• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do PANÓW - ulubiony masturbator?

Mężczyzna

mastus

Seks Praktykant
Najtańszych nie warto kupować. Ja kupiłem taką przeźroczystą sztuczną pochwe była tania na promocji ok 50 zł. Tak śmierdziała gumą, że nawet raz nie użyłem poszła od razu do kosza. Natomiast miałem też masturbator firmy Tenga takie jajeczko. Bardzo fajny materiał fajnie się waliło nim. Ja osobiście polecam tą firmę. Mam zamiar w najbliższym czasie wybrać się do sexshopu i kupić sobie właśnie sprzęt tej firmy. Przez internet już kupowałem i się naciąłem.
 
Mężczyzna

husarAli123

Seks Praktykant
Aha i pytałeś dlaczego. Fleshlight jest dobrze zrobiony jak chodzi o jakość materiału. Analny może się nie wydawać super ciasny, ale ja za pierwszym razem odleciałem na maksa, cipka jest oczywiście luźniejsza, ale też jest przyjemnie. Kwestia doboru modelu, ja np. się czaiłem na dupkę Kenzie Reeves - wejdź sobie na stronę Fleshlight, bo tam fajnie pokazują strukturę wewnętrzną + możesz sobie przejrzeć akcesoria jak uchwyt do suszenia, lubrykanty, mocowanie do ściany pod prysznicem itd.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja kiedyś z ciekawości użyłem jajka Tenga. Ciekawy, rozciągliwy materiał. Ale to takie coś na raz, jakoś drugi raz już bym tego nie użył.
CO do innych masturbatorów - ja mam coś z tyłu głowy, że ma dwa minusy. Raz, że po wszystkim trzeba to myć, kombinować, trochę zachodu. Dwa - jakoś mam wyobrażenie (może mylne), że jakby tego nie umyć i tak jest ryzyko, że coś zostanie. I trochę mnie to odrzuca :cool:
 
Mężczyzna

Muldex

Cichy Podglądacz
Aliexpress i kupujesz co chcesz. Na poważnie mam 2 cipki. Jedna mniejsza z jednej strony cipka z drugiej usta. Fajna łatwo ja myć, czasem jak bawię się z żoną to się nią bawię, w środku ok ale nie jest tak miękka. Koszt ok 80zł. Druga to wieksza z odbytem, bardziej delikatna i miękka w środku przy odpowiednim nawilżaniu jest ok. Wada to to że nie ma przelotu i mycie jej i suszenie to katorga. Jak chcesz mogę podać linki albo zdjęcia.
 
Mężczyzna

Hornyboy24

Nowicjusz
Aliexpress i kupujesz co chcesz. Na poważnie mam 2 cipki. Jedna mniejsza z jednej strony cipka z drugiej usta. Fajna łatwo ja myć, czasem jak bawię się z żoną to się nią bawię, w środku ok ale nie jest tak miękka. Koszt ok 80zł. Druga to wieksza z odbytem, bardziej delikatna i miękka w środku przy odpowiednim nawilżaniu jest ok. Wada to to że nie ma przelotu i mycie jej i suszenie to katorga. Jak chcesz mogę podać linki albo zdjęcia.
Dawaj na priv
 
Mężczyzna

Robmusso

Seks Praktykant
Wersja ekonomiczna
a94fdf11b9893a07e3934f366734130e9324aeff.jpeg
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja kiedyś z ciekawości użyłem jajka Tenga. Ciekawy, rozciągliwy materiał. Ale to takie coś na raz, jakoś drugi raz już bym tego nie użył.
CO do innych masturbatorów - ja mam coś z tyłu głowy, że ma dwa minusy. Raz, że po wszystkim trzeba to myć, kombinować, trochę zachodu. Dwa - jakoś mam wyobrażenie (może mylne), że jakby tego nie umyć i tak jest ryzyko, że coś zostanie. I trochę mnie to odrzuca :cool:
Dobra, po napisaniu tego posta zrodził się pomysł "a co mi tam, kupię sobie i zobaczymy czy się spodoba". No i jednak tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że to nie dla mnie.
Żeby nie wtopić za dużo kasy wybrałem z partnerką taki, niedrogi masturbator jak poniżej na obrazku.
Przysłali, pierwsze oględziny - jest OK, jest spoko.
Niestety, to czego się obawiałem zmaterializowało się w 100%.
Po pierwsze nie mam za dużego kutasa, ale mały też nie jest. Masturbator jest spory ale i tak bez żelu nie ma opcji, żebym tam się wcisnął.
Więc odpaliliśmy żel, mamy "pod ręką" zawsze zapas. Aplikacja i... No chujnia, niemała dawka żelu gdzieś tam się po masturbatorze rozeszła i ślisko nie jest, nie wejdzie. No dobra, dajemy go od cholery. No jest, wszedł do końca. Przy okazji radośnie wyciskając powietrze z zakamarków przy akompaniamencie wesołych pierdnięć.
Odczucia nawet na plus, jest całkiem fajnie. Nowe wrażenia wraz z wprawną ręką mojej partnerki powodują szybki orgazm.
Niestety "obsługa" tego odbiera całą przyjemność. Najpierw żel, potem "pierdzące" dźwięki przy wchdzeniu do końca, potem wypływający żel a na końcu za przeproszeniem pierdolenie się z przywróceniem tego do czystości.
Nie dla mnie... Za dużo dziwnych manewrów.

Jest to tani masturbator, ale nie podejrzewam aby drogi fleshlight był lepszy i wygodniejszy.
zzz.jpg
 
Mężczyzna

Hornyboy24

Nowicjusz
Dobra, po napisaniu tego posta zrodził się pomysł "a co mi tam, kupię sobie i zobaczymy czy się spodoba". No i jednak tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że to nie dla mnie.
Żeby nie wtopić za dużo kasy wybrałem z partnerką taki, niedrogi masturbator jak poniżej na obrazku.
Przysłali, pierwsze oględziny - jest OK, jest spoko.
Niestety, to czego się obawiałem zmaterializowało się w 100%.
Po pierwsze nie mam za dużego kutasa, ale mały też nie jest. Masturbator jest spory ale i tak bez żelu nie ma opcji, żebym tam się wcisnął.
Więc odpaliliśmy żel, mamy "pod ręką" zawsze zapas. Aplikacja i... No chujnia, niemała dawka żelu gdzieś tam się po masturbatorze rozeszła i ślisko nie jest, nie wejdzie. No dobra, dajemy go od cholery. No jest, wszedł do końca. Przy okazji radośnie wyciskając powietrze z zakamarków przy akompaniamencie wesołych pierdnięć.
Odczucia nawet na plus, jest całkiem fajnie. Nowe wrażenia wraz z wprawną ręką mojej partnerki powodują szybki orgazm.
Niestety "obsługa" tego odbiera całą przyjemność. Najpierw żel, potem "pierdzące" dźwięki przy wchdzeniu do końca, potem wypływający żel a na końcu za przeproszeniem pierdolenie się z przywróceniem tego do czystości.
Nie dla mnie... Za dużo dziwnych manewrów.

Jest to tani masturbator, ale nie podejrzewam aby drogi fleshlight był lepszy i wygodniejszy.
zzz.jpg
Każdy masturbator ma to do siebie, że trzeba go najpierw nawilżyć. No chyba, że ładujesz codziennie od kilku miesięcy, to zabawka się sama rozciąga. Żel powinieneś zaaplikować do zabawki i na kutasa - wtedy rozprowadzisz go dużo łatwiej wewnątrz zabawki. Co do odgłosów - są to niestety „uroki” zabawek manualnych. Mechaniczne tak nie „pierdzą”.
 
Mężczyzna

jebaka44

Cichy Podglądacz
Ja posiadałem 3 tańsze modele które rozerwałem po jakimś czasie przy zabawie.Dlugo rozmyślałem o zakupie jakieś lepszej i kupiłem

Masturbator Flip Orb Strong - Orange Crash​

No polecam w samotne dni,ręką tak nie zrobi jak ta zabawka.ma opcję wyssania powietrza i wtedy szybko dojdziesz.Bardzo trwały a zarazem miły w dotyku materiał,mam już ponad rok i bez zmian jak nowa,łatwa w umyciu i osuszeniu.Do zabawy potrzebny lubrykant koniecznie.Po załączonej zabawie sperma zostaje w sierodku i możesz schować pod poduszkę i nic nie wyleci aż do czasu otwarcia do mycia. Jest drogi bo jest dobry naprawdę polecam z czystym sumieniem.
Osobiście lubię zaprzeć zabawkę o ścianę i posuwać jak kobietę od tylca.A gdy wyssuesz powietrze po przez ruchoma klapę to te kuleczki w sierodku robią robotę.👌
 
Mężczyzna

td2003

Nowicjusz
Na zupełny początek chyba warto wybrać Tenga Egg, taki mały, niedrogi ale bardzo przyjemny w użyciu masturbatorek ręczny, jak już koledzy napisali wyżej, zrobiony jest z bardzo rozciągliwego materiału. Niby jest on reklamowany jako jednorazowy ale po dokładnym umyciu i wysuszeniu nadaje się do ponownego użytku (aż do pęknięcia jego górnej części, tej, która bezpośrednio styka się z główką penisa, takie pęknięcie w tej zabawce jest nieuniknione).
Na pewno można polecić masturbatory Flashlight i Tenga. W sieci jest sporo filmików i recenzji tych urządzeń.
Warto też przemyśleć temat czy chcesz korzystać z urządzeń ręcznych czy automatycznych, zasilanych np. przez port USB. Te drugie są oczywiście droższe (choćby z uwagi, że to wciąż stosunkowa nowość na rynku) ale może warto zainwestować?
Są też bardzo ciekawe masturbatory typu hands-free, zakłada się je na penisa, włącza wibracje już. Urządzenie pracuje bez użycia rąk. Oczywiście można ich używać do klasycznego ręcznego onanizmu ruchami góra-dół ale generalnie one nie do tego służą. Jeśli jest ktoś ciekawy to polecam poszukać "Lovense Gush", "Hot Octopuss Pulse Solo" czy bardzo nietypowy "Hot Octopuss Jet".
BARDZO WAŻNĄ SPRAWĄ (!!!) jest odpowiednia higiena masturbatorów (i w ogóle wszystkich erotycznych zabawek). Po każdym użyciu należy je umyć, spryskać specjalnym sprayem (do kupienia na Allegro czy we wszystkich sex-shopach naziemnych i internetowych) i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Zapakowanie np. do folii wilgotnych masturbatorów może spowodować pojawienie się pleśni i ryzyko (szczególnie, gdy nie jest ona jeszcze dobrze widoczna), kontaktu z nią naszych Szanownych Penisów podczas kolejnych zabaw a tego raczej byśmy nie chcieli?
Generalnie temat męskich masturbatorów to temat rzeka a rynek (i inwencja projektantów) na szczęście szybko się rozwija.
Nic, tylko korzystać!
 
Mężczyzna

BrandonLeo

Cichy Podglądacz
Muszę powiedzieć, że lalka erotyczna naturalnej wielkości jest moją ulubioną. Uwielbiam BBW, więc kilka miesięcy temu wybrałam seks lalkę z dużym biustem i grubą dupą z Sexdollpartner.com. I czuję się naprawdę dobrze. Bardzo lubię masować jej duże piersi.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry