• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
Poznałem kiedyś na czacie młode narzeczeństwo z dzieckiem. Normalnie przyjechali do mnie, zapłaciłem jej 300pln a ona zrobila mi loda i spuściłem jej się na cycki na oczach narzeczonego. To było jeszcze wszystko w lesie.
 
Mężczyzna

ganymed

Podrywacz
Też miałem, po ciemku koło pensjonatu na wczasach, taki spacerek, ale kilka sekund, bo jednak policja tam bywa xD

Tomasz(Kasia): MMMrrrr, sssuper! Kocham takie fabuły :) A chlopak był jakiś ok, czy czegos brakowało mu do zaspokojenia samemu narzeczonej? Dobrze Ci ssała mimo, że patrzyl?
 
Mężczyzna

łukowianin40

Seks Praktykant
Trafiło mi się tak że jak już miałem doświadczenie z kobietami to kilka z nich uczyłem jak dotykać i pieścić męski narząd, a że uwielbiam edging to było połączenie zabawy z nauką. Dla wielu z kobiet był to pierwszy raz i były bardzo spięte. Dla mnie to żaden problem bo potrafię rozbawić kobietę i zająć jej myśli i dłonie czymś coś sprawia, że zapomina o stresie i pozostaje przyjemny dreszcz podniecenia. Do tej pory pamiętam jedną z nich jak była tak onieśmielona, że drżała. Zapytałem czy chce - taak - drżącym głosem, przytuliłem ją mocno pocałowałem w policzek i czułem jak napięcie z niej schodzi potem wyszystkim kierowałem bez słów czujnie obserwując jej oczy i ciało. W oczach była ciekawość, zaskoczenie, radość, a potem zachwyt...
Piękne wspominienia, chętnie to powtórzę
 
Kobieta

Aya

Podrywacz
Odrazu widzisz w tym tylko ciemną strone 🤔
Bo ta ciemna jest rzeczywiście ciemna. Kuracja z globulkami dopochwowymi, które wyciekają w nocy brudząc bieliznę, to nie jest coś o czym się mówi głośno przy okazji spełniania fantazji, a te mają też ciemną stronę. Nie patrzę na wszystko przez różowe okulary.
 
Mężczyzna

HunTer

Biegły Uwodziciel
Bo ta ciemna jest rzeczywiście ciemna. Kuracja z globulkami dopochwowymi, które wyciekają w nocy brudząc bieliznę, to nie jest coś o czym się mówi głośno przy okazji spełniania fantazji, a te mają też ciemną stronę. Nie patrzę na wszystko przez różowe okulary.
Przecież nie twierdzę że tej ciemnej strony nie ma. Też nie mam różowych okularów ale i nie szukam problemów zdrowotnych na siłę.
 
Mężczyzna

marcin3030

Cichy Podglądacz
Moje spełnione fantazje:
- Seks w lesie
- Nagranie krótkiego seks video
- Lodzik w samochodzie na parkingu MOP przy autostradzie
- seks analny z zalaniem tyłeczka kobiety (jeden z najlepszych orgazmów)
- wspólna masturbacja online z przypadkowo poznaną kobietą na necie
 
Mężczyzna

Swiezak

Erotoman
Różne ludzie mają fetysz. Może chciałeś wsadzić sobie sztangę. Zapytałem z kim bo nie napisałeś czy ze swoją partnerką czy obca laska na siłowni czy może z do jebanym trenerem na cyklu
Jestem starej daty, nie kręcą mnie trenerzy, nie kręcą mnie ladyboye, nie kręcą mnie sztuczne kobiety, faceci w rurkach, nie jestem metroseksualny, nie przejmuje się oceną innych, a jak mnie spytasz jakie kobiety mnie kręcą?
Odpowiem tradycyjne....
Czyli takie bez kutasa między nogami
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry