• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wybory parlamentarne 2019 - czy idziesz głosować?

Status
Zamknięty.
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Saj, a jak byś kiedyś, jadąc samochodem, miał stłuczkę (czy poważniejszy wypadek) z jakimś politykiem rządzącej partii lub członkiem jego rodziny, to wolałbyś, żeby sądy i prokuratura podlegały ministrowi sprawiedliwości będącemu politykiem, czy żeby były niezależne? Albo gdybyś procesował się z jakimś politykiem lub kimś z jego krewnych lub znajomych?
Obecnie możesz mówić, że sprawy państwa cię nie dotyczą, ale to się może zmienić. Tak jak w przypadku kierowcy seicento, Sebastiana K.
Żadna partia nie zawłaszczała państwa w takim stopniu jak obecna. I żadna nie miała tyle za uszami, jak ma obecna.

Poza tym: jesteś przykładem potwierdzającym słabość i porażkę systemu edukacji w Polsce. Przez to, że nie zależy ci na przyszłości kraju, nie dbasz o dobro wspólne ani nie chcesz o nie dbać, i jesteś samolubem myślącym tylko o sobie.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Po pierwsze nie stać mnie na prawo jazdy, a tym samym na jakiekolwiek auto.
Owszem, jestem przykładem słabości i porażki systemu edukacji w tym teoretycznym państwie i faktem jestem, że nie zależy mi na przyszłości kraju.
Mam gdzieś dobro wspólne, bo nic z tego nie mam i nie jestem samolubem tylko egoistą bo wychowałem się w środowisku patologicznym, w którym jak nie oddasz 20zł to dostaniesz 20 ciosów nożem. Przeżyj to co ja, a wtedy możemy dyskutować na temat wyborów.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Mam prawo nie oddawać swojego głosu, bo nie widzę sensu na jakiekolwiek profity dla mnie i czy to trudne do zrozumienia?
Ja nikogo nie zmuszam i nie przekonują do oddawania głosów na te uśmieszki na plakatach wyborczych. Chcesz to idź, nie chcesz to nie - ja mam to gdzieś i będę miał dopóki nie będę miał jakieś finansowe korzyści, bo kasa dla mnie jest na pierwszym miejscu.
 
B

Basia

Guest
Saj tylko w tym zapatrzeniu w kasę zapominasz o jednym że jedna partia może zabierać więcej niż druga więc działasz de facto na swoją niekorzyść - tylko jesteś tak bardzo zapatrzony ze jak zwiną Ci 100 zł to nie robi to różnicy dla Ciebie bo patrzysz od razu na miliony.
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Z tego co widzę to dyskusja o polityce na forum erotycznym nie jest dobrym pomysłem. Wszyscyi widzimy, że temat zbacza na złe tory przez co zostaje zamknięty.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry