• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Krępujący wzwód - pytanie do panów

Mężczyzna

Hornyboy24

Nowicjusz
Jaka była najdziwniejsza sytuacja, w której przytrafił wam się wzwód?
chodzi mi o miejsca tylu sauna, masaż itd
Ja miałem taką sytuację u urologa :) - skwitowana uśmiechem
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Lekarze są przyzwyczajeni, szczególnie właśnie urolodzy, anestezjolodzy (są znieczulenia w pachwinę po których następuje erekcja) czy chirurdzy. Jednak dla pacjenta może być to dyskomfort, tym bardziej jak pani anestezjolog powie - weź pan tego chuja bo nic nie widzę. Słyszałem o takiej sytuacji. Co innego w sytuacji gdy otoczenie też jest nago, np plaża czy sauna. Ale tam też (tak mi się wydaje) nie należy afiszować się ze wzwodem.
 
Mężczyzna

mastus

Seks Praktykant
Lata temu u urologa jak byłem podczas badania mi stanął. Myślałem, że się spalę ze wstydu. Nic nie mogłem na to poradzić wszystkie moje metody na powstrzymywanie wzwodu zawiodły. Musiał coś podczas badania nacisnąć podrażnić jakieś nerwy. A stanął mi wtedy tak bardzo jak nigdy. Wcześniej kilka razy byłem na takich badaniach i mi nie stawał wcale. Lekarz zaczął oglądać mojego sterczącego penisa powiedział, że jest okazja na dokładne przebadanie zupełnie poważnie. Wciął go do ręki odciągnął napletek całkowicie i jeszcze go dokładnie poogladał.....i zaproponował zrobienie plastyki wędzidełka bo mu się coś niepodobało. Oczywiście zgodziłem się i jestem teraz zadowolony i wdzięczny. Sam bym się nie zdecydował bo mi tak bardzo nie przeszkadzało a teraz jest super dobrze wygląda.
 
Mężczyzna

Pablo80

Cichy Podglądacz
Jaka była najdziwniejsza sytuacja, w której przytrafił wam się wzwód?
chodzi mi o miejsca tylu sauna, masaż itd
Ja miałem taką sytuację u urologa :) - skwitowana uśmiechem
Ja przy niedoszłej już teściowej. Z 15 lat temu. Było lato mega gorące, ja w krótkich spodenkach bez majtek, slipek. Ogród u teściów, ona w bikini ( nawiasem mówiąc była lepsza niż córka :) )…na bank miała lekkie futerko…lubię tak…jak mi stanął to aż wyszedł przez nogawkę…jestem pewien, że to widziała…;)
 
Mężczyzna

mojasuka

Cichy Podglądacz
Ja kolegę rozumiem, mamy bardzo intensywne życie seksualne z żoną i ona nieświadomie daje mi bardzo często takie niespodziewane erekcje. Najtrudniej jest właśnie latem albo gdy są goście w domu... Już wiele razy chyba wszyscy w koło (poza nią) się zorientowali i uważali to za słodkie jaka ona jest nieświadoma tego jak na mnie działa.
 
Mężczyzna

Mazan

Nowicjusz
Ja kolegę rozumiem, mamy bardzo intensywne życie seksualne z żoną i ona nieświadomie daje mi bardzo często takie niespodziewane erekcje. Najtrudniej jest właśnie latem albo gdy są goście w domu... Już wiele razy chyba wszyscy w koło (poza nią) się zorientowali i uważali to za słodkie jaka ona jest nieświadoma tego jak na mnie działa.
Pewnie celowo jeszcze Cię prowokuje do takiego wzwodu! Niedobra kobieta :)
 
Mężczyzna

mojasuka

Cichy Podglądacz
Pewnie celowo jeszcze Cię prowokuje do takiego wzwodu! Niedobra kobieta :)
Ona najczęściej nie zauważa bądź się nie orientuje. Są takie momenty że chciałem ją strzelić po pysku. Mamy taki układ DS gdzie podawane jest hasło i mam do tego prawo. Wszysko oczywiście w umówionych granicach, ale ona to robi kiedy wie że jest bezkarna, bo w danej chwili nie ma prawa na egzekucję. Robi to celowo aby być ukarana jak tylko będzie to możliwe. Chce trzymać mnie w tym napięciu kiedy jesteś tak blisko ze nie możesz się powstrzymać ale umowa jest święta więc oboje wiecie że żadnych odstępstwa od ustalonych zasad być nie może więc muszę jakoś sobie z tym radzić. No zabawa kiedy nie ma już limitów jest tego warta!
 
Mężczyzna

Mazan

Nowicjusz
Ona najczęściej nie zauważa bądź się nie orientuje. Są takie momenty że chciałem ją strzelić po pysku. Mamy taki układ DS gdzie podawane jest hasło i mam do tego prawo. Wszysko oczywiście w umówionych granicach, ale ona to robi kiedy wie że jest bezkarna, bo w danej chwili nie ma prawa na egzekucję. Robi to celowo aby być ukarana jak tylko będzie to możliwe. Chce trzymać mnie w tym napięciu kiedy jesteś tak blisko ze nie możesz się powstrzymać ale umowa jest święta więc oboje wiecie że żadnych odstępstwa od ustalonych zasad być nie może więc muszę jakoś sobie z tym radzić. No zabawa kiedy nie ma już limitów jest tego warta!
Mmm fajnie się to czyta! Co na przykład rakiego robi, w co jest ubrana ? :)
 
Mężczyzna

sprezysty555

Cichy Podglądacz
Wzwód u urologa również miałem i wydaje mi się, że to jest standardowa reakcja związana z nerwami. Najbardziej krępujące uczucie miałem podczas odpowiedzi ustnej w czasach gimnazjalnych. Co prawda nie był to mocny, twardy wzwód, raczej z 50%. Każdy przy odpowiedzi musiał stanąć przy tablicy, żeby mieć możliwość rozwiązania zadania. Pamiętam, że miałem zwykłe slipki, bardzo luźnie (rozciągnięte po prostu) przez co członek mi trochę z nich "wypadł" w którymś momencie i był dosyć mocno widoczny, także cała klasa miała okazję zobaczyć wybrzuszenie w moim kroku. Każdy, kto założy dresy bez bielizny zrozumie o co chodzi. Na szczęście nauczycielka ogarnęła moje zakłopotanie i poprosiła żebym wrócił do ławki tłumacząc, że mamy dziś sporo materiału i dziś wyjątkowo odpuści odpytkę.
 
Mężczyzna

Lukas69

Podrywacz
Miałem USG jąder kilka razy w moim krótkim 24 letnim życiu i raz jak mnie badała młoda (niewiele starsza ode mnie, chyba świeżo po studiach) dostałem wzwodu ale lekarka bardzo profesjonalnie udała że nie zauważyła.
Dużo gorzej było innym razem, mianowicie u endokrynologa, miałem jeszcze 17lat więc stawał mi często, no niestety trafiłem na jej studentów, wspaniale po prostu cudownie, No i doktor akurat chciała sprawdzić mój rozwój narządów płciowych no i oczywiście dostałem wzwodu, wole sobie tego nie przypominać...
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Lubię oglądać filmy z depilacji intymnej u facetów. Sporo tego można znaleźć na xhamster i niektóre rzeczywiście wyglądają jakby były robione z ukrycia. Kosmetyczki radzą sobie z tym bardzo profesjonalnie, często mówią, że wzwód to w tej sytuacji normalna sprawa. Po prostu biorą twardego kutasa i przekładają foz boku na bok, tak jak im pasuje nałożyć wosk i tyle.
Był jeden filmik z piękną, ciemniskora dziewczyna z salonu w Stanach, jak depilowala faceta ze stojącym kutasem na tyle dużym, że wyglądało to jakby był wielkości jej przedramienia 🫣. Robiła robotę, jakaś tam gadka szmatka i tyle, ale wyglądało to bardzo podniecająco.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry