• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wyuzdana partnerka

Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Skoro powracają złe niedobre wspomnienia? Czas je zetrzeć na proch nowymi wspaniałymi to jak zapewniam najlepsze lekarstwo! "Czym się strułeś, tym się, lecz” Fajny jesteś poznasz fajną babeczkę zrobicie malutkie babiontka, tylko pamiętaj, masz się ogolić! ha ha ha
Skąd wiesz, że jestem fajny? Nie znasz mnie, a inne kobiety też mówiły ze fajny ale z nimi realnie rozmawiałem... wolały jednak fajniejszego, bo fajny to za mało w tych czasach. Wy kobiety pragniecie czegoś, czego ja pragnę bardziej... a gdy to dostanę, nie będę się dzielił
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Skąd wiesz, że jestem fajny?
Nie trzeba wchodzić do wody, żeby wiedzieć, że jest mokra.

Znalazłam w TOBIE coś, co mi się podoba! I tego będę się trzymać niczym rozbitek resztek masztu. Skoro ja — ślepa malutka szkaradna potworniasta znalazłam w TOBIE — inna też odkryje.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Odkryje i się przerazi, zrezygnuje bo są przecież inne lepsze opcje :)
Aby nie było offtopu bo pasek admina bardzo boli na tyłku - wyuzdana partnerka, każdy facet ją chce ale tylko ona może wybierać
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Zbyt nisko siebie cenisz, dlatego masz problemy na starcie w rozmowę z kobietą, która się spodobała. Nie chcesz popsuć relacji, wszystko robisz, żeby było pięknie wspaniale... a to nie ta droga. Bądź naturalny odważny męski nie staraj się imponować, staraj się być sobą. Jak powie NIE, odpowiedz „może to i lepiej”
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Nie masz się co martwić, KOCHANA będzie tylko gorzej... ha ha ha a tak poważniej wszystko przeminie jak ręka odjął po dokładnie sześciu miesiącach... mam konszachty z tym na SAMEJ GÓRZE obiecał interwencję... ha ha ha
@Katrine Ty zawsze wiesz jak poprawić humor :) Dzięki że się, nim z Nami dzielisz. Niestety u mnie ten proces trwał dłużej niż te 6- mcy.
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
dłużej niż te 6- mcy.
Przykre sprawy... jakże męczące, brak snu, brak koncentracji, bóle nie wiadomo czego i dlaczego, powracające pytania jak bumerang. Jak? Dlaczego? Czemu? Kiedy? Zero odpowiedzi! Boże kiedy to się skończy? Wszystko, co ma początek, ma koniec, przyjdzie ukojenie zmysłów, ciała, duszy nawet nie zauważysz kiedy na widok poznanego mężczyzny same opadną CI skąpe w materiał majteczki...
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Zbyt nisko siebie cenisz, dlatego masz problemy na starcie w rozmowę z kobietą, która się spodobała. Nie chcesz popsuć relacji, wszystko robisz, żeby było pięknie wspaniale... a to nie ta droga. Bądź naturalny odważny męski nie staraj się imponować, staraj się być sobą. Jak powie NIE, odpowiedz „może to i lepiej”
Jest takie znane powiedzenie ,,jak cie widzą tak cie piszą,, a jak odkryją wady, to rezygnuję. Takie są fakty, nie żadne użalanie się nad sobą.
Już nie wspomnę o innym powiedzeniu ,,nie szata zdobi człowieka,, ale gdy szata jest brudna, zaniedbana to nie upierzesz jej tylko kupisz nową.
To są wybory, które człowiek dokonuje - czyli wybiera to, co dla niego lepsze. I proszę, nie mówcie mi o tym, że każdy facet jest równy. Nie ma takiego czegoś jak równość - są lepsi i gorsi...
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
są lepsi i gorsi...
Powiem wprost — ameryki nie odkryłeś, zapewniam, większość zdaje sobie sprawę, z różnic takich czy siakich. Nie moja rola mówić jak masz żyć, co robić, dokąd iść, jeno staram się zmotywować, do uniesienia dumnie głowy ze słowami na ustach — jestem sobą, albo mnie takiego pokochasz, albo pożegnajmy się, jesteś mężczyzną, a nie popychadłem masz swój rozum oparty na konkretnych podstawach.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Bądź naturalny odważny męski
A co to znaczy "być męskim"? Archetypów męskości jest naprawdę wiele, nieraz nawzajem się wykluczających. Obstawiam np., że niejaka Olfaktoria (Dorota Goldmann) poprzez męskość rozumie coś mocno innego niż kobieta mająca inne podejście.
(swoją drogą, biorąc pod uwagę, jak bardzo roszczeniowa i zimna jest Olfaktoria, to trudno się dziwić, że istnieje typ facetów zwanych incelami - niezależnie od istnienia mizoginii i tego, co nazywa się manosferą, redpillem i blackpillem)
Jak powie NIE, odpowiedz „może to i lepiej”
Z drugiej strony, banałem jest stwierdzenie, że pozory mylą. A są ludzie, którzy zyskują po bliższym poznaniu. Czasem tak jest, że po raz pierwszy stykamy się z kimś akurat wtedy, gdy ten ktoś jest w gorszym momencie swojego życia i w złym stanie psychicznym, co przekłada się na jego zachowania i postępowanie. Czasem łatwo jest wyciągnąć pochopne i zbyt daleko idące wnioski na czyjś temat.
Nie wspominając już o tym, że jak ktoś jest odludkiem nieprowadzącym żadnego życia towarzyskiego, to ma pod górkę przy szukaniu partnerki. Zwłaszcza jeśli jest mocno sceptycznie nastawiony do portali randkowych.
Np. za mną do dziś ciągnie się to, że w latach studenckich unikałem kontaktów towarzyskich, za to musiałem toczyć poważne zmagania z nerwicą i depresją. I obecnie moje samotne życie toczy się między pracą a domem, jest monotonne, jałowe, pozbawione zarówno seksu, jak i bliskości, jak i perspektyw.
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
obecnie moje samotne życie toczy się między pracą a domem, jest monotonne, jałowe, pozbawione zarówno seksu, jak i bliskości, jak i perspektyw.
Przypominasz mojego sąsiada, co ranek powłóczy nogami z kilkoma torbami dokumentów wprost do garażu... wieczorem z podobnym zestawem powraca w samotności szarości. Czasem specjalnie wyręczam męża, wyrzucając śmieci, aby chwilę z nim pogaworzyć o tym czy o tamtym — mimo różnic zawsze mamy „wspólny język” Rozszedł się z żoną na drodze pokojowej, wyjechała w Świat, synowie studiują w Szwajcarii, jest sam jak kołek... nie pomogę mu, a tym bardziej TOBIE w samotności codzienności.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Rozszedł się z żoną na drodze pokojowej, wyjechała w Świat, synowie studiują w Szwajcarii, jest sam jak kołek
No ale on przynajmniej zdążył założyć rodzinę i na pewno jest dużo starszy ode mnie. Nie jest to stary kawaler, który nigdy nie był w poważnym związku.
Marzy mi się poznanie "wyuzdanej" partnerki otwartej na eksperymenty i pozytywnie zakręconej, a przy tym ciepłej i pragnącej bliskości.
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Nie jest to stary kawaler, który nigdy nie był w poważnym związku.
Przyznam, że TWOJE wpisy stanowią miłe zaskoczenie — pisane całymi zdaniami bez zdawkowych krótkich terminów, niejednokrotnie dłuższe od niejednego opowiadania... może zaczniesz pisać nowele, skoro czasu wolnego masz pod dostatkiem? Zapraszam do działu OPOWIADANIA EROTYCZNE. Zapewniam, nie brakuje ciekawych niewiast, łasych na zmysłowe teksty pozbawione prostactwa wspartego na chamstwie. Będziesz brylantem!
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Poznań - seks-partnerka poszukiwana Ogłoszenia 0
S Cyber partnerka Ogłoszenia 1
K Cyber/sexting - partnerka poszukiwana Ogłoszenia 1
W Cyber-partnerka Fantazje erotyczne 34
K Partnerka biznesowa Ogłoszenia 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry