• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zbiornik.com Macie tam konto? Co sądzicie o tym portalu?

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
tak to jest z kontami na takich stronach. Większość, to sami faceci, albo faceci podający się za pry. Wiec co do czego, to i tak lipa wychodzi. A druga część, to zamknięte grono, do którego ciężko sie dostać, a żeby sie dostać musisz być parą lub kobietą. Albo mega mega atrakcyjnym panem :)
Nie orientujesz się :) Chodziło o to, że serwery spłonęły i póki co zbiornik jest offline.
 

Gtx2

Cichy Podglądacz
Witam, również posiadam, bądź posiadałem.. konto na zbiorniku bo nie wiadomo jak to dalej się potoczą jego losy... Ogólnie portal spoko, można pogadać, ale wiadomo jak to jest z singlami.. mają ciężko :) a co do tamtejszego forum to fakt jest tam zamieszanie i uważam że stara wersja portalu była lepsza.
 
L

lucyfer69

Guest
No ja już mam dość długo konto trochę znajomych nie jest źle zależy co oczekujesz od portalu
 
Mężczyzna

Fatfeetlover

Seks Praktykant
Miałem tam konto, pod wieloma względami fajny portal. Problem z moderatorami czasem blokują możliwość wypowiadania się na podstawie widzimisię poza tym strasznie się tam teraz zrobiło pod względem płatnych usług, zagada się na spokojnie a tu myk myk za kredyty to za kredyty tamto tragedia wiec pozbyłem się tam konta.
 

artekcc

Cichy Podglądacz
Miałem konto, portal jak portal...nie płaciłem tam za nic😁😎 a ludzie, z perspektywy mężczyzny tak jak wcześniej niektórzy wspominali ciężko znaleźć kogoś realnego(kobietę) ze swoich okolic. Znajomości jakie nawiązałem na dłuższą metę były jednak wirtualne
 
L

lucyfer69

Guest
Może się wszyscy z kontem spotkanie na zb czas pokaże zawsze można nicka wysłać na priw 🤭
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry