• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wrażliwość po orgazmie

Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Fakt i prawda 😁 ja też jestem wrażliwy. Lepiej po orgazmie zostawić lub delikatnie ruszać, czasami jak kończę w środku to ciało jakby same wykonuje delikatne ruchy jeszcze 😋😁
 

Halred

Erotoman
Uwielbiam to u kobiet, widac wtedy jak im dobrze i o kolejny orgazm latwo. U mnie to raczej nadwrazliwosc ktora uniemozliwia na jakis czas kontynuacje.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
W sumie to kobiety mają chyba łatwiej (mogę się mylić). Jak żona dojdzie a przede mną jeszcze długa droga to zazwyczaj poprostu zwalniam tempo na 2-3 minuty i ona może dalej. Jednak jak ja skończę przed czasem to czuje się jak zbrodniarz wojenny. Obowiązkowa przerwa minimum 10 minut bo sprzęt wchodzi w tryb oszczędności energii
 

Halred

Erotoman
Obowiązkowa przerwa minimum 10 minut bo sprzęt wchodzi w tryb oszczędności energii
Nie trzeba przerwy, mozna kontynuowac ustami, jezykiem i palcami.

Mi też uniemożliwia kontynuację i wcale nie chcę kolejnego orgazmu bo to jest straszna ta wrażliwość
Z tymi, z którymi byłem wystarczylo ze zwalnialem prawie do zera na jakis czas i było dobrze. Moze po prostu kazda lubi inaczej.
 
T

thylaris

Guest
W sumie to kobiety mają chyba łatwiej (mogę się mylić). Jak żona dojdzie a przede mną jeszcze długa droga to zazwyczaj poprostu zwalniam tempo na 2-3 minuty i ona może dalej. Jednak jak ja skończę przed czasem to czuje się jak zbrodniarz wojenny. Obowiązkowa przerwa minimum 10 minut bo sprzęt wchodzi w tryb oszczędności energii
He he he dokładnie mam tak samo
 
T

thylaris

Guest
Panowie i Panie!
Opowiadajcie czy macie też taką wrażliwość po orgazmie.. Bo ja mam taką, że gdy będę dalej stymulować łechtaczkę to normalnie skaczę i się "wierzgam" 🤭😂
Moja Pani też tak ma musi dwie minuty odczekać zanim zaczniemy dalej czasem ją tym drażnię i wtedy zaczynam ja smyrać językiem
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
W przypadku męskiego sprzętu nadwrażliwość też jest odczuwalna.
Dalsza zabawa główka już po wytrysku to jakiś kosmos. Aż mi się plecy wyginają w druga stronę 😅
 
T

thylaris

Guest
W przypadku męskiego sprzętu nadwrażliwość też jest odczuwalna.
Dalsza zabawa główka już po wytrysku to jakiś kosmos. Aż mi się plecy wyginają w druga stronę 😅
Dokładnie mój kochany wygina się na wszystkie strony a ja go wtedy bardziej miziam odpłacam mu wtedy za to że on mnie też tak terroryzuje ha ha😉😋
 
T

thylaris

Guest
Terror to dobre określenie, jak kobieta kończy ręką i nie przestaje jak szalona to aż wyć się chce 🤣
Ha ha my wiemy co dla was dobre i wiemy że to uwielbiacie mój Bartuś to lubi czasem nawet po chwili mu znowu twardnieje
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry