• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zbyt krótka pochwa

Zuzanna

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich

Mam ogromny problem, martwie sie bo moja pochwa jest chyba za krotka!! miesci sie w niej palec i jest bardzo wyczuwalna szyjka macicy, jest nisko...nie wiem jak to okreslic ale moja pochwa jest jak slepa uliczka nie wspolzylam jescze i zapewne mam blone dziewicza a z chlopakiem uprawiamy tylko petting, ale on nie czuje blony tylko to ujscie szyjki macicy i tyle. Chcialabym sie zapytac o prawidłowa budowe pochwy i o to gdzie jest blona i na jakiej głebokosci i czy to jest w ogole mozliwe zeby pochwa byla za krotka? Prosze o pomoc
 

Mere

Seks Praktykant
Powiem szczerze, że pierwszy raz słyszę o tym, żeby pochwa była za krótka. Na twoim miejscu udałabym się do ginekologa, by Cię przebadał i wtedy będziesz mieć stuprocentową pewność, jaką masz pochwę. Pozdrawiam
 

madzia

Podrywacz
są naprawdę rózne przypadki jesli chodzi o nieprawidłowości w budowie... dlatego radzę udac się do ginekologa :) Pozdrawiam
 

sii

Biegły Uwodziciel
a da sie wyczuc blone ? ja nigdy nie czulem a chyba palcem to juz dalej nie siegnalem :) ano nieprawidlowosci moga byc rozne ale wydaje mi sie ze powinno byc all ok :| raczej jestes przewrazliwiona
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Hmm, ja błony czuć też nie czułem, ale jak się rozchyli wargi sromowe mniejsze to można ją zobaczyć, ale to też zależy od samej budowy samej błony.
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
sii napisał:
a da sie wyczuc blone ? ja nigdy nie czulem a chyba palcem to juz dalej nie siegnalem :) ano nieprawidlowosci moga byc rozne ale wydaje mi sie ze powinno byc all ok :| raczej jestes przewrazliwiona

Wkładając palec nie jest wcale tak 100% pewne że "trafisz" na błonę, bo ma ona przecież też swoje otwory, bo inaczej jakby cała krew miesiączkowa schodziła. Także może być tak, że akurat trafiasz w ten otwór w błonie, a przecież palec nie jest tak gruby jak penis 8)
 

Endrju

Nowicjusz
No właśnie... Wczoraj wkładałem środkowy palec do oporu do pochwy mojej ukochanej ( jest dziewicą ) i błony nie czułem, a na 100% jej nie przebiłem
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Mówię, zależy od otworów w błonie. A to, że jest dziewicą nie znaczy, że ma błonę, bo kobieta może się bez niej urodzić, albo może pęknąć w czasie ćwiczeń na wf-ie.
Także nie martw się, że oporu nie czułeś, jeżeli twojej ukochanej zależy na Tobie i wogóle, to napewno Cię nie okłamuje, że jest dziewicą (ahh, to męskie ego :rotfl:, każdy chce być tym pierwszym :p ).
 

młoda

Podrywacz
Najlepiej przejdź się do ginekologa. Są takie cuda jak tyłozgięcie czy przodozgięcie macicy czy inne dziwne wytwory. Ale najczęściej w niczym one nie przeszkadzają, tzn nie aż tak bardzo, więc wszystko powinno być dobrze 8) Odwiedź lekarza, a wszystkiego się dowiesz :)
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Tyłozgięcie macicy z tego co wiem od razu przekreśla możliwość stosowania pewnych środków anty, np. spirali :)
 

Szarka

Erotoman
Yoss - kurde mam tyłozgięcie macicy i mam zamiar stosować spiralę niehormonalną, bo od 2 miesięcy niestosuję pigułek - nie wolno mi :cry: ale mój ginekolog nic mi nie powiedział, że są jakieś przeciwskazania, a doskonale wie, że mam tyłozgięcie.
 

sii

Biegły Uwodziciel
a spirala hormonalan to jaka jest ? bo ja wiem ze spirala ( nie wiem czy to sa jakies rodzaje tego czy nie ) to nie srodek antykoncepcyjny tylko wczesnoporonny. ogolnie sluzy temu ze nie pozwala na zagniezdzenie sie jajeczka . a to juz nie jest antykoncepcja bo do zaplodnienia doszlo
 

Szarka

Erotoman
są dwa rodzaje spirali
hormonalna i taka, która nie posiada hormonu


cyt.
"Wewnątrzmaciczne wkładki antykoncepcyjne nazywane często spiralami (od kształtu jednego z pierwszych modeli) są plastikowymi drobnymi elementami o wyglądzie cienkich pręcików w kształcie litery T, S, omega, cyfry 7 lub innych, które lekarz ginekolog zakłada przez kanał szyjki do jamy macicy. Na określenie wkładek przyjął się też angielski skrót IUD (intrauterine device).

Wkładki antykoncepcyjne starej generacji działały wyłącznie na zasadzie mechanicznej, wywołując odczyn błony śluzowej macicy i nie dopuszczając do zagnieżdżenia zarodka. Główne działanie współczesnych wkładek antykoncepcyjnych uwalniających jony metali (miedzi) do jamy macicy polega na zmniejszaniu przepuszczalności śluzu szyjkowego dla plemników oraz na toksycznym wpływie na plemniki. Zmniejszenie zdolności endometrium do przyjęcia zarodka nie odgrywa kluczowej roli. Wkładki antykoncepcyjne uwalniające gestagen (hormon) dodatkowo zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia owulacji. Ze względu na mechanizm działania wkładek antykoncepcyjnych uwalniających jony metali lub gestagen powinny one być sklasyfikowane jako metoda mechaniczno-chemiczno-biologiczna. "

"w jakich przypadkach stosujemy wewnątrzmaciczną wkładkę antykoncepcyjną uwalniającą gestagen?
Wkładki uwalniające gestagen zalecane są kobietom, którym zależy na skutecznej antykoncepcji, a nie ma przeciwwskazań do jej stosowania. Szczególnie są polecane kobietom, u których występują obfite, bolesna krwawienia, po czterdziestym roku życia. Mogą być stosowane u kobiet, które nie rodziły."

Na czym polega działanie wkładki domacicznej założonej po stosunku?
Jeżeli w ciągu 5 dni po stosunku potencjalnie zagrażającym ciążą do jamy macicy zostanie założona wkładka antykoncepcyjna, to prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest niewielkie. Wskaźnik Pearla w tym przypadku wynosi < 2. Implantacja zarodka w jamie macicy następuje po minimum 5 dniach od zapłodnienia. Działanie wkładki polega na wywołaniu odczynu błony śluzowej macicy i niedopuszczeniu do zagnieżdżenia zapłodnionej już komórki jajowej. Nie można więc mówić w tym przypadku o działaniu poronnym (pytanie 8 rozdział I).
 

Szarka

Erotoman
no to mnie załamałeś kurde, nie wyobrażam soobie miesiące z prezerwatywą :cry:

po1) tak sobie zbyt komfortowe toto nie jest
po 2 ) jakos nie mam zaufania do prezerwatywy :(
 

młoda

Podrywacz
No ja akurat mam tyłozgięcie i wypytałam się swojego lekarza o wszystko z tym związane i wyszło na to, że to żadne problem i powinnam żyć tak, jakbym tego nie miała :/
Tzn czytałam gdzieś, że tyłozgięcie może powodować ból podczas stosunku, mogą być problemy z zajściem w ciążę, a później z donoszeniem jej etc... Ale lekarz nic takiego mi nie mówił :p
 

sii

Biegły Uwodziciel
ee ale przeciez jajeczko jest zaplodnione i nie pozwala mu sie zagniezdzic ! :? dla mnie to jednoznaczne.........
 

Szarka

Erotoman
młoda - też mam tyłozgięcie, okres mam bolesny, a przed porodem 2x gorszy był. Jak widać w ciążę zaszłam - miałam kłopoty ale nie przez tyłozgięcie, a przez testosteron, ciąże donosiłam :) ino kurcze nic mi nie wiadomo o przeciwskazaniach dotyczących spiralki :cry:
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Zbyt mocne pompowanie penisa Porady seksualne 0
A Zbyt luźna pochwa Porady seksualne 5
W Jak poradzic sobie zbyt czesta masturbacja? Masturbacja 10
M Zbyt gruby penis ? Seks fotki i filmy 15
G Zbyt krótki stosunek Porady seksualne 13

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry