• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do panów

Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
Jakbyście zareagowali na odkrycie seksualnych spotkań waszej partnerki/żony z inną kobietą? Byłaby to dla was zdrada (jak z facetem) czy raczej potraktowalibyście to jako coś ekscytującego? Załóżmy, że kobieta kocha tylko was, ale nie przyznała się do tego, że jest biseksualna i w tajemnicy spotyka się na seks jeszcze z kobietą. Co wy na to?
 
Mężczyzna

chudynikt

Cichy Podglądacz
Tak, to zdrada. Nie, nie jak z facetem bo jeśli partnerka robi to z kobietą oznacza to, że szuka czegoś zupełnie innego. Jarałbym się tym, bo liczyłbym na trójkącik i tylko pod takim warunkiem mógłbym to tolerować. Jednocześnie czułbym się zagrożony, że jednak wybierze kochankę. Jeżeli związek jest luźny, bez zobowiązań, dzieci, kredytów to fajna sprawa. Można się pobawić. Jak to coś poważnego to jest to potencjalna przyczyna rozejścia. Na logikę. Kobieta umawia się na sex za plecami stałego partnera, nie ważne z kim się umawia. Ważne, że robi to cyklicznie, czyli czegoś jej w związku brakuje. Pytanie jeszcze czy faktycznie chodzi tylko o sex?

 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
To zależy najpierw trzeba ustalić czy są przyjaciółkami od dawień dawnów czy znają się niedługo. Dwa czy ta druga jest w związku czy też nie. Może to eksperyment, a może kochają się, ale chciały mieć normalne życie.
Przypadek znam taki, że był masażysta i wyganiał żonę z domu bo masował facetów, a okazało się, że z niektórymi się "kochał" i ostatecznie zostwił żonę dla faceta.
Także zawsze jest ryzyko.
Najlepiej rozmowa, wiadomo, że zdrada z osobą tej samej płci jest zawsze inna niż tradycyjna. Zależne też od Waszych wartości.
Według mnie rozmawiajcie i przedstaw sytuację. :)
 
Mężczyzna

Raven711

Cichy Podglądacz
Jakbyście zareagowali na odkrycie seksualnych spotkań waszej partnerki/żony z inną kobietą? Byłaby to dla was zdrada (jak z facetem) czy raczej potraktowalibyście to jako coś ekscytującego? Załóżmy, że kobieta kocha tylko was, ale nie przyznała się do tego, że jest biseksualna i w tajemnicy spotyka się na seks jeszcze z kobietą. Co wy na to?
No dla mnie byłoby to nie do zaakceptowania. Nie uznaje skoku w bok, czy to z innym facetem czy też kobietą.
 
Mężczyzna

argos42

Cichy Podglądacz
Jakbyście zareagowali na odkrycie seksualnych spotkań waszej partnerki/żony z inną kobietą? Byłaby to dla was zdrada (jak z facetem) czy raczej potraktowalibyście to jako coś ekscytującego? Załóżmy, że kobieta kocha tylko was, ale nie przyznała się do tego, że jest biseksualna i w tajemnicy spotyka się na seks jeszcze z kobietą. Co wy na to?
Ja na przykład chciał bym zobaczyć jak się zabawia z kobietą lubię patrzeć na kaski i chętnie bym dołączył do nich
 
Mężczyzna

Grzegorz12345

Nowicjusz
Dla mnie jest to szansa na sex z nowymi doświadczeniami jestem osobą otwartą na wszelkie propozycje zwiąże z sex bardzo mnie podnieca oglądać sex lesbijski więc z przyjemnością chciałbym mieć to w domu
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
U nas jasne było stanowisko pani jest bardzo bi i bardzo długo zajęło nam spełnienie jej marzenia ale się udało, i było to mega przeżycie zarówno dla niej jak i wzrokowe dla mnie
 

And

Nowicjusz
Moja żona zanim ją poznałem była w związku z kobietą. Warunkiem do tego że będziemy razem było to że zgadzam się na jej kontakty z innymi kobietami. Mi to pasowało a ona nie ma nic przeciwko moim kontaktom z inną kobietą a trójkąty są u nas dość częste.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry