• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

25 letni prawiczek nigdy nie miał dziewczyny

P

Prawiczek95

Guest
Cześć.
Mam 25lat i nigdy nie miałem dziewczyny. Pisałem z kilkoma przez internet ale nigdy nawet z żadną nie byłem na randce. Cały czas jestem prawiczkiem. Czy to jest normalne w tym wieku? Boję się że do końca życia będę samotny.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
szukasz kogoś kto pozbędzie ciebie twojego ,,problemu,, bo tak to zabrzmiało czy szukasz partnerki? na czole nie masz napisane ,,prawiczek,, więc to żadna choroba. Ja pastwiłem się z tym do 30 roku życia i powiem, że wiele mnie ominęło. Chcesz się ,,tego,, pozbyć? masz wiele możliwości, wystarczy sypnąć trochę kasy i znajdzie się jakaś pani do towarzystwa.
 
P

Prawiczek95

Guest
Chciałbym poznać partnerkę korzystanie z usług prostytutek mi się nie podoba. Boję się chorób przenoszonych drogą płciową a u prostytutek to chyba o to łatwo. A jak to wyglądało u ciebie? Byłeś u prostytutki?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Cześć.
Mam 25lat i nigdy nie miałem dziewczyny. Pisałem z kilkoma przez internet ale nigdy nawet z żadną nie byłem na randce. Cały czas jestem prawiczkiem. Czy to jest normalne w tym wieku? Boję się że do końca życia będę samotny.
To nie jest normalne!
I jeśli natychmiast nie sięgniesz do przyczyn "dziewictw", zostaniesz uśmiechniętym inwalida do końca życia.
Uśmiechniętym na zewnątrz, bo jednak należy trzymać fason faceta z krwi i kości.

.
 
Mężczyzna

Kenroy

Cichy Podglądacz
Koledze chyba brakuje pewności siebie. Popracuj nad sobą: zdrowe jedzenie, sport, schludne ubranie i uśmiech. Wróci pewność siebie, zniknie strach przed zagadaniem do dziewczyn ;)
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Moim zdaniem coś w przeszłości musiało się wydarzyć, że teraz autor ma taki problem (zapewne nie mylę się w tej kwestii). Psychologiem nie jestem i nie mam takiego zamiaru, ale coś czuję że pacjent doświadczył coś złego ze strony kobiety albo wychował się w takim środowisku, w który każdy zaliczył tylko on nie.
 

Zieluss

Cichy Podglądacz
coś mi się nie podoba w Twojej wypowiedzi. Masz odwagę stawić czoło najbliższym przy zmianie płci a boisz się zagadać do kobiałki???
 
P

Prawiczek95

Guest
Nie zamierzam zmieniać płci. Transwestytyzm – praktyka przyjmowania ubioru, sposobu bycia, a niekiedy także roli płciowej zazwyczaj kojarzonych z płcią przeciwną, jako forma autoekspresji lub też dla psychologicznej gratyfikacji. Wikipedia
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Walić te wszystkie tłumaczenia z wikipedii, ważne co ty uważasz za transseksualizm. Lubisz damskie ciuszki to okey, czujesz się w tym dobrze to też okey, to twoje ciało i umysł ale nie sądzisz, że ciężko będzie ci znaleźć kobietę która będzie chciała być z tobą i zaakceptuje to?
Szukasz kobiety czy faceta? a może inny transseksualista?
 

Zieluss

Cichy Podglądacz
No więc jednak jesteś bardzo nieśmiały. Musisz nad tym pilnie popracować. Na początek zacznij tak jak radzą wyżej. Siłownia, basen, sałna... itp. oswój się z widokiem rozebranych lasek... pogadaj z dziewczynami z forum.... może daj kilka swoich fotek dla zwiększenia odwagi .... Działaj i to szybko bo czas zapierdala, że chej... Poszukaj na innych forach, może jest jakoś dupa co lubi się przebierać za faceta, byli byście dla siebie idealni ...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry