• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Witam mam 22lata chciałbym zapoznać się z dużo starszą kobietą czy jest tu ktoś taki?

Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Takie marzenia trzeba pielegnowac, nikt cie nie wyrucha tak jak 30-40tka. Sprobowales napisac do „goracych mamusiek z twojej okolicy” ktore pewnie dobijaja sie drzwiami i oknami na twoja skrzynke odbiorcza? A tak serio: tindery albo inne szmery bajery i zmien sobie limit wieku. Bedzie pan zadowolony…
 
Mężczyzna

CiagleNapalony92

Nowicjusz
Desi, myślę że szukanie odpowiedniego działu nie ma wpływu na to czy znajdzie taka kobietę i spełni swoje fantazje... Zauważyłem na tym forum, iż kobiety które udzielają się tutaj, nie do końca rozumieją nazwy domeny tego forum
.. Jak sama nazwa wskazuje SEXFORUM... trzeba się liczyć z tym że na takie forum trafiają osoby na palone, zboczone, szukające przygodnych seksow, romansów itp... I myślę, że osoba napalona, ktora zarejestrowała się na forum, nie przegląda wątków, działów itp... Tylko poprpstu dodaje post oznajmujacy że ja tu jestem i nagle chce i się rucha, wezmę każda cipke itp. Wlasnie ja mam takie spostrzeżenie na tego typu fora... Bo jeśli ktoś się chce żalić z problemów życiowych, dzielić się swoimi talentami itp, to są od tego inne fora... Moim zdaniem na tym forum powinny się odbywać rozmowy, debaty, tematy tylko i wyłącznie odnośnie seksu.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry