• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wszędzie błona... a co z penisem?

Status
Zamknięty.

Kolorowy

Podrywacz
Wszyscy zawsze dyskutują o tym jak się zachowuje błona podczas pierwszego razu... a ja jestem ciekawy jak się zachowuje członek... niech chodiz mi o wzwód bynajmniej ;) czy przebijanie błony penisem jest w jakims stopniu bolesne? jakie to uczucie? coś sie odczuwa...?
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
To zależy od tego z jaką błoną ma się do czynienia - jeżeli jest to twarde, grube i sztywne ustrojstwo to może zaboleć nie tylko kobietę ale i mężczyznę także.
 

Kolorowy

Podrywacz
Esh... ja za jakiś czas zapewne będę dziewyne rozdziewiczał... wszystko idzie ku temu... ale ona jest delikatna bardzo... mam nadzieje, że to ma przekład na błone ;)
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
koszałek: odpowiedź na twoje pytanie brzmi NIE.

Kobiety ew. lubią penisa swojego mężczyzny. I w dodatku najbardziej, gdy są podniecone, ale nawet wtedy nie robią ołtarzyka wokoło i nie zapalają świeczek- powtarzam, penis to tylko obiekt kultu mężczyzn a nie kobiet.

:roll:
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Kasiulla - pier... od rzeczy :p Ja nie uważam swojego przyrodzenia za obiekt mojego chorego zainteresowania. Fakt, jest to coś interesującego ale bez przesady... :roll:
 

sii

Biegły Uwodziciel
lol ja np o swojego zdam ale nie trenuje go zeby byl wiekszy grubszy ani nie smaruje go balsamami :D chyba wystraczy ze go myje - tj dbam o higiene :F
 

Kolorowy

Podrywacz
A ja kocham swojego penisa... szkoda, ze nie jestem rozciagnety to bym go codzinnie rano całował na dzien dobry ;)

Kasiulla co się dziwisz... przeciez to nasza męskość!
 

Edeq

Podrywacz
Wracając do tematu rozdziewiczania, to ja nawet nie poczułem kiedy rozdziewiczyłem swoją dziewczynę. To znaczy była na 100% dziwicą, było ciężko włożyć, widać było, że nie używane ;) ale nie poczułem tego w ten sposób, że "o już teraz pękła błonka". A jak było u was?
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
100% pewności nigdy mieć nie możesz, Edeq. W moim przypadku moja pani też mnie zapewnia, że była dziewicą - ok, może nawet nie być :p .

Przy wchodzeniu nic nie poczułem, żadnego oporu ni nic. Byliśmy po paru godzinach zabaw innego rodzaju więc może dlatego był taki "luz" :p .
 

Edeq

Podrywacz
Nie nooooooooo... na 100 % była dziewicą :) Paluchami też raczej Jej nie rozdziewiczyłem, bo aż tak głęboko nie sięgałem. Pierwszy raz był poprzedzony dwoma minetkami, ale tutaj tym bardziej myśleć o zerwaniu błonki ;)
Ale tak, jak już napisałem: nie wchodziło jak "w masełko" ;) bo na serio było ciężko włożyć, a wogóle to i trafić. Tylko, że nie poczułem tego momentu: "o już teraz nie jest dizewicą". Dziewczyny: a jak wy to miałyście?
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry