

Witaj!Ja chciałbym znaleźć w końcu taka odważna kobietę która, by poszła na 2 baty i wynagrodzić jej to przyjście.
Warto spełnićMmk niespełnione marzenie![]()
Dla nas to też bardzo przyjemnie bawić się z kobietą we 2jak się ma odpowiednich partnerów to na dwa baciki jest przyjemnie![]()
Jakich Nas?Dla nas to też bardzo przyjemnie bawić się z kobietą we 2
Dla 2 facetów bawiących się z paniąJakich Nas?
Myślę, że miał na myśli nas - facetów. I tu się zgodzę, branie kobiety wraz z jej chłopakiem/mężem jednocześnie jest podniecające. Mnie bardzo kręci jak w kobiecie jest drugi kutas. Ostatnio wszedłem pierwszy raz w zyciu jako drugi w cipkę - nigdy nie byłem tak podniecony. Tego wieczoru doszedłem z nimi 4 razy, raz w dwie dziurki i 3 razy na dwa w cipkę. Trojgu się nam to bardzo spodobało, chociaż jak kobieta w trakcie pytała czy lubimy się ocierać kutasami to było lekko niezręcznieJakich Nas?
Gdzie przeszkoda żeby je spełnić? Bo wydaje mi się ze dwóch chętnych panów nie musiała byś daleko szukaćMmk niespełnione marzenie![]()
Zapomnij, ona nie dzieli się szczegółami.opisz potem jak było. jestem maksymalnie podniecony.
Jak trochę się ogarnę i będzie na to czas.opisz potem jak było. jestem maksymalnie podniecony.
Czasem człowiek może się zdziwić.Zapomnij, ona nie dzieli się szczegółami.
Chciałbym się zdziwićCzasem człowiek może się zdziwić.
Jestem pod wrażeniem, dziwię się tylko przyjaciółce i koledze. Ja bym nigdy nie wyszedł podczas takiej akcji.Pojechaliśmy we trójkę do stolicy gdzie na kilka godzin mieliśmy zarezerwowany apartament. Tam dołączył do nas francuski kolega. On , przyjaciółka i mój mąż raczyli się drinkami. W drodze powrotnej to ja miałam być i byłam kierowcą. Bawiliśmy się ze sobą na różne sposoby. Po jakimś ma czasie powiedziałam koledze by usiadł na sofie. Wtedy podeszłam do niego, stanęłam tyłem i delikatnie nabiłam się pupą na jego penisa. Całował mnie po szyi i plecach. Poprosiłam przyjaciółkę by stanęła nade mną i poddała się moim pieszczotom.
Po krótkim czasie mąż wszedł we mnie. Najpierw delikatnie, wyczuciem. Po kilku pchnięciach zaczęło być coraz mocniej i głębiej. Francuz też przyśpieszył. Ja zachłannie lizałam cipkę przyjaciółki. Było cudownie. I tak po kilku minutach przyjaciółka szczytowała pomagając sobie paluszkami i odeszła od nas odpocząć. Wtedy mąż zaczął coraz mocniej mnie rżnąć. Kolega dopasowywał się do tempa. Szczytowałam pierwsza. Później kolega skończył w pupie, a mąż... zalał mnie w środku i na deser wzięłam go w usta. Dossałam.
Wyszli ze mnie. Kolega z przyjaciółką poszli do łazienki. Ja ponownie dossałam się do męża i gdy stał na baczność zerżnął mnie od tyłu na podłodze w pozycji na pieska.
Suma summarum seks ekscesów było sporo przez 6 godzin.
Spelnieni i szczęśliwi wróciliśmy do domu.
(Dokładnych szczegółów nie będzie. Podwójną penetrację doświadczyłam wczoraj dwa razy. )
| Rozpoczęty przez | Tytuł | Forum | Odp | Data |
|---|---|---|---|---|
| T | Podwójna penetracja | Ogłoszenia | 1 | |
| G | Podwójna penetracja | Fetysze i perwersje | 22 | |
| A | Podwójna penetracja | Seks | 18 | |
| M | Podwójna penetracja | Seks | 44 | |
| X | Kręci mnie mkm, trójkąt z parą i podwójna penetracja. Czy warto w to iść? | Porady seksualne | 114 |