• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wszędzie błona... a co z penisem?

Status
Zamknięty.

black_mamba

Seks Praktykant
Czasami jest tak, ze dziewczyna nie ma w ogole blony dziewiczej, wiec o bolu u nich w ogole nie ma mowy. Ja, chociaz mialam blone na bank, takze nie odczulam bolu, po prostu to byla kwestia 1 sekundy, a juz zaczelo sie robic przyjemnie :wink: ale to wszystko zalezy od budowy.
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Dziewczyna moze byc dziewica i nie miec blony, to nie jest takie trudne :) Ja na przyklad znam jedna ktora zawodowo zajmuje sie sportem i w wyniku cwiczen sie jej starła czy cos w tym stylu :p
 

black_mamba

Seks Praktykant
komornik2 napisał:
kazda dziewica ma blone, ale moze miecja cholernie cieka

Tu Cie moge zaskoczyc, ale ok. 2 - 3 % dziewczynek co roku rodzi sie bez blony dziewiczej, sa tak a nie inaczej zbudowane. Tak powiedzial mi lekarz, a poza tym moja kolezanka byla ostatnio u ginekologa i on wlasnie to u niej stwierdzil ... wiec jest bardzo wyrozniona :wink:
 

komornik2

Seks Praktykant
yosarian ja powiedzialem ze kazda kobieta ma blone nawet b. cienka i nic nie mowilem o dziewicach, a ta pani co uprawia sport "miala blone" wiec sie ciachles na tym, ale przynajmniej wiemy w jakich okolicznosciahc moze pojsc :)

A co do czarnej_mamby to akurat wyjatki ktore powinny isc do ksiegi rekordow ginesa w kategorii "dziewczynki bez blonki" :p
 

Kolorowy

Podrywacz
I co? moje obway potwierdziły się... boli mnie jak jasna cholera :( tym bardziej, ze mój freda rozprawia się z błoną na raty... ała :cry: :(
 

HAJ

Cichy Podglądacz
ja, gdy rozdziewiczalem swoja Pania :D , nic nie czulem, nawet zdaje sie krew nie poleciala :D , dlatego tez nie mialem pewnosci zy ona jest ta pierwsza, ale po pewnym czasie przestalem o tym myslec (nie zxeby mi nie zalezalo). W sumie teraz wiem ze jest na ta pierwsza i ta jedyna :p
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry