Hej! Mam 20 parę lat i jestem trans dziewczyną. Omorashi interesuję od najmłodszych lat, ale wszystko się zaczęło od sytuacji, w której się posikałam publicznie. Od zawsze miałam "mały" pęcherz i trochę nie umiałam długo wstrzymać siusiu i czułam dyskomfort, a zarazem tak wielki wstyd. Ale minęło kilka lat aż odkryłam omorashi, że istnieje coś takiego, nieistniejący fetysz niemal w Polsce, ale popularny zagranicą. Nie ukrywam, że jest to coś co jest częścią mnie i jestem tutaj dlatego, żeby poznać kogoś kto uwielbia np. desperację, samo posikanie się i wszelkie aspekty z tym związane jak zachowanie lub zapach, dźwięk. Estetykę ubioru i wiele innych. *Nie jest to pissing i nie lubię jak ludzie mylą te dwa pojęcia albo mieszają w to seks.
A więc szukam kogoś kto uwielbia ten temat![Face with hand over mouth :face_with_hand_over_mouth: 🤭](https://cdn.jsdelivr.net/joypixels/assets/6.0/png/unicode/64/1f92d.png)
A więc szukam kogoś kto uwielbia ten temat
![Face with hand over mouth :face_with_hand_over_mouth: 🤭](https://cdn.jsdelivr.net/joypixels/assets/6.0/png/unicode/64/1f92d.png)