• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Za dużo skóry?

Mężczyzna

lordi

Cichy Podglądacz
Cześć. Mam takie przypuszczenie, że mam na penisie za dużo skóry.. dobra do rzeczy. Po ostatniej rozmowie z znajomymi o sexie wszyscy panowie mówili że jak im staje penis to odsłania się napletek. U mnie niestety tak nie ma. Czy któryś z panów też tak ma?
 
Mężczyzna

pecol

Cichy Podglądacz
Cześć. Mam takie przypuszczenie, że mam na penisie za dużo skóry.. dobra do rzeczy. Po ostatniej rozmowie z znajomymi o sexie wszyscy panowie mówili że jak im staje penis to odsłania się napletek. U mnie niestety tak nie ma. Czy któryś z panów też tak ma?
Stulejka stary
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Sam jesteś stulejka.
To nic niezwykłego, to się zdarza. Jeśli możesz ściągnąć napletek ręcznie i odsłonić żołądź to po prostu tak masz.
Jak nie możesz, to faktycznie stulejka. To wtedy do lekarza i zabieg pomoże.
 
Mężczyzna

emrronn

Nowicjusz
Cześć. Mam takie przypuszczenie, że mam na penisie za dużo skóry.. dobra do rzeczy. Po ostatniej rozmowie z znajomymi o sexie wszyscy panowie mówili że jak im staje penis to odsłania się napletek. U mnie niestety tak nie ma. Czy któryś z panów też tak ma?
Po prostu masz długi napletek, jeśli normalnie schodzi i ci to nie przeszkadza to zwyvzajnie tak masz i tyle. A jak przeszkadza można zrobić zabieg jest częściowe obrzezanie
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry