• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zabezpieczenie podczas pettingu...

Status
Zamknięty.

karolcia

Cichy Podglądacz
Mam poważny problem... Moze on wam sie wydawac dziwny ale ja potrzebuje rady....
Rozmawiałam ostatnio z chlopakiem i zdecydowaliśmy sie żeby zacząc poznawać sie bardziej ze strony fizycznej , oczywiscie wszyscy wiemy co sie za tym kryje... PETTING! Nie jestem jeszcze pełnoletnia wiec sama mysl o tym ze możemy wpaśc jest po prostu niedopuszczalna ! Poradzcie mi czy zabezpieczenie w tej sytuacji jest konieczne , a jesli nie to jak mamy uważać?
 

Szarka

Erotoman
W czasie petingu chodzi przede wszytstkim o penetracje i poznawanie miejsc intymnych poprzez dotyk, tak wiec ciaza jest wykluczona, no chyba , ze dojdzie do wspolzycia, wtedy trzeba sie KONIECZNIE zabezpieczyc, w innym wypadku ciaze wykluczam
 

młoda

Podrywacz
Karolcia, możesz być raczej spokojna, ale i tak lepiej troszkę uważać (tzn, nie chodzi o zabezpieczenie, ale o to co robicie). Nio i poza tym czasem nie da się zapanować nad emocjami....
 

Kolorowy

Podrywacz
1). Przed każdym peetengiem wypijaj szklankę zimnej coli!
2). W czasie pieszczot temperatura w pokoju musi wachac sie od 17 do 20 stopni!!!
3). Po pieszczotach weź zimny prysznic! Ale nie dłużej niz 7 min!
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Kolorowy napisał:
1). Przed każdym peetengiem wypijaj szklankę zimnej coli!
2). W czasie pieszczot temperatura w pokoju musi wachac sie od 17 do 20 stopni!!!
3). Po pieszczotach weź zimny prysznic! Ale nie dłużej niz 7 min!
A czego to ma się tyczyć :?: :p

Odnośnie twojego pytania. Nie musicie się zabezpieczać, wystarczy uważać co się robi. Nie należy palców ze spermą wkładać do pochwy, wkładać tak na chwilę członka do niej i lepiej aby partner nie dochodził na okolice twoich miejsc intymnych i to tyle.
A ręce po, zarówno jak i przed, lepiej sobie umyć wodą z mydłem. To by było na tyle :wink:
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Hmm, to możesz mi wytłumaczyć, bo jakoś nie rozumiem, jak to może być jakieś zabezpieczeniem podczas pettingu. Może ja tu czegoś nie rozumiem :lol:
 

młoda

Podrywacz
Jeszcze bardzo dobrym sposobem jest wypicie szklanki mleka i zrobienie po tym fikołka - moja koleżanka stosuje i w ciążę nie zaszła :p :lol:
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Wszyscy nie macie racji - podczas pettingu będąć niepełnoletnim CO DO ZASADY zachodzi sie w ciążę i nie pomoże tu nawet cola i fikołki, po prostu takie jest życie :roll:
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Pyłki jak pyłki, uwaga na latające plemniki komandosy :p Nikt nie ma z nimi szans :lol: Dobry parasol od strony wiatru i powinno się już czuć w miarę bezpiecznie.

A tak na poważnie już, nie ma szans na zapłodnienie w czasie pettingu pod warunkiem, że nie wsadzało się członka do pochwy partnerki i że wytrysk nie miał miejsce na/w okolicy narządów rozrodczych partnerki i nie wsadzało się palców ze spermą do pochywy. To na tyle :wink:
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry