• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

2m+1k

Kobieta

Lucja96

Cichy Podglądacz
Hej :)

Mój chłopak ma fantazje, żeby zaprosić do łóżka jeszcze jednego faceta.
Generalnie ma fetysz, żeby zerżnął mnie inny facet.
Nie bardzo wiem co o tym myśleć. Z jednej strony nie chcę mu robić przykrości czymś takim.
Jednak z drugiej, jak tylko o tym myśleć, to mam mokro...
Jeśli sama czujesz się w tym dobrze to ryzykuj! Może być niezły fun ❤️
 
Mężczyzna

Krzys800

Cichy Podglądacz
Mi też się marzy 2m i 1k chciałbym żeby żona poczuła się spełniona zeby doświadczyła czegoś innego wiem ze różnie może być ale nie chciał bym zeby mi na starość powiedziała że zaluje iż czegoś nie sprubowała wszystko jest dla ludzi tylko robić z głową trzeba
 
Mężczyzna

Wielki3232

Podrywacz
Ja z żoną to zrobiłem, żonę posuwał inny koleś obcy facet a ja patrzyłem jak jęczy i jest jej dobrze sama tego chciała i skończyło się na jednym razie i jesteśmy kochającym się małżeństwem
 
Mężczyzna

Krzys800

Cichy Podglądacz
Myślałem o klubie tez i był rozmowa ale od rozmowy do wykonania daleka droga to by musiał jej podać coś innego niż alkochol na odwagę
Chociaż ja jej zaproponowałem wspólny sex w klubie a co by było by się okazało lecz odpowiedzi nie dostałem i nie wiem jak to odebrać
Mieszkam w de i do Berlina mam ponad 500 km tam do zajebistego klubu do swingersow
Wolałbym jednaj dostać od żony prosta i jasna odpowiedź niż kombinowac
 
Mężczyzna

Nowy21

Nowicjusz
Hej :)

Mój chłopak ma fantazje, żeby zaprosić do łóżka jeszcze jednego faceta.
Generalnie ma fetysz, żeby zerżnął mnie inny facet.
Nie bardzo wiem co o tym myśleć. Z jednej strony nie chcę mu robić przykrości czymś takim.
Jednak z drugiej, jak tylko o tym myśleć, to mam mokro...
Spróbuj ale traktuj to jako przygodę a tego 2 m jako dodatek dla was i najważniejsze zabezpieczenie musi być. Dużo facetów ma taki fetysz ze chce trójkąta z własną dziewczyna mmk
 
Mężczyzna

Krzys800

Cichy Podglądacz
Jeśli ktoś miał.takie doświadczenie proszę odezwać się na priv mam parę pytań gdyż nie ukrywam mamy mi się takie coś ale nie chce stracic żony przez to
 
Kobieta

Kitka00

Cichy Podglądacz
Ja tam miałam 2 facetów. Było zajebiście w sumie bardziej mi się podobało. Zaproponowałam partnerowi żeby było 3 ale to już trochę go przeraziło. Miejmy nadzieję że w przyszłości otworzy się na coś więcej (ja granic nie mam). Czasem zastanawiam się czy się przełamie. On chciał tylko raz spróbować a ja bym mogła powtarzać to co jakiś czas. Nie zastanawiało was czy może być tak ze tamten ten drugi będzie lepszy. Mnie bardziej kręciła obca osoba niż partner 😔. Zrobilibyście to tylko raz czy więcej. My nie wróciliśmy do tematu juz więcej. Wydaje mi się ze nie patrzy juz tak na mnie jak kiedyś.Wy jak na to patrzycie? Może on to zrobił dla mnie? Nie wiem może ja bardziej wolałam spełnić marzenia a tym samym nie pomyślałam o nim. Chyba go zmusialam do mojej fantazji nie myśląc o nim
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Zależy od psychiki psa ogrodnika i od siły wpływu osrodkow prefrujacych jedna kobieta do orania w polu i jedna do seksu, tak aby spełnić obowiązek.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Poznan 2m1k Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry