

Nastolatki się o Ciebie ocierają czy Ty o nie? Brzmi to trochę niepokojąco.To jak święta Bożego Narodzenia marketingowo przeruchane od listopada, gdzie znicze nie zdążyły się jeszcze wypalić na grobach, a już mamy w sklepach tańczące elfy na cukrowych laskach i sztuczne choinki. Ostatnio widziałem jakiś billboard z reklamą pustaków, o które opiera się oczywiście półnaga dziewczyna.
Jadąc autobusem ociera się o Ciebie masą spoconych nastolatek w przykrótkich spódniczkach. Kto by pomyślał, że to będzie problemale jednak gdybałeś był bardziej tematem tabu smakował znacznie lepiej.
Wystarczy czytać ze zrozumieniem, z resztą wtrąciłem w wątku o przypadkowym dotyku, że brzydzi mnie coś takiego i jest niedopuszczalne obmacywanie innych ludzi.Nastolatki się o Ciebie ocierają czy Ty o nie? Brzmi to trochę niepokojąco.
Nie. Miałem tak tylko podczas depresji dawno temu.Czy nie macie tak, że przejadło wam się wszystko, seks bardziej powszechnieje i nie podnieca, a wszystko widzicie w odcieniach szarości?
Nic ciekawego i siedzi na forum erotycznym...Tak, coraz więcej ludzi w co drugim zdaniu rzuca podtekstami erotycznymi. Jestem tym przeboćcowany. Ile można rozmawiać o seksie i wszystko do niego sprowadzać. Seks przestał być czymś wyjątkowym. To już się robi jak picie kawy z rana. Nic ciekawego.
Rzeczywiście na pewnym etapie życia człowieka nie cieszą już pewne rzeczy i sytuacje. Przerabiam to z roku na rok. Kiedyś człowiek miał jakieś wytyczone cele, marzenia do których dążył i cieszył się jak nagi w pokrzywach kiedy udało się to zrealizować. Obecnie wygląda to tak, że udało się coś dopiąć -ok. Jak się nie uda też ok. Seks faktycznie w moim wieku nie wywołuje już "erupcji wulkanu czy trzęsienia ziemi" Podobno lekarstwem na taki stan rzeczy jest częsta zmiana partnerek (info ze sprawdzonego źródła) tylko trzeba jeszcze mieć w sobie dużo zapału, żeby tych zmian dokonywać, szukać, ogłupiać, rozszyfrowywać... Niestety wiek działa na naszą niekorzyść. Jakie to infantylne może się wydawać. Kiedyś człowiek chciał szybko dorosnąć, a teraz cofnąć się w czasie.
| Rozpoczęty przez | Tytuł | Forum | Odp | Data |
|---|---|---|---|---|
|
|
Wypalenie w relacjach damsko-męskich. | Seks | 89 | |
|
|
Niski wzrost Depresja i totalne wypalenie w relacjach damsko męskich | Seks fotki i filmy | 27 |