• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Anal u faceta?

Mężczyzna

Jebaniutki

Nowicjusz
Ja przeżyłem przypadkiem i było mega!!! Uczęszczałem swego czasu do masażystki tantrycznej na masaż ze szczęśliwym zakończeniem, nawet nie wiedziałem że ma w ofercie takie coś jak masaż prostaty aż do chwili kiedy leżałem na plecach, ona masując mi członka wsadziła palec i zaczęła tam masować od środka. Przyznam że przez moment było to dla mnie mega dziwne i niekomfortowe ale po krótkiej chwili było mi tak dobrze jak nigdy mając masowanego jesdnoczenie członka i tyłek od środka. Coś wspaniałego polecam!
 
Mężczyzna

Zaniedbany87

Cichy Podglądacz
Siemka nie wiem czy był już taki temat, ale nie moglem znalesc wiec zapytam tutaj. Ostatnio nowa partnerka namawia mnie zeby, wsadzic mi tam palec. Caly czas odmawialem i nie przyjmowalem tego wiadomości (bylo/jest to dla mnie gejowskie), ale ostatnio zastanawiam się czy nie spróbować, zeby mi tam wsadzila paluszka. Moje pytanie brzmi: Czy ktorys z was probowal tego, albo jakas pani robila to z swoim facetem. Jesli macie jakies doswiadczenie albo doznanie to podzielcie sie proszę bardzo 😁
Ja np uwielbiam kiedy moja żonka zachacza tam języczkiem podczas lodzika :) coś pięknego 😉
 

Kogucik69

Podrywacz
Zaczynałem od małego analnego wibratora. Nie zrobiło to na mnie wrażenia. Teraz mam 14 cm dildo, wchodzi ciasniutko ale nie czuję jakieś mega podniety. Chyba trzeba kupić coś większego 🤔
 
Mężczyzna

bruce85

Nowicjusz
Siemka nie wiem czy był już taki temat, ale nie moglem znalesc wiec zapytam tutaj. Ostatnio nowa partnerka namawia mnie zeby, wsadzic mi tam palec. Caly czas odmawialem i nie przyjmowalem tego wiadomości (bylo/jest to dla mnie gejowskie), ale ostatnio zastanawiam się czy nie spróbować, zeby mi tam wsadzila paluszka. Moje pytanie brzmi: Czy ktorys z was probowal tego, albo jakas pani robila to z swoim facetem. Jesli macie jakies doswiadczenie albo doznanie to podzielcie sie proszę bardzo 😁
Bardzo przyjemne uczucie, uwielbiam jak w trakcie żona bawi się moją dziurką, a wkładanie palca przyspiesza i wzmacnia orgazm.
 
Mężczyzna

cichy83

Cichy Podglądacz
Siemka nie wiem czy był już taki temat, ale nie moglem znalesc wiec zapytam tutaj. Ostatnio nowa partnerka namawia mnie zeby, wsadzic mi tam palec. Caly czas odmawialem i nie przyjmowalem tego wiadomości (bylo/jest to dla mnie gejowskie), ale ostatnio zastanawiam się czy nie spróbować, zeby mi tam wsadzila paluszka. Moje pytanie brzmi: Czy ktorys z was probowal tego, albo jakas pani robila to z swoim facetem. Jesli macie jakies doswiadczenie albo doznanie to podzielcie sie proszę bardzo 😁
nie zastanawiaj sie wogole,sama przyjemnosc...masz cudowna kobiete ktora wie co dobre
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Też bym chciał, żeby dziewczyna mi zaproponowała choćby palec w tyłek...

Niestety ona kategorycznie dała do zrozumienia , że te dziurki jej zdaniem nie są do zabawy, ani jak ani moja.

A ja lubię sobie bez niej i palec i dildo i korek wkładać.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry