• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy po orgazmie kobieta ma ochotę na następny orgazm?

Status
Zamknięty.

Jing

Seks Praktykant
Mam pytanko i kieruje je głównie do pań. Czy podczas stosunku jak osiągacie(panie) orgazm, to po jego zakączeniu macie jeszcze mocną ochotę na następny orgazm??? Jeśli tak to jak mocno wam się chce( w skali od 1 do 5)?????
 
I

imported_admin

Guest
kobieta nie jestem, ale Ci napisze ze ta skala to 0.

jesli kobieta osiaga orgazm lechtaczkowy to niestety ;p lechtaczka staje sie bardzo wrazliwa na jakikolwiek dotyk i dziewczyna potrzebuje jakies 30min. zeby dojsc do siebie.... zazwyczaj jest tak ze nawet odpycha nasza glowe... czy tez uniemozliwia ruchy palcem. Wiec tak od razu nie ma ochoty na nastepny orgazm.. :)
 

gonia

Erotoman
God napisał:
kobieta nie jestem, ale Ci napisze ze ta skala to 0.

jesli kobieta osiaga orgazm lechtaczkowy to niestety ;p lechtaczka staje sie bardzo wrazliwa na jakikolwiek dotyk i dziewczyna potrzebuje jakies 30min. zeby dojsc do siebie.... zazwyczaj jest tak ze nawet odpycha nasza glowe... czy tez uniemozliwia ruchy palcem. Wiec tak od razu nie ma ochoty na nastepny orgazm.. :)

zgadzam sie heh
tak odrazu to raczej nie ma sie ochoty ale po jakims czasie to tak trzeba zregenerowac siły :D ;) moja skala to 3 ale po odczekaniu ilus tam minut :)
 

donna

Cichy Podglądacz
zgadzam sie z Godem. Moja skala to 0. Po orgazmnie nie mam najmniejszej ochoty zeby mnie tak cokolwiek myzialo ... a juz w szczegolnosci doprowadzalo do kolejnego orgazmu.... To wtedy tak piekielnie łaskocze ze sie idzie wsciec :) na szczęscie moj mężczyzna juz sie tego nauczyl :)
 

Jing

Seks Praktykant
Hmmm no tak ale mowa tu jak na razie o orgazmie typowo łechtaczkowym.No wiec w takim razie jak z pochwowym(czy jakoś tak:D) czyli podczas stosunku?
 
I

imported_admin

Guest
Jing napisał:
Hmmm no tak ale mowa tu jak na razie o orgazmie typowo łechtaczkowym.No wiec w takim razie jak z pochwowym(czy jakoś tak:D) czyli podczas stosunku?

doprowadz swoja Pania do orgazmu pochwowego, a bedziesz naprawde niezly... tylko nielicznym dobrym kochankom sie to udaje :>

btw. orgazm łechtaczkowy jest silniejszy! ;)
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hmm ten orgazm lechtaczkowy nie musi byc wcale silniejszy, moja partnerka naprzyklad twierdzi ze woli pochwowy, ze jest intesywniejszy trwa dluzej i jest przyjemniejszy. Takze to chyba zalezy od mozliwsci przezywania oraz od tej bliskosci partnerow.
 

yukoi

Cichy Podglądacz
Wszystko zależne od techniki jaką się chce zastosowac.. ale i tak wzglendem przyjemności kobiety mją większy wachlarz możliwość a my zostajemy tylko z jednym.
 

fraszka

Podrywacz
No to ja jestem chyba jakimś wyjątkiem. Kochamy sie z moim partnerem długo a ja dość szybko osiągam zadowolenie i żeby dalsza część tego "maratonu" nie była nudna to jakby musze mieć ochotę na jakis następny szczyt. Dodam tu że raczej sporadycznie mam orgazm pochwowy ale odpowiednie ułożenie ciała powoduje ze jest dobrze bez pomocy palców chociaz jest to jakiś taki orgazm pół na pół. Czasem jest bardzo silny i faktycznie jestem przewrażliwiona na dotyk przez chwile, ale to jest jakies 2 - 3 minuty a nie 30(!) a najczęsciej po orgazmie mam chwilowa znieczulice czyli przez kilka minut nie czuje nic, potem znowu robi się dobrze :wink: lepiej coraz lepiej. I przyznam szczerze że juz tak sie przyzwycziłam że gdy mam jeden tylko, z powodu np. braku czasu to jestem jakaś taka niedopieszczona.
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hehe niedopieszczenie to niepozadana rzecz, dobrze ze faceci sie staraja bo ilez by sfrustrowanych kobiet chodzilo :p
 

eibon

Cichy Podglądacz
no tak - zawsze uważałem, że telewizja zbyt często powtarza Seksmisję ;)

wracając do tematu - aż 30 minut? hm, no to chyba zależy - zdarzało się coś popełnić właśnie po 2-3 minutach. zatem jedynym wyjątkiem fraszko nie jesteś.
 

Shihan

Cichy Podglądacz
Mi sie udalo 3 razy bez przerwy, ale dla mnie to przedewszystkim odpoczynek jest potrzebny bo jestem zmeczony. Tum bardziej ze do kazdego kolejnego orgazmu potrzeba coraz dluzszego czasu. Casem sie zastanawiam ile razy bez przerwy bym dal rade a to czy mam ochote to zalezy tylkood niej. Jesli mnie przekona ze trzeba jeszcze to zawsze jestem gotowy. Jednak pojawia sie inny problem. poniewaz chce i potrzebuje duzo sexu, to jest to zwyczajnie za duzo dla mojej kobiety, a poniewaz nie mam w zwyczaju jej namawiac i zmuszac to powoduje to czesto moje "niezadowolenie". Taki moze dziwny jestem. Napewno kiedys to minie...
Aha przepraszam ze sie wypowiedzialem choc nie jestem pania...
 

fraszka

Podrywacz
W sumie chyba panie też są ciekawe jak jest u facetów.
Tzry razy pod rząd? Tzn że co że stosujesz jakiś sex tantryczny. No bo pod rząd tomnie się wydaje że nie wychodząc z kobiety, tak?

Współczuje i Tobie i Twojej pani. Bo to nie bardzo chyba fajnie gdy partnerzy nie sa dobrani pod względem potrzeb.
 

Serenity

Seks Praktykant
Moja ukochana zadnej przerwy nie potrzebuje przy orgazmie lechtaczkowym. To znaczy takie mam wrazenie. Po prostu nie zaczyna ja bolec po orgazmie i moze dalej. Dlatego jest dla mnie czasem zabojcza bo mi zawsze bardzo zalerzy na daniu jej jak najwiekszej przyjemnosci. Nawet bardziej niz mi. w sumie to ja sie nie licze dla siebie ( troche wyolbrzymiam ). Noi daje jej 1 ona rozpalona chce 2 i czasem 3. A ja musze zapracowac na to... Gdy ja dojde to juz kompletnie nie mam sily na next... Tym bardziej ze to przewaznie ja pracuje. Oczywiscie ona nigdy nie narzeka jak dam 1 i tylko jeden - jest kochana. Ale ja wiem ze chcialaby dalej a ze kocham to chce jak najlepiej dac jej siebie. Tak wiec taka uwaga panie GOD i reszta... zalerzy od kobiety...

Zreszta u facetow to samo. Wy pisaliscie gdzies tam ze po paru minutach znowu mozecie. Ja potrzebuje conajmniej godzine odpoczac. Ale z drugiej strony przeciez kazdy ma inna technike, i zupelnie inne stosunki. Tak czy siak czasem ukochana nie przestaje mnie piescic po orgazmie ( bo bardzo chce mi dac jeszcze jeden ) ale wtedy to juz musze przeprosic bo mnie to boli...

Wiecie jest nas duzo na tej planecie, kazdy sie rozni, malo tego ,tego typu rzeczy zalerza od tylu czynnikow ze o matko. Zmeczeni, pora dnia, przebieg stosunku i mozna by tak wymieniac. Dlatego ja jestem za zdaniem ze nie mozna jednoznacznie odpowiedziec... Trzeba poznac partnera i wtedy wie sie jak on/ona reaguje...
 

SETH

Podrywacz
A mi po orgaźmie chce się spaaać.. I chcę się przytulić.. A ostatnio to świeżo 'po' szedłem po rogalika i śmietankę dla mojej Ukochanej i byłem mocno nieobecny jak szedłem do sklepu.. Ale jak wróciłem to byłem gotów ;)
 

Margot

Cichy Podglądacz
Zdarzalo, ze bylam meczona caly dzien...pamietam kiedys siedem razy w ciagu 12h. I tylko za pomoca tych pieknych, zwinnych palcow. Nie wiem co go wtedy ugryzlo ale po piatym bylam pewna, ze on chce mnie zabic. Uczycie, kiedy on po moim orgazmie nie przestaje jest....dziwne. To nie jest bol, ale mam ochote walic glowa w mur i blagam, zeby nie dotykal mnie w ogole, lzy ciekna z oczu ale rozkosz trwa...wrazenie niesamowite ale, nawet nie wiem czemu, nie chcialabym tego powtarzac.
 

TB

Cichy Podglądacz
fraszka napisał:
I przyznam szczerze że juz tak sie przyzwycziłam że gdy mam jeden tylko, z powodu np. braku czasu to jestem jakaś taka niedopieszczona.

A ja wielokrotnie brałem udział w sytuacji, że po 'dopieszczeniu' partnerki Ona mnie 'olewała':(
 

shizofrenik

Seks Praktykant
Margot napisał:
Zdarzalo, ze bylam meczona caly dzien...pamietam kiedys siedem razy w ciagu 12h. I tylko za pomoca tych pieknych, zwinnych palcow. Nie wiem co go wtedy ugryzlo ale po piatym bylam pewna, ze on chce mnie zabic. Uczycie, kiedy on po moim orgazmie nie przestaje jest....dziwne. To nie jest bol, ale mam ochote walic glowa w mur i blagam, zeby nie dotykal mnie w ogole, lzy ciekna z oczu ale rozkosz trwa...wrazenie niesamowite ale, nawet nie wiem czemu, nie chcialabym tego powtarzac.


dziwne... moja Pani ma 10 w ciągu 20 min i zyje a za 3 4 h chce więcej tak samo podczas stosunku ma z 7 czy 8 orgazmów znim ja mam jeden... i to pochwowych a supermen nie jestem....
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry