• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zbliżenia z dwiema kobietami

Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Fantazje erotyczne mężczyzn często zmierzają w kierunku miłosnych trójkątów. Fantazjują o dwóch kobietach, które całą swoją uwagę skupiają na facecie; o mężczyźnie w roli widza, i o gorącym spotkaniu, którego wszyscy uczestnicy wzajemnie obdarzają się pieszczotami. Nie ma w tym nic dziwnego, bo seks w większym gronie jest jednym z największych męskich pragnień, którego większość z nas nigdy nie urzeczywistni. Może to i lepiej, w końcu nie każdy związek jest gotowy na takie eksperymenty. Jeżeli oboje nie jesteście całkowicie przekonani, że wprowadzenie drugiej kobiety do sypialni jest dobrym pomysłem, będzie lepiej, jeżeli to pragnienie pozostanie wyłącznie fantazją.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Zadzwoniła i zaproponowała bym do niej wpadła, co też uczyniłam.
Od progu czułam, że coś się święci. Wyglądała zjawiskowo pięknie, modny strój, starannie uczesana, perfekcyjny makijaż i roznoszący się za nią zapach egzotycznych perfum. Zrobiła kawę, po czym usiadłyśmy przy stole.
Zawsze była bardzo aż nadto rozgadana, jednak tym razem często zamyślała się i stawała się nieobecna. Byłam przekonana, że ma mi coś do powiedzenia. Nie naciskałam, czekałam na jej pierwszy ruch.
Poprosiła byśmy przeszły do saloniku, bo chce mi pokazać zdjęcia z jakiejś imprezy. Usiadłam obok niej na sofie i dopiero wtedy załapałam o co jej chodzi.
Przysunęła się bardzo blisko, tak, że nasze uda się dotykały. Rozłożyła album ze zdjęciami i opowiadała mi coś, czego kompletnie nie pamiętam, ponieważ bardziej zwróciła moją uwagę mowa jej ciała. Ocierała się delikatnie ramieniem o mnie, kładła rękę na kolanie a ja.. a ja po prostu zgłupiałam. Nie mogłam się poruszyć z wrażenia, nie byłam w stanie odwzajemnić tych sygnałów.
Jak dotąd nigdy nie zdarzyło abyśmy były same u niej w mieszaniu. Zawsze ktoś się kręcił, a to mąż, a to dziecko, a to jej znajomi, których miała na pęczki. A tym razem byłyśmy tylko my dwie. Kątem oka zauważyłam, że wypięła telefon z sieci, zapewne po to by nikt nam nie przeszkadzał.
Nie wiem czemu się nie poddałam, czemu udawałam, że nie wiem o co chodzi. Przecież chciałam ją pocałować, przytulić, dotknąć, a być może pokochać się z nią.
W pewnym momencie odgarnęła włosy z mojego czoła i zbliżała twarz do mojej, a ja udając głupią zaczęłam gadać od rzeczy, wstałam i wyszłam na balkon żeby ochłonąć.
Wiem, z pewnością wyglądało to tak, jakbym nie miała na to ochoty. Zignorowałam kolejny sygnał. Gdy położyła rękę na moim pośladku, obróciłam to w żart.
Z udawaną ulgą wyszłam z jej mieszkania, pomachałam w stronę jej okna gdy byłam już przed budynkiem. Gdy zniknęła mi z oczu zaczęłam żałować, że nie zostałam.
Do dziś zastanawiam się co by było gdyby...
:unsure:
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Gdy zniknęła mi z oczu zaczęłam żałować, że nie zostałam.
Do dziś zastanawiam się co by było gdyby...
No nie wiem Nefer zrobiłam się czerwona jak wczoraj z Tynką, nie spodziewałam się takiej zachęty, ale cóż skoro nalegasz, wdzieje co nieco, i biegnę... ha ha ha
 
Kobieta

SwingWorld

Cichy Podglądacz
Fantazje erotyczne mężczyzn często zmierzają w kierunku miłosnych trójkątów. Fantazjują o dwóch kobietach, które całą swoją uwagę skupiają na facecie; o mężczyźnie w roli widza, i o gorącym spotkaniu, którego wszyscy uczestnicy wzajemnie obdarzają się pieszczotami. Nie ma w tym nic dziwnego, bo seks w większym gronie jest jednym z największych męskich pragnień, którego większość z nas nigdy nie urzeczywistni. Może to i lepiej, w końcu nie każdy związek jest gotowy na takie eksperymenty. Jeżeli oboje nie jesteście całkowicie przekonani, że wprowadzenie drugiej kobiety do sypialni jest dobrym pomysłem, będzie lepiej, jeżeli to pragnienie pozostanie wyłącznie fantazją.
To prawda. Przede wszystkim, aby podjąć tematykę seksu w większym gronie, tj. 1m2k, 1k2m lub 2k2m, należy mieć silny fundament czyli wszystko w swoim związku dobrze poukładane. Następnie, jeśli oboje jesteśmy zdecydowani, aby zrobić ten odważny krok - warto spróbować :)
 

Bjslover

Erotoman
Wogole aby miec udany seks nie taki przypadkowy trzeba akceptowac siebie, druga strone, swoje fantazje i potrzeby jak i drugiej strony.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry