• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Za duży penis

A

arab3

Guest
Czesc. Mialem kilka pantnerek i przy kilku pierwszych zblizeniach mialem problem z wepchaniem mojego przyjaciela do pipy. Jak juz wszedl to kobiety dostawaly paralizu i musialem czekac chwile az sie oswoja z nim. Czy to normalne? Dodam,ze pipa nawilzona. Mam okolo 19cm i grubego. O analu tylko pomaze bo zadna sie nie zdecydowala.
 

Llama

Cichy Podglądacz
Moj narzeczony ma niewiele mniejszego. Watpie, ze roznice 1,5 - 2 cm bardzo sie odczuwa, wiec uznaje, ze nie jest znaczna.
Czy dostawalam paralizu? Przy paru pierwszych razach (byl moim pierwszym partnerem seksualnym, choc nie bylam fizycznie dziewica, bo poradziłam sobie sama jako nastoletnia gowniara :D ), owszem, dostałam i bolalo. Ale ze to madry chlop i starszy i bardziej doswiadczony, to nie odpuszczal, nie wyjmowal, bzykal powoli do konca, potem mi juz bylo dobrze :D
Najtrudniejsze jest wejscie i pierwsze ruchy, pamietaj. Potem idzie z górki.
I tak, uprawiamy seks analny. Oboje go uwielbiamy. Bolec - boli. Ale jednoczesnie bardzo podnieca, rowniez przez ten bol. Zwykly seks juz nie boli (***** sie rozciąga i przystosowuje, no chyba ze pojedziemy bez gry wstepnej i jednoczesnie bez lubrykantu), anal boli zawsze.
Wiesz co pomaga? Przynajmniej mnie, ale mysle, ze dla wielu moze byc pomocne. Pieszczenie lechtaczki palcami, jak boli. Moj to zawsze robi przy wejściu na analu, pomaga. Po pierwsze - rozluzniam sie. Po drugie - skupiam sie na tym, ze mi dobrze, a nie na bolu.
I pamietaj, sa kobiety ktore lubia wyraznie czuc, ze maja cos w cipce/dupce i lubia kiedy to cos czasem sprawi im bol ;)
 
Mężczyzna

Radek28

Cichy Podglądacz
Ja mam 19 cm i jest ok zawsze wcześniej dobrze zajmuje się cipka kobiety i jest bardzo fajnie znajomy ma 23 cm i ma problem
 

Halred

Erotoman
Ja miałam jedną sytuację, w której seks się nie odbył przez wielkość partnera :/.
Serio aż taki malutki był ze ze śmiechu całkiem straciłaś ochotę? :D

Co do autora, wystarczy że uświadomisz sobie, ze nie musisz go pchać po same jaja, użyj głowy, wtedy kutas może mieć metr i nie będzie jej bolało. A jak nadal masz problem, to idź na datezone, tam co druga ma zaznaczone w opisie, że gabaryt będzie atutem albo żeby tacy poniżej 18cm nie zawracali jej głowy.
 

Tomasz f10

Cichy Podglądacz
Czesc. Mialem kilka pantnerek i przy kilku pierwszych zblizeniach mialem problem z wepchaniem mojego przyjaciela do pipy. Jak juz wszedl to kobiety dostawaly paralizu i musialem czekac chwile az sie oswoja z nim. Czy to normalne? Dodam,ze pipa nawilzona. Mam okolo 19cm i grubego. O analu tylko pomaze bo zadna sie nie zdecydowala.
Nie przesadzaj ja mam 19cm i grubegoi i to bardzo . Trochę cię miarka oszukała
 

Tomasz f10

Cichy Podglądacz
Czesc. Mialem kilka pantnerek i przy kilku pierwszych zblizeniach mialem problem z wepchaniem mojego przyjaciela do pipy. Jak juz wszedl to kobiety dostawaly paralizu i musialem czekac chwile az sie oswoja z nim. Czy to normalne? Dodam,ze pipa nawilzona. Mam okolo 19cm i grubego. O analu tylko pomaze bo zadna sie nie zdecydowala.
Nie przesadzaj ja mam 19 cm i bardzo grubeg,fakt żona, koleżanka mówią że duży ale paralizu nie dostają fantazja cię poniosła
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Duży penis - maksymalna głębokość penetracji Seks 17
S Duży biust - a relacja? Ogłoszenia 2
J Duży wytrysk Seks 8
N Rozmiar penisa, czy może być za duży? Do Pań Seks 113
A Duży biust w pracy Seks 64

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry