• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak robić dobrego loda?

Kobieta

absurdalneharlequiny

Cichy Podglądacz
Dzisiaj przychodzę do was z dwoma poradnikami, jeden odczytałam z perspektywy faceta, a drugi z perspektywy kobiety. Oczywiście trochę mniej lub bardziej z humorem i absurdalnie. Ale nieważne czy chcesz się posmiać, czy czegoś nauczyć, te poradniki przeznaczone są dla Ciebie :)

Zapraszam oczywiście do komentowania i dyskusji. Jak kogoś to będzie interesowało, to mogę podzielić się również własnymi (raczej niezbyt dobrymi) doświadczeniami w tym temacie. :p

Mężczyzna o lodach:


Kobieta:


Pozdrawiam i do usłyszenia 🕵️‍♀️
 
Mężczyzna

Cum&Les

Seks Praktykant
Bezapelacyjnie NAJLEPSZY INSTRUKTAŻ FELLATIO jaki widziałem to ten autorstwa TEACHER OF MAGIC! Kurwa, jaka ona jest boska!!! Zamieszczam poniżej:

Część 1

Część 2 (moja ulubiona!)

Jeśli chodzi o moje doświadczenia w tym aspekcie to są one bardzo dobre, bo dziewczyny, które to robiły z reguły wiedziały co i jak. Oczywiście są 2 wyjątki: jedna od razu wyciągała podczas mojego szczytowania, a druga za to przerywała stymulację podczas szczytowania, no i chuj. Reszta była git majonez i aktualnie też jest w pytę! 👌😎

Jak kogoś to będzie interesowało, to mogę podzielić się również własnymi (raczej niezbyt dobrymi) doświadczeniami w tym temacie. :p
Proszę. 😊😉
 
Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
Proszę bardzo,prosty i sprawdzony przepis zarówno z perspektywy męskiego jak i kobiecego podniebienia:
  • 400 g śmietanki 36 %
  • 300 g mleka zagęszczonego słodzonego
  • 1 laska wanilii lub łyżka pasty waniliowej
  • A jak robić? Delikatnie mieszając.Użycie miksera tylko dla lubiących ekstremalne doznania 😉
 
Kobieta

absurdalneharlequiny

Cichy Podglądacz
Dla mnie pierwszą i najważniejszą sprawą, czy to o loda, czy o minetkę chodzi, to nie zmuszać partnera i nie wywierać na nim presji. Pamiętam mój pierwszy raz - byłam z tym kolesiem "fwb" i było wszystko ok, dopóki nie zaczął wywierać na mnie presji pod tytułem "każdy seks zaczyna i kończy się lodem" i robił to w bardzo nieprzyjemny sposób, bo jeżeli się go nie słuchałam, to się obrażał.

W samej historii nie byłoby nic złego, bo mogłam go zostawić i znaleźć innego, ale byłam młoda i głupia. Posłuchałam więc jego "potrzeb", a właściwie przymuszania i tak też robiłam.

A teraz najgorsze - typ nie potrafił się dokładnie myć i było to dość obrzydliwe doświadczenie... wyobraźcie sobie jaka to dla mnie trauma było brać go do buzi kiedy za każdym razem wiedziałam, że jest niedomyty 😂😂😂

Zraziło mnie to do seksu oralnego na następne lata, ale w końcu się odważyłam i zebrałam kilka o wiele lepszych i również dla mnie przyjemnych doświadczeń - i tu jako rada - jak nie zmuszacie kobiety i dacie jej czas się do tego przyzwyczaić, to i dla niej będzie to mega przeżycie żeby sprawiać wam przyjemność ustami. ;))
 
Kobieta

absurdalneharlequiny

Cichy Podglądacz
Proszę bardzo,prosty i sprawdzony przepis zarówno z perspektywy męskiego jak i kobiecego podniebienia:
  • 400 g śmietanki 36 %
  • 300 g mleka zagęszczonego słodzonego
  • 1 laska wanilii lub łyżka pasty waniliowej
  • A jak robić? Delikatnie mieszając.Użycie miksera tylko dla lubiących ekstremalne doznania 😉
Nawet chciałam to w opowiadaniach także domówić, ale byłoby za długo haha
 
Mężczyzna

dirtyjack

Cichy Podglądacz
Higiena powinna być na 110% zachowana.
Chociaż jako facet wiem, że w chwilach uniesienia w dziwnych miejscach, jest to trudne i spotkałem partnerki, które lekko przymykały oko. Sam mam bzika na punkcie higieny intymnej w swoją stronę ale bywało różnie z różnymi partnerkami
Nawet chciałam to w opowiadaniach także domówić, ale byłoby za długo haha

Też zastanawiam się czy nie opublikować kilku swoich wspomnień właśnie. Szczególnie z okresu lat młodzieńczych.
 
Kobieta

Frytka69

Seks Praktykant
Higiena powinna być na 110% zachowana.
Chociaż jako facet wiem, że w chwilach uniesienia w dziwnych miejscach, jest to trudne i spotkałem partnerki, które lekko przymykały oko. Sam mam bzika na punkcie higieny intymnej w swoją stronę ale bywało różnie z różnymi partnerkami


Też zastanawiam się czy nie opublikować kilku swoich wspomnień właśnie. Szczególnie z okresu lat młodzieńczych.
Fajnie się czyta czyjeś autentyczne historię czy wyznania i warto:)
 
Mężczyzna

Kokos90

Nowicjusz
Mi jest najprzyjemniej jak kobieta bierze do samego gardła. Wtedy mocno czuję, że w niej jestem. I wkłada go do buzi i wyjmuje z odpowiednią prędkością w miarę powoli. Najbardziej lubię sobie siedzieć oparty, a ona przede mną klęczy i ociera się piersiami o moje uda, a ja trzymam ją z tyłu głowy i sobie lekko dociskam. Kończę w jej ustach, a ona wylizuje całą spermę z penisa i połyka. To jest idealny lodzik 😊
 
Kobieta

feetamateurgirl

Nowicjusz
Bezapelacyjnie NAJLEPSZY INSTRUKTAŻ FELLATIO jaki widziałem to ten autorstwa TEACHER OF MAGIC! Kurwa, jaka ona jest boska!!! Zamieszczam poniżej:

Część 1

Część 2 (moja ulubiona!)

Jeśli chodzi o moje doświadczenia w tym aspekcie to są one bardzo dobre, bo dziewczyny, które to robiły z reguły wiedziały co i jak. Oczywiście są 2 wyjątki: jedna od razu wyciągała podczas mojego szczytowania, a druga za to przerywała stymulację podczas szczytowania, no i chuj. Reszta była git majonez i aktualnie też jest w pytę! 👌😎


Proszę. 😊😉
Fajny ten tutorial:) wiele nowego się nie nauczyłam, ale dobrze zrobiony :)
 

Soulmate86

Nowicjusz
Mocny uścisk ręki, połączenie ust i dłoni, masowanie (ssanie, lizanie, ciągniecie wargami za) jąder .Patrzenie w oczy partnera , mruczenie , lizanie penisa wzdłuż , bądź pieszczenie się w trakcie obciągania tez robi swoje.
Więcej nie zdradzę zresztą jak wiemy - nie ma uniwersalnego sposobu, każdy lubi co innego ;)

Dodam że wiadomo- trzeba pamiętać o dużym nawilżeniu, nie zahaczaniu zębami o penisa i zmianach tempa.

Nikt sie nie skarżył. Malo tego, mam na koncie doprowadzenie trzech do finału, mimo że sie upierali ze nie dojda w ten sposób bo nie doszli nigdy wcześniej.
Medal jakiś?
 
Mężczyzna

robi44

Nowicjusz
Mocny uścisk ręki, połączenie ust i dłoni, masowanie (ssanie, lizanie, ciągniecie wargami za) jąder .Patrzenie w oczy partnera , mruczenie , lizanie penisa wzdłuż , bądź pieszczenie się w trakcie obciągania tez robi swoje.
Więcej nie zdradzę zresztą jak wiemy - nie ma uniwersalnego sposobu, każdy lubi co innego ;)

Dodam że wiadomo- trzeba pamiętać o dużym nawilżeniu, nie zahaczaniu zębami o penisa i zmianach tempa.

Nikt sie nie skarżył. Malo tego, mam na koncie doprowadzenie trzech do finału, mimo że sie upierali ze nie dojda w ten sposób bo nie doszli nigdy wcześniej.
Medal jakiś?
I się podnieciłem;)
 
Mężczyzna

gombas18

Nowicjusz
Mocny uścisk ręki, połączenie ust i dłoni, masowanie (ssanie, lizanie, ciągniecie wargami za) jąder .Patrzenie w oczy partnera , mruczenie , lizanie penisa wzdłuż , bądź pieszczenie się w trakcie obciągania tez robi swoje.
Więcej nie zdradzę zresztą jak wiemy - nie ma uniwersalnego sposobu, każdy lubi co innego ;)

Dodam że wiadomo- trzeba pamiętać o dużym nawilżeniu, nie zahaczaniu zębami o penisa i zmianach tempa.

Nikt sie nie skarżył. Malo tego, mam na koncie doprowadzenie trzech do finału, mimo że sie upierali ze nie dojda w ten sposób bo nie doszli nigdy wcześniej.
Medal jakiś?
To musi być lód cudo w twoim wykonaniu
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Mocny uścisk ręki, połączenie ust i dłoni, masowanie (ssanie, lizanie, ciągniecie wargami za) jąder .Patrzenie w oczy partnera , mruczenie , lizanie penisa wzdłuż , bądź pieszczenie się w trakcie obciągania tez robi swoje.
Więcej nie zdradzę zresztą jak wiemy - nie ma uniwersalnego sposobu, każdy lubi co innego ;)

Dodam że wiadomo- trzeba pamiętać o dużym nawilżeniu, nie zahaczaniu zębami o penisa i zmianach tempa.

Nikt sie nie skarżył. Malo tego, mam na koncie doprowadzenie trzech do finału, mimo że sie upierali ze nie dojda w ten sposób bo nie doszli nigdy wcześniej.
Medal jakiś?
🥇
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry