niewłaściwego uchodziła masturbacja - a jednak udało się ją odczarować, i do powszechnej świadomości zaczęły się przebijać informacje o jej korzystnym wpływie na zdrowie. Czy nie byłoby dobrze, gdyby to samo stało się z peggingiem i ogólnie pełnieniem przez mężczyznę biernej roli w seksie analnym i różnych analnych zabawach?
Po co kierować się jakimiś durnymi stereotypami?
 
Mężczyzna

Lekkiczar

Seks Praktykant
Zazwyczaj staram sie iść tym tokiem myslenia, ale to jest cos, czego kiedys nigdy w zyciu bym nie zrobil dlatego, tak się zastanawiam i wiadomo ze jak juz to higiena przedewszyskim. A z twojego doświadczenia nie warto tak?
Ja kiedyś też uważałem to za gejowskie do momentu aż odkryłem, że stymulowanie tego miejsca daje przyjemność... Jestem na etapie delikatnego dotyku bo na całego palca jeszcze nie
 
Mężczyzna

SlawekBi

Cichy Podglądacz
Siemka nie wiem czy był już taki temat, ale nie moglem znalesc wiec zapytam tutaj. Ostatnio nowa partnerka namawia mnie zeby, wsadzic mi tam palec. Caly czas odmawialem i nie przyjmowalem tego wiadomości (bylo/jest to dla mnie gejowskie), ale ostatnio zastanawiam się czy nie spróbować, zeby mi tam wsadzila paluszka. Moje pytanie brzmi: Czy ktorys z was probowal tego, albo jakas pani robila to z swoim facetem. Jesli macie jakies doswiadczenie albo doznanie to podzielcie sie proszę bardzo 😁
Dobry wieczór! Z moją partnerką podczas zabaw wkładamy sobie paluszki w to miejsca, oczywiście nie na sucho (używamy lubrykantu). Uważam to za wartość dodaną do całości zbliżenia. Często oboje używamy korków analnych podczas sexu. Oboje to lubimy. Mam przy tym bardzo silny wytrysk :) Więc polecam!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry