• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zwiazek a zdrada. Wasz punkt widzenia

Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
Uważam że, czego oczy nie widzą,sercu nie żal,zdrada to coś takiego,zakazanego.ale też niepowtarzalnego,przygoda z dreszczykiem adrenaliny.
Myślę że zakazany owoc ,najlepiej smakuje,my dziewczyny ,mamy faktycznie lepszą pozycję,aby kogoś uwieść,i mało który oprze się pokusie seksu z ładną zgrabną i młodszą kobietą.Mogę spokojnie powiedzieć że często wykorzystuję swoje wdzięki aby upolować faceta i nie obchodzi mnie czy ma żonę, czy może dziewczynę, jeden skok w bok nikomu nie zaszkodzi....
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
domena kobiet polega na tym, że potrafią w perfidny sposób oszacować zyski i straty ze zdrady. Ale zdradzać nie byle z kim tylko z takim, dzięki któremu więcej zyska, a zyska wtedy gdy facet ma więcej do zaoferowania
 
Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
domena kobiet polega na tym, że potrafią w perfidny sposób oszacować zyski i straty ze zdrady. Ale zdradzać nie byle z kim tylko z takim, dzięki któremu więcej zyska, a zyska wtedy gdy facet ma więcej do zaoferowania
Mnie nie dotyczy,jestem niezależna finansowo,a z seksu czerpię wyłącznie przyjemność
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
ja tu nie wspominam o kwestiach finansowych tylko ,,więcej do zaoferowania,,
Czasami chodzi o zaoferowanie czegoś innego niż to co się ma, więc nadal się mylisz - ale Twojego toku myślenia nie da się zmienić, więc nawet nie będę próbować. Troszkę zmieniasz się w Zuzunkę.
Rozgoryczenie to nie najlepsze uczucie do karmienia się nim.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
facet zdrowy, bez nałogowy, bez impotencji, dbający o sylwetkę i zdrowie ma więcej do zaoferowania niż chory nałogowiec z impotencją... prosty tok myślenia
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
facet zdrowy, bez nałogowy, bez impotencji, dbający o sylwetkę i zdrowie ma więcej do zaoferowania niż chory nałogowiec z impotencją... prosty tok myślenia
Sięgasz po skrajne przypadki żeby udowodnić swoją teorię.
Nałogowiec z impotencją sam sobie zarobił na zdradę więc ciężko obarczać winą kobietę, że chce coś więcej niż trwanie przy kimś, kto zapewne ma ta kobietę głęboko w dupie.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Czasami chodzi o zaoferowanie czegoś innego niż to co się ma, więc nadal się mylisz - ale Twojego toku myślenia nie da się zmienić, więc nawet nie będę próbować. Troszkę zmieniasz się w Zuzunkę.
Rozgoryczenie to nie najlepsze uczucie do karmienia się nim.
Powiedz kobiecie, która żyje u boku zdrowego faceta, nie musi się martwic o zdrowie, o dach nad głową, rachunki bo taki facet zapewni jej dobre i spokojne życie aby wymieniła go na kogoś innego, czy zaryzykuje? Nawet w takich sytuacjach kobiety mają dylemat, czy z takim facetem chce być.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Powiedz kobiecie, która żyje u boku zdrowego faceta, nie musi się martwic o zdrowie, o dach nad głową, rachunki bo taki facet zapewni jej dobre i spokojne życie aby wymieniła go na kogoś innego, czy zaryzykuje? Nawet w takich sytuacjach kobiety mają dylemat, czy z takim facetem chce być.
Sam piszesz mają dylemat czyli mimo stabilizacji owszem jednak jest wahanie.
Poza tym poruszasz temat gdzie kobieta jest zależna od faceta nie jest samodzielna gdzie zmiana partnera to nie problem.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
U kobiet są zawsze wahania, nawet stabilizacja sprawia że fiksują na ten temat ,,co będzie jeśli,, Co znaczy dziś kobieta niezależna? Zapytamy kobiety 20, 30 i 40+ i każda odpowiedź będzie inna a najważniejsza powinna być tej 20-sto letniej bo to ,,przyszłość współczesnych kobiet,,
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Zdrada boli i nawet jeśli wydaje się że jak to śpiewał Grześ markowski - Posypujesz solą ... Nie jesteś no kurna nie wierzę nie jesteś az taki mocny bo przyjdą święta w których każdy pamięta ... I co - jajcooo Przepraszam Ja nie jestem mocna próbowałam i nadal próbuję Ją zrozumieć a prawda jest taka że po 17 mieś. wystarczyłoby gdyby zadzwonila i tylko powiedziała cokolwiek - szeptane Wybacz poleciala bym po Nią zaraz do tej pieprzonej Norewgii ... Dlatego jeśli możesz pić herbatę bez cukru trzcinowego - ok ( przenośnia taka ) - to ok , tylko że wiedz - pijesz ją Sam - sama jak np Ja...
Wybaczcie bo sie rozjechałam - moja Mamcia mi powiedziała ze Oni z Tatą doczekali jubileuszy - nie tylko dlatego że się Kochali ale dlatego że w Ich pokoleniu Jak się coś popsuło to sie to naprawiało - a nie wyrzucało na śmietnik ... Pozdrawiam Ludziki Cudne - Basia ...
 

Halred

Erotoman
czyli kazdy facet będący z kobietą to jeleń a kobieta tylko czeka żeby upolować innego
no cóż nie skomentuje
W wiekszosci wypadkow tak jest, podobno kobieta to nie narzedzie kuchenne, tez ma potrzeby i chce miec cos z zycia.
seks to seks a nie budowanie związku - to są dwa różne światy
Ale seks z kims innym niektorzy uwazaja za zdrade.
że w Ich pokoleniu Jak się coś popsuło to sie to naprawiało - a nie wyrzucało na śmietnik ...
W takim opisie widze smutne pokolenie w skrajnej biedzie, gdzie jak rozwalily ci sie laczki, to je kleisz tasma, bo nie stac cie na nowe i albo chodzisz w takich 100x naprawianych rozpadajacych sie, albo chodzisz na boso. I gdyby moj zwiazek mial byc alegoria takich wyciagnietych psu z gardla przetartych na wylot rozpadajacych sie laczkow odziedziczonych po kims to juz chyba wolalbym chodzenie boso. I takie naprawianie smieci w sumie widac po takich starszych pokoleniach, bycie ze soba na sile(bo dzieci, bo juz dlugo sa ze soba, bo co ludzie powiedza, ...), klotnie, zlosliwosci, wrogosc, zmeczenie soba itd.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
W wiekszosci wypadkow tak jest, podobno kobieta to nie narzedzie kuchenne, tez ma potrzeby i chce miec cos z zycia.
podobno?
Abstrahuje, że zakładasz że każda kobieta wręcz musi zdradzić.

Ale seks z kims innym niektorzy uwazaja za zdrade.
rozróżniasz 3 stany: seks, związek i zdradę?
Nie złapałeś kontekstu.

Nawiasem mówiąc jesteś lepszym bliźniakiem Sajjanina? ;)
 

Halred

Erotoman
podobno?
Abstrahuje, że zakładasz że każda kobieta wręcz musi zdradzić.
No podobno nie są sprzętem kuchennym, ja przyjmuję taką opinię, chociaż mogę się mylić.
Nie każda kobieta zdradza, to zależy od definicji, np jak uznamy, że póki jeleń się nie dowiedział to nie jest zdrada. Tak samo jak obcy bolec nie skończył w środku, kiedy było w gumie, kiedy było poza granicami miasta, kiedy w trakcie myślała o jeleniu, albo kiedy tylko robiła loda. Od kobiecej zdrady jest dużo wyjątków.

Nawiasem mówiąc jesteś lepszym bliźniakiem Sajjanina? ;)
Może po prostu jestem równie świadomy.
rozróżniasz 3 stany: seks, związek i zdradę?
Seks-relacja między kobietą a bolcem; związek-relacja między kobietą a jeleniem; zdrada-kiedy jeleń dowie się o bolcu
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
No podobno nie są sprzętem kuchennym, ja przyjmuję taką opinię, chociaż mogę się mylić.
Nie każda kobieta zdradza, to zależy od definicji, np jak uznamy, że póki jeleń się nie dowiedział to nie jest zdrada. Tak samo jak obcy bolec nie skończył w środku, kiedy było w gumie, kiedy było poza granicami miasta, kiedy w trakcie myślała o jeleniu, albo kiedy tylko robiła loda. Od kobiecej zdrady jest dużo wyjątków.
Może Ty tak rozróżniasz. I masz większa tolerancję. A nie zapomniałam, wg Ciebie każda się puszcza bo ma to w naturze.
Może po prostu jestem równie świadomy.
raczej równie sfrustrowany, tylko wiesz w czym problem, siedzicie i biadolicie jak baby na targowisku i użalacie się nad sobą, bo tak po prostu łatwiej. Nie wymaga żadnego wysiłku. Pominę, że nawet jak trafia się okazja to nie skorzystacie, bo z góry wiecie co i jak

Seks-relacja między kobietą a bolcem; związek-relacja między kobietą a jeleniem; zdrada-kiedy jeleń dowie się o bolcu
.Czyli zdrada nie może być ani seksem ani związkiem.
Nadal nie zrozumiałeś.

I tym akcentem ja kończę tą dyskusję bo i tak nic nie wniesie oprócz irytacji. Powodzenia nie życzę bo i tak wiadomo jak będzie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
W Zwiazek bez dzieci? Związki 83
A Zdrada (nie)kontrolowana Seks 2
Michal29 Zdrada Seks 18
P Zdrada kontrolowana Fantazje erotyczne 4
Michal29 Zdrada Seks 41

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry