• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dużo dziewczyn ma fetysz nadgarstków ?

Pomidor

Cichy Podglądacz
Niedawno się z tym zetknąłem, gdy przeszedłem się z dwiema znajomymi z czasów szkolnych na spacer za miasto.
Bardzo miłe dziewczyny, zwróciły uwagę na to że trochę mi brakuje od mankietu do rękawiczki - jestem dosyć wysoki i szczupły i mam długie ręce, ponadto noszę się w klimatach muzyki, której słucham, na metalowo. Stara ciężka skórzana kurtka z asymetrycznym zamkiem i pagonami - jeśli ma być nie za długa i nie wisieć (a taka ma być) to rękawy będą na bank zakrótkie, to samo z bluzą, którą noszę pod spód. A rękawiczki mam też skórzane, krótkie ze ściągaczem, nie zachodzą na nadgarstek, jakiś tam kawałek gołego nadgarstka zazwyczaj wygląda ale nie zwracam na to uwagi bo i tak ciepło w ręce.
No i one powiedziały że podniecają je te nadgarstki między mankietami a rękawiczkami, że podobają im się męskie przedramiona i że to taka kobieca perwersja jak u mężczyzn podniecenie na widok kobiecych nóg w sukience i stóp w odkrytych szpilkach.
A czy Wy dziewczyny też zwracacie uwagę na takie szczegóły ? Mnie podniecają u dziewczyn długie rękawiczki do skąpych strojów bez rękawów (sukienek, gorsetów itp.) a czy są dziewczyny - fetyszystki rękawiczek, na które działają krótkie skórzane rękawiczki na dłoniach męskich ?
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Pierwszy raz słysze o takiej kobiecej "perwersji" jak fetysz nadgarstkow. Nigdy nie zwrociłam na to uwagi, ale moze to charakterystyczne wsrod melacowcow, gdzie jak sam piszesz ma sie za krotke kurtki i odkryte nadgarstki sa nagminne ;)
 
Mężczyzna

Kilof666

Cichy Podglądacz
Też się z tym zetknąłem.
Pierwszy raz słysze o takiej kobiecej "perwersji" jak fetysz nadgarstkow. Nigdy nie zwrociłam na to uwagi, ale moze to charakterystyczne wsrod melacowcow, gdzie jak sam piszesz ma sie za krotke kurtki i odkryte nadgarstki sa nagminne ;)
Wystarczy pierwsze lepsze, zwłaszcza stare, zimowe zdjęcie metalowego zespołu, np. https://www.fotosik.pl/zdjecie/dce889925c70dc15 - nie wszyscy tak mają jak autor pisze, ale jednak większość. Więc to częste, chyba że dziewczyny-metalówy, ich kurtki najczęściej wręcz przeciwnie, mają zadługie rękawy że tylko paluszki widać i całość sprawia wrażenie, jakby kurtkę pożyczyła od chłopaka, co wygląda uroczo i mi się podoba...

Ja, jak w chłodniejsze dni założę rękawiczki do swojej skorupy, to wygląda to tak - https://www.fotosik.pl/zdjecie/4b0d190713c1386b
Wysoki i szczupły jestem a te kurtki mają z reguły krótsze rękawy, więc i bluza pod spód by nie pasowała za duża a dłuższe rękawiczki z luźnym zakończeniem tylko by się fałdowały o mankiet i zsuwały. Ma być praktycznie i tyle.

Ja lubię męskie dłonie ogólnie i nadgarstki również:D można powiedzieć że to mój konik :devilish: pewnego rodzaju fetysz...

I przekonałem się, że kobiece oko widzi każdy szczegół i też trafiłem na kilka dziewczyn, które powiedziały, że podoba im się / podnieca je w męskim ubiorze widok tych odsłoniętych nadgarstków z pomiędzy mankietów a rękawiczek i mówiły w tym kontekście często o włosach i widocznych żyłach.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Pierwszy raz słysze o takiej kobiecej "perwersji" jak fetysz nadgarstkow. Nigdy nie zwrociłam na to uwagi, ale moze to charakterystyczne wsrod melacowcow, gdzie jak sam piszesz ma sie za krotke kurtki i odkryte nadgarstki sa nagminne ;)
Byłam metalową. Kurtki ze skóry są na dziewczyny za duże, dlatego (jak ktoś wspomniał) tylko palce widać 😂 I mimo mojego 180 cm wzrostu, taka kurtka wisi na grzbiecie 🤷🏼‍♀️
Zwracam uwagę na wystające części ciała z racji estetycznej a nie, że to mój fetysz.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry