• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Alkohol a antykoncepcja

Status
Zamknięty.

Faraway

Cichy Podglądacz
Czy ktoś zna może odpowiedz na nurtujące mnie od pewnego czasu pytanie - czy alkohol wpływa jakos na skuteczność środków hormonalnych, np. Yasminu?
 

ruth

Seks Praktykant
Z tego co wiem to o ile nie "zwrócisz" zawartości przewodu pokarmowego tak do 2 czy 3 godzin po zażyciu tabletki to powinno być ok. Tak słyszałam, ale z tego co wiem opinie są różne.
 

gosiaa

Cichy Podglądacz
ja brałam dłuuugo hormony, a od alkoholu nie stronię i wszystko jest w porządku

tylko nie można zwymiotować tej tabletki zanim się wchłonie, ale to dotyczy wszystkich leków. swoją drogą, nie pije się alkoholu, żeby wymiotować, tylko żeby było miło, prawda? :)
 

ruth

Seks Praktykant
Ostatnio byłam u lekarza po tabletki i spytałam się o alkohol. Pani doktor odpowiedziała mi, że nie przepisywaliby tabletek tylu młodym osobom gdyby alkohol zmniejszał ich skuteczność! Przecież twórcy tabletek liczą się z tym, że młodzi ludzie piją. Dlatego nie ma to żadnego wpływu. Chyba że zwróci się tabletkę przed upływem 3 godzin po zażyciu. Także śmiało można pić :)
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry