• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

2m+1k

L

lickoneg

Guest
Przeczytaj kilka wątków w tym temacie.

Pierwsze, podstawowe pytanie - co żona na to.
Drugie - w jednym z wątków napisałem jak można kobietę zaintrygować tą czy inną fantazją..
 
Trójkąt którego jestem gorącym zwolennikiem - niestety dla wielu jest ciężkie utemperowanie swego samczego instynktu by sprawić rozkosz kobiecie. Dla faceta koniec seksu zawsze jest połączony z orgazmem, dla kobiety niekoniecznie. Uważam że jeżeli kochasz swoją kobietę, dbaj o jej potrzeby seksualne i umiej się poświęcić dla jej rozkoszy. Wtedy kobieta jest szczęśliwa, a może sama ci pozwoli kiedyś na boczek z inną.
 
Kobieta

julka27x

Cichy Podglądacz
Taka moja fantazja:ja+ Adam+ Maciek.
Maciek robi mi anal z finałem, równocześnie robię loda Adamowi.Maciek wychodzi ze mnie, jego spermę spija ze mnie Adam, który moje usta zmienia na moją cipę i właśnie spuszcza się do niej.Tę porcję ze mnie z kolei przyjmuje do ust Maciek.Potem całuję się z chłopcami mającymi pełne usta spermy...
 
Mężczyzna

Nowy21

Nowicjusz
To zależy od podejścia jedni traktują to jak zabawe rozrywkę i urozmaicenie życia erotycznego dla innych są to granice nie do przejścia
 
Mężczyzna

Nowy21

Nowicjusz
Pewnie tak :) Było kkm ale jak by miało mmk być tak zwany sex na dwa baty to się zrobił pies ogrodnika sam nie zje i drugiemu nie da
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Poznan 2m1k Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry