• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zdrada bez zobowiązań

Mężczyzna

Dostępny

Cichy Podglądacz
Hej, chciałem się zapytać zarówno kobiet jak i mężczyzn czy łatwo wam przychodzi zdradzić swojego partnera, czy macie wyrzuty sumienia nawet jeśli zdrada była tylko fizyczna bez angażowania się uczuciowo?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie mam takich dylematów.
Kobieta, której publicznie przysięgałem uczciwość (świadomie, a nie po pijaku) moze byc w 100% pewna, ze dotrzymam słowa.
Tutaj jest skurwysynem do e-entej potęgi.
 

Halred

Erotoman
Nie ma czegos takiego jak "zdrada tylko fizyczna" przynajmniej u kobiet. Jak ona w trakcie myslala o swoim jelniu to wtedy nie jest zdrada. Poza tym jak on sie nie dowie to tez nie zdrada, a rzadko sie dowiaduje.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Zdaje sie, ze zaprzeczeniem tego co piszesz są treści rozmów w małżeńskim łożu.
 
D

Dorianbdg

Guest
Dla mnie seks jest tylko seksem. Zdrada wg mnie występuje gdy pojawi się uczucie jakiekolwiek do drugiej osoby które zaburzy relację z drugą połową.

Niejednokrotnie usłyszałem, że jestem zwykłym k**wiarzem bo tylko seks mi w głowie.


Każdy może mieć swoje zdanie ale podobno dla dobra związku lepiej nie informować drugiej połowy jeśli ma się takie podejście jak ja.
 
Mężczyzna

witny

Seks Praktykant
Opowiem z goła inną historię która może komuś z obecnych się przydarzył i może mi się przydarzy ..
Trójkąt - Ona moja była z przed wiielluuu lat
- Ona Obecna Partnerka
- Ja
Po Maturze wyjechałem na studia z rodzinnego miasteczka wcześnie spotykając się z A. Co jakiś czas przyjeżdżałem do niej na krótkie randki
W końcu przeszliśmy na tryb koleżeński. Podczas całego pobytu na studiach przewinęło się mnóstwo dziewczyn jak i dwa dłuższe kilkuletnie związki. Cały czas miałem kontakt z panią A. Pisała mi o swoim życiu o tym że lubi kobiety często z nimi sypia i że ma kogoś na stałe mając przy tym Męża i Córkę ..
Koniec końców wróciłem w rodzinne strony SAM. Skontaktowałem się z A i zapytałem czy mnie z kimś nie pozna Bardzo szybko tak poznałem obecną Partnerkę z którą Jestem już 6 lat i jest bdb. Kiedy Ją poznałem była w Trakcie rozwodu. Po drodze dowiedziałem się że byłą wieloletnią Kochanką właśnie tej A z którą ja też kiedyś byłem i byliśmy sobie bliscy.. Od pory poznania nas A nie była obecna w naszym związku,. W miarę upływu czasu nasze sex bardzo się rozwinął i rozwija dalej bo jest potencjał i potrzeba wielu doznań ze strony mojej partnerki trzeba tylko trochę popracować i pootwierać nie które zapadki. Wiem że lubi sex z kobietami i wiem, że jest nadzieja na miłosny trójkąt z Panią A przecież wszyscy dobrze się znamy ..Jak to wygląda w waszych oczach Jak to nazwać jeśli się wydarzy i czy może się wydarzyć
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
U facetów za zdradę odpowiedzialne są cztery powody, że tak to ujmę:
1. nie kocham żony, nic do niej nie czuję, wszystko mi jedno czy ona jest czy nie (nie udawajcie że jest inaczej) == 10%
2. głowa na dole (gdy od żony nie dostajemy tego, co od życia w łóżku oczekujemy) == 50%
3. ciągłe awantury i agresja w domu == 20%
4. brak dojrzałości (brak umiejętności wybrania a potem opanowania się...) == 20%
Innych powodów nie było, nie ma i nie będzie, no chyba że ktoś nawymyśla innych bajaerów w celu usprawiedliwienia powyższego...

Czy, zdrada przychodzi łatwo? Momentus, nechaj zerknęeee....

Tak, tak, głupi uśmieszek do koleżanek obok i ... już czerwone twarzyczki i ten dziwny (zachęcający) wzrok, tak, bardzo łatwo przychodzi...

Czy, można z tym później normalnie żyć? Jakieś wyrzuty sumienia?
No właśnie, sumienie, czyli coś czego w dzisiejszych czasach większa połowa społeczności już nie ma!
Wszystko jest cacy, gdy da się ukryć, romansik, zdradę i tak dalej lecz inna bajka jest wtedy gdy, przykładowo pracujemy w tym samym zakładzie z kochanką i ... żoną i ... każdego dnia kochająca żona odbiera od cichej kochanki mentalne kopy, ot by w postaci szyderczych uśmieszków i tekstów dopiertalających ... Niczego nieświadoma osoba dostaje łomot za... no właśnie, za co?

Zdrada cielesna a emocjonalna?
Nie ma czegoś takiego, tego typu frazy wymyśliło frajerstwo męskie na potrzeby usprawiedliwiania swoich poczynań!
Nie ma czegoś takiego że... kocha się sercem żonę a "pałką" kochankę i że... jest to normalne albowiem...
składową miłości są lojalność, wierność, oddanie i zaufanie... zatem...
tłumaczenia typu "seks bez uczuć to nie zdrada" są jakby rodem z odziału zamkniętego > dziecięcego...

Ja zawsze byłem zdania:
Szukać tak długo, aż znajdzie się tą, której od życia oczekujemy! Dla mnie miała być to anielica w dzień a diablica w nocy, łopatologiczniej mówiąc: przyjaciółka w dzień a w nocy dziwka. Tylko tak, udaje się znaleźć kogoś, kogo nie trzeba zdradzać.
Ludzie, źle się dobierają stąd zdrady, innego wytłumaczenia nie ma a charakterki tak naprawdę - powinny przełamać stereotypy bo... nie jest tak że mają być PRZCIWNE tak jak kiedyś powiadali bo... TAKIE SAME sobie nie odpuszczą i sie ZAYEBIĄ za byle co, nie, nie - charakterki muszą być bliskie sobie boo... w wiekszośći przypadków szybciej we wszystkim się ze sobą dogadają!

Kobietki, kobiecinki...
Od zawsze korciły, nęciły, przyciągały, adorowały i od zawsze nie było, nie ma i nie będzie na to sposobu oprócz powyższych ... czyli ... szukamy tak długo, aż znajdziemy taką która da wszystko to - co chcemy dostać. Niestety, trza mieć fuksa, nie ma co ukrywać, najczęściej jest tak że w życiu codziennym anielica, kochana, super dziewczyna w w wyrze katastrofa no i odwrotnie też: w wyrze caculeńki, sucz jak trzeba a w życiu codziennym mamy ochotę odstrzelić gdy tylko z rańca burknie pierwsze słowo. Życie to życie, trzeba umieć wybrać...
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Belial666

Cichy Podglądacz
Zdrada to zdrada nie ważne czy to sex z prostytutką czy gdy się zakocha w innej niżeli twojej partnerce jeśli ktoś komuś przysięga wierność to jest się wierny. A gdy czujesz taką potrzebę to zostaw swoją kobietę i nie rujnuj jej życia taką dewizą się kieruję i nie ważne jaka sytuacja mnie spodka zawsze będę się ją kierować.
 
Mężczyzna

Kriss12

Cichy Podglądacz
Niektórzy mają zrobiona sieczkę z mózgu. Ktoś ustalił jakieś reguły gry i jak wyjdziesz poza szereg to palcami cie wytykają. Morale . Zasady. Reguły. Ocenianie innych na podstawie tego wszystkiego. A i tak każdy w glowie myśli innaczej . Chwała tym co nie ukrywają tego co naprawdę chca . Jebac sztywnych ludzi co sami w sobie zakłamani. Zdechniesz jeden z drugim nie doświadczając życia. Boisz się żyć bo boisz się wyjść przed szereg . Żyj człowieku i daj innym żyć i jak masz palcem wytykać to lepiej se go w dupe wsadź to ci chociaż trochę uciechy da . Popieram kolege . Żyj wśród ludzi i daj żyć innym.
Ok, ale muszisz wiedziec, ze jesteś ze swoja świadomością trochę poniżej poziomu....
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Czy łatwo przychodzi zdradzanie? Mi osobiście i tak i nie. Zdradzałem wszystkie partnerki z wyjątkiem żon. Tak pierwszej jak i drugiej nigdy nie zdradzilem. Już tak mam że nigdy nie robię nic za plecami żony. Żona wie że najbardziej jara mnie podbój a ciężko jest zdobyć coś co już jest Twoje. Raz na rok robię wyskok do klubu czy baru bez żony i wtedy za jej przyzwoleniem robię to co chce. Żona woli żebym był sobą i był szczęśliwy niż się zmieniał i przestał być sobą. Sam nie raz się pytałem czy aby na pewno i zawsze słyszę w odpowiedzi że itak wracam do niej.
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
Jestem mężatką w swobodnym układzie seksualnym- zarówno ja jak i mąż lubimy zdradzanie się na boku, z tym że za każdym razem sobie o tym opowiadamy, informujemy się też o tym że się umówiliśmy na jakiś skok w bok, często też robimy to razem (oboje lubimy gang bang). Czasem mam wrażenie, że tylko mojemu stałemu kochankowi przeszkadza fakt, że robię to też z innymi panami:p
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Michal29 Zdrada Seks 18
P Zdrada kontrolowana Fantazje erotyczne 4
Michal29 Zdrada Seks 41
S *Zdrada* Potęga terapii Opowiadania erotyczne 6
M Zwiazek a zdrada. Wasz punkt widzenia Związki 65

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry