• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zona

Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
I taki z nią problem
I taki z nią problem? No to jest podejście świadomego, kochajacego męża, nie wierzę! A może z Tobą jest coś nie tak?
Jeżeli mówi Tobie wprost jakie są jej potrzeby i klei sie po alkoholu do innych, mój wniosek jest prosty, kobieta jest niezaspokojone sexualnie i desperacko szuka spodobu zaspokojenia swoich potrzeb. Alkohol tylko sprawia, że mniej się kontroluje a jej potrzeby uwidaczniają się i rządze wychodza na wierzch. Dlaczego tak jest? Ty powinieneś wiedzieć. To Ty jesteś jej mężem i częścią tego małżeństwa, to Ty powinieneś ją znać. W mojej opinii, między innymi obowiązkiem męża jest zaspakajać potrzeby żony. Jeśli Ty tego nie zrobisz, jest duża szansa, że ona znajdzie kogoś kto zrobi to za Ciebie? Jak będzie, tego nikt nie wie, ale to Ty powinieneś zadać sobie pytanie jak chciałbyś aby było? It's your marriage on the line!
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Odkopuję, ponieważ zrobiłeś nowego posta, że już zdradziła Ciebie żona, mleko się rozlało.
Jak by tak zrobila
To bym ja dopiero zerżnął
Odwołuję się od tego jako sprawiedliwy.
Ino przegrałeś więc decyzje należą do Ciebie.
Ona błagała, prosiła, puściła się.
Koledzy wyżej mieli rację co teraz zrobisz, nie mam pojęcia, ale Ona ma ochotę, a Ty nie masz. Idk. Nie rozumiem. Idę już spać za dużo internetu.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Zona z innym Seks 2
R sex z zona Ogłoszenia 10
WscieklyRuchacz Sex z zona kiedy macie dzieci Seks 66

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry