• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrobienie loda z partnerką

Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Hejka 🥰
Od dawna mam pewną fantazje żeby wraz z kobietą zrobić lodzika jakiemuś przystojnemu panowi. Strasznie mnie kręci myśl, że mógłbym na kolankach wymieniać się z panią penisem, wspólnie go ssać, całować i pieścić. Dostać na sam koniec spust na buzię i przelizac się z panią 😈
Są tutaj osoby, które też kręci taka wizja? Panie, które chciałyby possać wraz z chłopakiem albo panowie chętni na zdominowanie pary? 😍

Standardowo parę fotek ode mnie 🥰
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Hejka 🥰
Od dawna mam pewną fantazje żeby wraz z kobietą zrobić lodzika jakiemuś przystojnemu panowi. Strasznie mnie kręci myśl, że mógłbym na kolankach wymieniać się z panią penisem, wspólnie go ssać, całować i pieścić. Dostać na sam koniec spust na buzię i przelizac się z panią 😈
Są tutaj osoby, które też kręci taka wizja? Panie, które chciałyby possać wraz z chłopakiem albo panowie chętni na zdominowanie pary? 😍

Standardowo parę fotek ode mnie 🥰

Piękna fantazja😍 nawet nie wiesz jak chętnie bym pomógł Ci w jej spełnieniu.. Oj by się dzialo🥰❤️😍🥰❤️😍
 
Mężczyzna

Himeros

Cichy Podglądacz
Moja żona powtarza, że na myśl o mnie ssącym jakiegoś penisa... robi się mokra...
Na początku naszego świntuszenia w tematach gay/bi była zdania, że tylko by chętnie popatrzyła jak mnie pan (a lepiej - panowie) biorą w obroty, ale później przyznała, że wspólne ssanie dopuszcza jako możliwą ewentualność :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry