• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najbardziej pożądana osoba

Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
IMO ona ma coś z głową, a to już z automatu eliminuje...
Myślę, że @Zielony86 bierze pod uwagę tylko wygląd,ale fakt, że niektórych kręcą psychole.
Zawsze zadziwiało mnie i w jakiś sposób fascynowało zaburzenie, a w zasadzie parafilia zwana hybristofilią, w której obiektem pożądania jest niebezpieczny człowiek. Od morderców (choćby przykład Teda Bundy'ego)po mniej skrajne,ale równie niebezpieczne przypadki notorycznych kłamców,psycholi, zdrajców i przemocowców.
A Brytna Sprytna jest zwyczajnie nieszczęśliwym i chorym człowiekiem, żal mi jej .
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
W sumie to najbardziej podnieca mnie żona, do tego dochodzi aspekt w postaci jej pusi, która jest dla mnie niczym osobista świątynia rozkoszy, świątynia życia. Istotny wkład miał tu poród, którego byłem naocznym świadkiem. Dzięki temu nabrałem jeszcze większego szacunku do osoby mojej ukochanej oraz uwielbienia jej cipki. Tak bardzo, że po wszystkim zacząłem wręcz odczuwać coś w rodzaju duchowej fascynacji.
Żadna inna kobieta mi tego nie da.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry