• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zwiazek a zdrada. Wasz punkt widzenia

Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Serio
Nikt oprócz tamtych rejonów nie dopuszcza do stwierdzenia że te normy są ok.
To jakby podawać, że niektórzy dopuszczają, że kradzież i zabójstwo jest normą.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Ale których zasad?? Które są właściwe? Jesteśmy wybrańcami jedynych prawdziwych? Czy może te bardziej liberalne są właściwe? A może to zasady w krajach arabskich są nimi. Czy może to te moje są słuszne... 🤔🤷‍♂️
Jeden z moich kumpli (zodiakalny Skorpion, i jak sam o sobie mówi notoryczny jebaka) powiedział mi kiedyś, że bycie z kimś to oddanie na 100%. Żadnych skoków w bok, choćby skały srały.

Prawdziwy mężczyzna powinien mieć zasady, bez nich jest nikim.
 
Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
Jeden z moich kumpli (zodiakalny Skorpion, i jak sam o sobie mówi notoryczny jebaka) powiedział mi kiedyś, że bycie z kimś to oddanie na 100%. Żadnych skoków w bok, choćby skały srały.

Prawdziwy mężczyzna powinien mieć zasady, bez nich jest nikim.
Co ma do tego znak zodiaku?🤔
 
Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
Dalej nie rozumiem które zasady są właściwe i dlaczego? Kto o tym decyduje? Dlaczego monogamia jest właściwsza od bigamii? Albo jedzenie świnki lepsze od pieska czy szczura? Bo tak i już? Bo 🙄 zasady... Czyje? Nasze? Bo nam pasują? Może ja oddaję się na 100% dbając aby życie moje i mojej żony miało tyle koloru ile się da zamian będzie za puźno 🤔 Bez kija w dupie i ściskania pośladów 😉
 
Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
A ty cały czas to samo. RAZEM, rozumiesz? Można się bawić RAZEM 😲 Proponuje wyjechać poza ten nasz najwspanialszy zaścianek i wtedy może zrozumiesz, że ludzie są bardziej otwarci i bezpośredni. Brak parawanów na plażach, kluby swingersow, puby w których kobieta stawia drinka i proponuje trojkącik z twoim/twoją połówką nikogo nie szokuje. Ja o tym mówię nie o ruchaniu na boku 🙄
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
A wybacz myślałam że rozmawiamy o zdradzie a nie o wspólnych zabawach.
Ale być może temat wprowadził mnie w błąd.
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
Czekaj zdrada to ograniczenie odruchów naturalnych, ale potem wymieniasz te "zasady" które uznają tylko nieliczni a większość uznaje że nie do przyjęcia. Jak można uznać że jedna zasada jest zła, a już reszta nie?
Ograniczanie się to też nie pozwalanie na gwałcenie tych 13-latek, pozbawianie clitoris, czy każde inne zachowanie raniące (czy jakkolwiek to nazwać) kogoś innego.
otrzeźwiej cię proszę - bo kontekstu nie zrozumiałaś, a ja nie będzię dziecku tłumaczył...
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
A ty cały czas to samo. RAZEM, rozumiesz? Można się bawić RAZEM 😲 Proponuje wyjechać poza ten nasz najwspanialszy zaścianek i wtedy może zrozumiesz, że ludzie są bardziej otwarci i bezpośredni. Brak parawanów na plażach, kluby swingersow, puby w których kobieta stawia drinka i proponuje trojkącik z twoim/twoją połówką nikogo nie szokuje. Ja o tym mówię nie o ruchaniu na boku 🙄
ale dla zaścianka europy, który się dopiero budzi ze jest inny świat jest to nie do przyjęcia..
11 lat byłem częstum gościem na Cap D'Agde - bo to jedna z najczyściejszych plaż morza śródziemnego
a ze przy okazji goła?
ale poznałem zaje****ch ludzi, którzy nie znali nietolerancji i zachowania, które tutaj są nie do przyjęcia TAM są bardzo normalne
bo nie ma nakazów i zakazów wedle jednej słusznej opcji myślowej...
no ale takie coś nie dojdzie do umysły zamknietego w 4 kątach ...
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Co ma do tego znak zodiaku?🤔
Podobno ludzie spod znaku Skorpiona mają bardzo duże libido.

Martb - prośba, a w zasadzie dwie.
Mowa tu była o wierności w związku, jeśli druga osoba tego oczekuje. M.in tego dotyczą zasady, które niektórzy ludzie mają. Może wystąpiło nieporozumienie w postach, ale nawet mimo tego można krytykować z kulturą. Po kimś w Twoim wieku oczekiwałbym czegoś innego.
Nie używaj proszę słowa 'zaj..'. Jest wulgarne, poza tym pochodzenia ruskiego. My, starej daty, pamiętamy chyba jeszcze słowa takie jak 'znakomity, świetny, rewelacyjny'?
Nie zachwaszczajmy języka :)
 
Mężczyzna

007regis

Nowicjusz
ale dla zaścianka europy, który się dopiero budzi ze jest inny świat jest to nie do przyjęcia..
11 lat byłem częstum gościem na Cap D'Agde - bo to jedna z najczyściejszych plaż morza śródziemnego
a ze przy okazji goła?
ale poznałem zaje****ch ludzi, którzy nie znali nietolerancji i zachowania, które tutaj są nie do przyjęcia TAM są bardzo normalne
bo nie ma nakazów i zakazów wedle jednej słusznej opcji myślowej...
no ale takie coś nie dojdzie do umysły zamknietego w 4 kątach ...
Bardzo jednostronne, i ironicznie - jednostronne myślenie.
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
Podobno ludzie spod znaku Skorpiona mają bardzo duże libido.

Martb - prośba, a w zasadzie dwie.
Mowa tu była o wierności w związku, jeśli druga osoba tego oczekuje. M.in tego dotyczą zasady, które niektórzy ludzie mają. Może wystąpiło nieporozumienie w postach, ale nawet mimo tego można krytykować z kulturą. Po kimś w Twoim wieku oczekiwałbym czegoś innego.
Nie używaj proszę słowa 'zaj..'. Jest wulgarne, poza tym pochodzenia ruskiego. My, starej daty, pamiętamy chyba jeszcze słowa takie jak 'znakomity, świetny, rewelacyjny'?
Nie zachwaszczajmy języka :)
ty starej daty??
prosze cię....
po za tym- do mnie się przyczepiłeś a do młodzieńców, którzy rzucają miesem na innych topikach już nie masz śmialości??
po za tym - deriweracja tematu już tak daleko poszła, że ze zdrady zaraz się zrobi gang-bang...
Bardzo jednostronne, i ironicznie - jednostronne myślenie.
jednostronne??
nie znasz mnie, więc nie mów czegoś o czymś nie wiesz
i z łaski swojej odróżnij sarkazm od ironii
 
Mężczyzna

007regis

Nowicjusz
ty starej daty??
prosze cię....
po za tym- do mnie się przyczepiłeś a do młodzieńców, którzy rzucają miesem na innych topikach już nie masz śmialości??
po za tym - deriweracja tematu już tak daleko poszła, że ze zdrady zaraz się zrobi gang-bang...

jednostronne??
nie znasz mnie, więc nie mów czegoś o czymś nie wiesz
i z łaski swojej odróżnij sarkazm od ironii
Tak samo jak Ty nie znasz mnie. A nie znając mnie nie wsadzaj do jakiekolwiek opcji
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Jesteśmy małżeństwem od 22 lat na początku naszego związku byłam bardzo wstydliwa może nawet bardziej wstydliwa niż zazdrosna, w skutek pewnych zdarzeń które miały miejsce w naszym życiu musiałam zmienić swoje podejście takim najtrudniejszym momentem był początek pracy w klubie toples, następnie z czasem odkryłam siebie na nowo, polubiłam lekki cuckold czyli prowokowanie strojem i zachowaniem. Jednak mamy ustalone zasady po pierwsze mężowi zawsze mówię prawdę i to jaka by ona nie była.
Przed obcymi facetami nigdy nie zdejmowałam majtek /stringów czyli brak sexu dopochwego i analnego nie biorę też do ust. Możliwe jest dotykanie piersi hiszpan oraz moja pomoc ręką. Najważniejsze jest wspólne zaufanie i prawdziwa miłość, dla nas ustalone wspólnie zasady są bardzo ważne a bez tego nie miało by to wszystko sensu. Jednak pomimo tego trzeba mieć silną psychikę, były momenty w którym myślałam że mój mąż "pęknię" tak było gdy zobaczył pierwszy raz jak byłam dotykana przez innego lub pierwszy hiszpan i obca sperma na moich cyckach lub twarzy wiem że to zrobiło na nim wrażenie i po dłuższym czasie tak naprawdę dopiero pogodził się z tym. Co innego fantazje i mówienie o tym jednak w praktyce jest inaczej.
Małżeństwo to sztuka kompromisów z elementami polityki handlu i psychologii.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Po prostu udało Ci się trafić na kogoś, komu się to podoba i nie ma z tym problemu. Niestety cuckold jest częstą fantazją ale jak już dojdzie co do czego to często temat jest nie do udźwignięcia, nawet jeśli nie od razu to zgrzyt pojawia się później. Taka zabawa nie jest dla każdego.
 
Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
Faktycznie odpływamy momentami od tematu zdrady, ale czy to zdrada jeśli obie strony coś akceptują? Ale wracając... do puki nie robimy nic "za swoimi plecami" nie mam z tym problemu, ale gdyby się zdarzyło, że ja czy żona ukrywamy nasze zabawy to uważam, że byłoby to nie fair wobec drugiej strony.
 

Halred

Erotoman
Nie przeszkadzaloby mi gdyby moja hipotetyczna partnerka zabawiala sie z innymi facetami. Jak by mialo mi przeszkadzac to bym nie wiazal sie z kobieta, to tak jakby wziac do domu psa i narzekac ze szczeka.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
W Zwiazek bez dzieci? Związki 83
Michal29 Zdrada Seks 18
P Zdrada kontrolowana Fantazje erotyczne 4
Michal29 Zdrada Seks 41
S *Zdrada* Potęga terapii Opowiadania erotyczne 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry