• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najbardziej pożądana osoba

Mężczyzna

Damian94

Cichy Podglądacz
Na tą chwilę to szefowa z pracy
Choć z drugiej strony oprócz niej mam w pracy wiele fajnych koleżanek, że chętnie zorganizowałbym taki mini-harem hehe
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
W kazdym sezonie letnim na sąsiadkę z 2 pietra budynku z lewej strony mojego. Zgrabna blondyna opala sie na swoim balkonie i ostentacyjnie zakłada na niego jekies zasłony czy inne pierdoły( dludie nogi i tak widac). No, ok,a le jak jej nie ma i wychodze cos robic w moim ogródku podbalkonowym o na zjawia sie i zamiata balkon, lub intebsywnie podlewa kawiatki, wypinajc pupke w majteczkach juz bez firanki;)
 
Kobieta

feetamateurgirl

Nowicjusz
Z neta to:
- Lexington Steele
- Dredd
- Danny D
- Rocco za ostrość 🥰

A z życia to w sumie pukam szefa i on był moja fantazja 🫢
Marzy mi się jedną koleżanka, ale ona nie jest bi. Za to jest ideałem kobiety dla mnie. Schrupalabym !
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Jeśli mielibyście możliwość zabawić się z jedną, wybraną osobą, z kimś znanym lub nieznanym to kto by to był? Jest ktoś kto szczególnie Was pociąga i podnieca, o kim marzycie? W moim wypadku jest to moja znajoma, z którą kiedyś miałem regularny kontakt a obecnie praktycznie się już nie widujemy. Tak się potoczyło życie. Raz miałem okazję troszkę ją popieścić, ale do niczego więcej nie doszło niestety. Od wielu lat jest ona moją główną bohaterką marzeń podczas onanizmu. Dałbym bardzo dużo, żeby móc teraz odbyć z nią stosunek. Niestety jest to na 99% niewykonalne. Czekam na Wasze wpisy, Panie i Panowie :)
Masz stałą partnerkę?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry