• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zona

Mężczyzna

Uk Luk

Cichy Podglądacz
Witam
Moja zona od jakiegos czasu prosi mnie abym ja mocno przelecial , twierdzi ze ja to odstresowuje prosila abym wlaczyl do zabaw klapsy i gadgety.
Myslicie ze sama tak sie zmienila czy posiada gacha? Dzieki za pomoc
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Chłopie, Ona wprost mówi Ci czego chce a ty myślisz, że Cię zdradza? Rozmawiacie otwarcie o sexie, swoich potrzebach i oczekiwaniach? To, że wcześniej nie rozmawialiście wcale nie oznacza, że nie jest to jej fantazją? Zdziwiłbyś się jakie pragnienia i fantazje ludzie skrywają, męcząc się całe życie. Dobrze ułozone dziewczynki marzą nie tylko o mocnym rżnieciu ale o gang bangach albo zostaniu niewolnicą i nigdy "normalnie," byś nie przypuszczał. To o czym ludzie marzą nie śniło się nawet filozofom...
😉
 
Mężczyzna

Uk Luk

Cichy Podglądacz
Rozmawiamy zawsze otwarcie jeśli chodzi o sex , mówiła na co ma chęć ale nigdy o tym nie wspomniała
 
Mężczyzna

Uk Luk

Cichy Podglądacz
Pewnie ma gacha 🤔 żywy lub silikon. Poczuła i się jej spodobało. Musisz stawić czoła.
Chłopie, Ona wprost mówi Ci czego chce a ty myślisz, że Cię zdradza? Rozmawiacie otwarcie o sexie, swoich potrzebach i oczekiwaniach? To, że wcześniej nie rozmawialiście wcale nie oznacza, że nie jest to jej fantazją? Zdziwiłbyś się jakie pragnienia i fantazje ludzie skrywają, męcząc się całe życie. Dobrze ułozone dziewczynki marzą nie tylko o mocnym rżnieciu ale o gang bangach albo zostaniu niewolnicą i nigdy "normalnie," byś nie przypuszczał. To o czym ludzie marzą nie śniło się nawet filozofom...
😉
To trzeba jej dać dobre rzniecie :)
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Ja piernicze... zamiast pisać ten durny post wziąłbyś ją i zerżną porządnie. Laska Ci mówi że chce być ruchana a Ty się zastanawiasz o co jej chodzi.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Zona Fantazje erotyczne 8
J Zona z innym Seks 2
R sex z zona Ogłoszenia 10
WscieklyRuchacz Sex z zona kiedy macie dzieci Seks 68

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry