• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najbardziej ekstremalny seks jaki udało wam się uprawiać?

Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
Budowa supermarketu teść był ochroniarzem i pojechał do domu się ogarnąć więc przetestowaliśmy 2 pomieszczenia.
Na tyłach szkoły podstawowej wieczorem dopiero jak kończyłem w ustach zobaczyłem że kamera patrzyła prosto na nas
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Z wysokim i postawnym facetem po 40-stce w jego super sportowym samochodzie, kupionym by poczuć się jak prawdziwy gość. Samochód był tak mały w środku, że wchodzenie do niego było problemem w dopasowanej kiecce. A prosiłam do hotelu, do mnie, nie.. musiało być w supersamochodzie. W trakcie wiliśmy się jak podczas zapasów a ja w szpilkach próbowałam o coś oprzeć moje nogi, niestety okazało się, że ciasnota i lęk mojego kochanka czy cytując "nie podziurawię szpilkami" czegoś tam w samochodzie zabiła klimat. Kiedy już nam się jakoś udało się "rozłożyć" okazało się, że nie ma miejsca by się jakkolwiek poruszać, stęki, jęki i stres o szpilki, no ekstremum.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Z wysokim i postawnym facetem po 40-stce w jego super sportowym samochodzie, kupionym by poczuć się jak prawdziwy gość. Samochód był tak mały w środku, że wchodzenie do niego było problemem w dopasowanej kiecce. A prosiłam do hotelu, do mnie, nie.. musiało być w supersamochodzie. W trakcie wiliśmy się jak podczas zapasów a ja w szpilkach próbowałam o coś oprzeć moje nogi, niestety okazało się, że ciasnota i lęk mojego kochanka czy cytując "nie podziurawię szpilkami" czegoś tam w samochodzie zabiła klimat. Kiedy już nam się jakoś udało się "rozłożyć" okazało się, że nie ma miejsca by się jakkolwiek poruszać, stęki, jęki i stres o szpilki, no ekstremum.
Przedkładał konie mechaniczne nad swojego konia, źle rozkłada facet priorytety
 
Mężczyzna

KlejnotNilu79

Nowicjusz
W związku na odległość - kiedy odebrałem dziewczynę z dworca autobusowego, po 2 miesiącach życia na odległość. Przyjechaliśmy do mnie, nie zdążyła jeszcze zdjąć trampek, wziąłem ją na biurko, zsunąłem z niej spodnie, bieliznę i ostro posuwałem. Ślad został na długo, bo biurko porysowało parkiet, a że w tamtym czasie miała okres, to krew była nawet na roletach. 😅
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Chyba jednak jazda samochodem jako kierujacy samochodem zmanualna skrzynia biegów z pasażerką, która uparcie realizowała swój plan połykania penisa. Pomimo perswazji i stosowania odpychania głowy itp. czynności. Aja nie mogłem zjechac na pobocze... To było baaaaaardzo exciting. Nigdy wiecej....:LOL:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry