• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najbardziej pożądana osoba

Mężczyzna

Stulejowy

Cichy Podglądacz
W moim przypadku myślę, że taką "zakazaną" najbardziej pożądaną osobą była/jest moja chrzestna. Dużo starsza(ok. 40 lat różnicy), ale od zawsze bardzo dająca o siebie z wielkimi piersiami. Za małolata "przez przypadek" kilka razy udało mi się minąć z nią w drzwiach w tym samym momencie ociarajac się o nią, z nadzieją, że zrozumie, że to miniecie było celowe, polubi to i pójdzie to dalej. Niestety nic z tych rzeczy...
Od zawsze była i ciągle jest bardzo opiekuńcza i marzyłem, żeby zaopiekowała się mną też w seksualnej sferze, pokazując mi co to jest, nawet jeśli do czegoś więcej miałoby nie dojść.
 
Mężczyzna

Zielony86

Cichy Podglądacz
Byłaby to moja siostra. Kiedy miała 17_18 lat marzyłem żeby ją przelecieć. Kiedy widziałem ją w samej bieliźnie od razu mi stawał, często ją zaczepiałem żeby ją pomacać, wygłupialiśmy się i dociskałem ją do siebie żeby czuła mojego twardego kutasa. Wiedziała że jestem na nią strasznie napalony i specjalnie mnie prowokowała. Sprawiała że musiałem zawsze iść do siebie i sobie zwalić a wtedy ona nagle wchodziła do mojego pokoju żeby zobaczyć czy się trzepie. Jak zacząłem ją podglądywać to też o tym wiedziała. Podniecało ją to że jestem taki napalony na nią
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry