• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do panów: dlaczego nazywacie penisa "mój mały"?

Kobieta

SaSy

Podrywacz
Najczęściej, po prostu mówię fiut. Podczas spraw łóżkowych kutas.
Co do "siusiaka" mam podobne zdanie co do określenia "mój mały".
Pełna zgoda co do siusiaka i małego. Generalnie podejrzliwie patrze na meżczyzn, którzy tak mówią o swoim fiucie. To zwiastuje duze problemy w łóżku. Z mojego doświadczenia wynika, że często taki facet to mężczyzna niedojrzały, niejednokrotnie wciąż mieszkający z rodzicami. Każdej kobiecie doradzę - omijaj dużym łukiem!
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Pełna zgoda co do siusiaka i małego. Generalnie podejrzliwie patrze na meżczyzn, którzy tak mówią o swoim fiucie. To zwiastuje duze problemy w łóżku. Z mojego doświadczenia wynika, że często taki facet to mężczyzna niedojrzały, niejednokrotnie wciąż mieszkający z rodzicami. Każdej kobiecie doradzę - omijaj dużym łukiem!
Dokładnie🙂 mądrze prawisz.
 
Mężczyzna

argos42

Cichy Podglądacz
Pytanie za 100 pkt.
Dlaczego panowie umieszczając w galerii zdjęcia wiecznie posługują się pojęciem "mój mały"
co do kompleks niższości czy jak ?
może chodzi o to żeby od razu zaprzeczyć "ależ nie masz giganta"
Mnie to wręcz śmieszy
Ja nazywam go Marian 😬 czasem jest mały a czasem mały 😆
Szału nie ma ale tak mnie bozia stworzyła i taki jestem
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Hue, hue w świątecznym nastroju to może być poroże renifera, a w sylwestra najlepsza petarda czy może rakieta. W święto 3króli to może być gwiazda wskazująca drogę. Fiut, susiak, mój mały, kutas, penis, każdy ma swój urok i minus. Siusiak chyba brzmi najsłabiej, ale padający z ust kobiet w pewnym momencie a nie też w sumie srednio. Kiedyś wrzucilem filmik chyba czas na powtórkę. XD
I np. Pada określenie little head, co oznacza małą głowę, po ang. O jak zajebiście po polsku ech słabe. Myślę, że należy mieć trochę wiecej dystansu i być zawsze trochę elastyczniejszym i nie zrażać się.
Jednak można, bo facet mówiący na swojego kutasa „siusiak” jest ewidentnie niedojrzały emocjonalnie😂
Jakby może i masz coś racji, ale tak nie do końca.
Bo jeżeli mężczyzna według Ciebie jeśli powie słowo "siusiak" na swojego penisa staje się infantylny to też do niedojrzałych osób należysz.
Każdy ma inne życie i inaczej nie przeżył czasami mężczyźni nie chcą być niegrzeczni w łóżku i poprostu starają się nie mówić "naukowo" o swoim przyrodzeniu, a przy okazji nadać trochę narracji i nie do końca to wychodzi.
Jeśli jesteś starsza okaż zrozmienie i naucz jeśli młodsza to powiedz, że chcesz ostrzej.
Nie spotkałem mężczyzny co by narzekał na to, że dziewczyna mówi "wyliż moją cipunię/cipeczkę/szparkę" chyba w tym momencie powinienem powiedzieć, "ale Ty jesteś zjebana powinnaś mówic "wyliż mi pizdę" ile Ty masz lat 10, że mówisz cipeczka, zastanów się, albo nie wypierdalaj z łóżka i nie wracaj dopóki się nie nauczysz głupia "cipeczko""".
#piekłomężczyzn


Wesołych Świąt. XD
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Pytanie skierowane było kompletnie do kogoś innego i to zaadresowane konkretnie. Ale jak widać działa to jak działa. Żeby byli śmieszniej okazało sie w drugą stronę a tak to ujadacie na mężczyzn, to są właśnie podwójne standardy.
Choć widzę problemy z czytaniem są spore jak i zrozumieniem, jak również z przerobieniem tak tematu żeby pasowała każda odpowiedź (pierdolenie dla czystego pierdolenia co wcale nie łapie się do tematyki forum)
Plus do tego zaczynam rozumieć dlaczego nie chcemy więcej osób na forum. Więcej osób. Trzeba by było nieco się postarać. Brak konkurencji powoduje że można wszystko bo nie można wybrać lepszego.
W sumie tematycznie macie małego nie koniecznie penisa. Ale nawet nie sądzę, że ktoś zrozumie coś nie powiedziane wprost.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Hue, hue w świątecznym nastroju to może być poroże renifera, a w sylwestra najlepsza petarda czy może rakieta. W święto 3króli to może być gwiazda wskazująca drogę. Fiut, susiak, mój mały, kutas, penis, każdy ma swój urok i minus. Siusiak chyba brzmi najsłabiej, ale padający z ust kobiet w pewnym momencie a nie też w sumie srednio. Kiedyś wrzucilem filmik chyba czas na powtórkę. XD
I np. Pada określenie little head, co oznacza małą głowę, po ang. O jak zajebiście po polsku ech słabe. Myślę, że należy mieć trochę wiecej dystansu i być zawsze trochę elastyczniejszym i nie zrażać się.

Jakby może i masz coś racji, ale tak nie do końca.
Bo jeżeli mężczyzna według Ciebie jeśli powie słowo "siusiak" na swojego penisa staje się infantylny to też do niedojrzałych osób należysz.
Każdy ma inne życie i inaczej nie przeżył czasami mężczyźni nie chcą być niegrzeczni w łóżku i poprostu starają się nie mówić "naukowo" o swoim przyrodzeniu, a przy okazji nadać trochę narracji i nie do końca to wychodzi.
Jeśli jesteś starsza okaż zrozmienie i naucz jeśli młodsza to powiedz, że chcesz ostrzej.
Nie spotkałem mężczyzny co by narzekał na to, że dziewczyna mówi "wyliż moją cipunię/cipeczkę/szparkę" chyba w tym momencie powinienem powiedzieć, "ale Ty jesteś zjebana powinnaś mówic "wyliż mi pizdę" ile Ty masz lat 10, że mówisz cipeczka, zastanów się, albo nie wypierdalaj z łóżka i nie wracaj dopóki się nie nauczysz głupia "cipeczko""".
#piekłomężczyzn


Wesołych Świąt. XD
Sądzę , że Twój post adresowany jest do osoby, która jest nie tyle "niedojrzała", tylko wręcz delikatnie mówiąc, powierzchowna. Ocenia ludzi bez wnikania w cos wiedzej niz jej "słuszny" punkt widzenia:sneaky:
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Nigdy nie nazywałem swojego penisa za pomocą zdrobnień ani też uwypuklając kwestie rozmiaru. Zgodzę się z tym, że jest to infantylne. Zdecydowanie wolę bardziej wulgarne określenia.
Jesteś męski!
Chciaż, kiedyś męskość oznaczała coś więcej. Chcoiaż w sumie czemu ma oznaczać coś więcej jak kobiety zaniżyły mocno swoje standardy.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
A ty jesteś trollem, który jest tu tylko, żeby przypierdalac się o byle co. Nawet w święta.
Nie, po prostu niektóre kobiety są żałosne, że nawet nie potrafią skonfrontować rzeczywistości i mówiąc im parę realnych słów obrażają się bo dla nich jak się trafi ktoś mocniej ogarniety, a nie maszynka do seksu z wyuczonymi tesktami to już źle bo wiedzą, że sama cipą nie nadrobią mózgu. XD

Trollem? Ach tak jestem. Jednakże potrafię rozmawiać normalnie i są osoby z którymi rozmawiam. ^_^

Ach ten zły Grinch. XD
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry