• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wielogodzinna sesja masturbacyjna

Mężczyzna

Olopiotro

Seks Praktykant
Prawda! Owszem, orgazm to uczucie z niczym nie do porównania. Ale stan na granicy orgazmu daje rozkosz w sumie niewiele mniejszą, a utrzymywać go można godzinami. To jest po prostu boskie.
Zgadzam się .
Dobry wieczór wszystkim ;) Ja właśnie zacząłem nocny maratonik.Za chwilę przyjeżdża do mnie znajoma ,a potem zostaje sam i walczę do rana. Wcieram właśnie mefke pod naplet... Siedzę nagi przy uchylonym oknie,tak żeby było mnie widać z dworu ;) W innych tematach postaram się pisać dzisiaj na bieżąco co się ze mną dzieje. Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam na priv. Podnieca mnie ostro dzielenie się swoimi fotkami ,filmami itd. Obok mnie leżą pończochy i rajstopy które później założę na siebie...
ja też lubię pokazywać zdjęcia kutasa szczególnie facetom . Jakbyś chciał zobaczyć to zapraszam na priv
 
Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
Moją najdłuższa masturbacja trwała 6 godzin i 35 minut na imprezie urodzinowej koleżanki, która zaprosiła 5 przyjaciółek tylko.
Byłem głównym prezentem urodzinowym i atrakcją imprezy. Podkreślę że byłem pod wpływem dragów, alkoholu i viagry. Osobiście masturbowałem się przez 2 godziny tylko, ponieważ solenizantka i jej goście chciały osobiście doświadczyć i przeżyć masturbowanie mojej osoby z (obitym wytryskiem na swoje twarze).
P.S
Zażycie mojej mieszkanki używek spowodowały ogromne zaskoczenie, gdyż cały czas był sztywny i twardy bez jakiejkolwiek przerwy. Wytryski były również za każdym razem dość obfite lecz raz mniej raz więcej ale gęstość i smak bez zmian.
 
Mężczyzna

Sinclair

Cichy Podglądacz
Przeglądałem właśnie temat, jako zwolennik (czynny) tej formy masturbacji i widzę że jest kilka osób które też ją praktykują. Pewnie są też takie które praktykują ale się nie przyznają :), Czy długa masturbacja ma jakąś nazwę ? Z masturbacją jest tak że aby sprawiała prawdziwą przyjemność trzeba się przestać wstydzić przed samym sobą. Czy ktoś próbował kiedyś w chwili gdy dochodził patrzeć w lustro sobie prosto w oczy ? Kiedyś czułem się nieswojo, wstyd ? Teraz nie ma problemu. Grunt to samoakceptacja i życie staje się prostsze :)
 
Mężczyzna

Lekkiczar

Seks Praktykant
Przeglądałem właśnie temat, jako zwolennik (czynny) tej formy masturbacji i widzę że jest kilka osób które też ją praktykują. Pewnie są też takie które praktykują ale się nie przyznają :), Czy długa masturbacja ma jakąś nazwę ? Z masturbacją jest tak że aby sprawiała prawdziwą przyjemność trzeba się przestać wstydzić przed samym sobą. Czy ktoś próbował kiedyś w chwili gdy dochodził patrzeć w lustro sobie prosto w oczy ? Kiedyś czułem się nieswojo, wstyd ? Teraz nie ma problemu. Grunt to samoakceptacja i życie staje się prostsze :)
Ja dobrze się czuje patrzac na siebie :)
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Uwielbiam się masturbować na kamerkach i mam wrażenie, że już tego nie kontroluje. Po prostu gdy zaczynam walić to albo kończy się to zmęczeniem po ok 6 godzinach albo przypadkowym wytryskiem. Nie potrafie się zmusić, żeby samemu skończyć zabawę. A jak jeszcze trafie na dziewczynę, która zachęca mnie do walenia konia częściej, pokazuje stopy albo wyzywa mnie od nieudaczników, jestem w swoim żywiole.
 
Mężczyzna

mastus

Seks Praktykant
Uwielbiam się masturbować na kamerkach i mam wrażenie, że już tego nie kontroluje. Po prostu gdy zaczynam walić to albo kończy się to zmęczeniem po ok 6 godzinach albo przypadkowym wytryskiem. Nie potrafie się zmusić, żeby samemu skończyć zabawę. A jak jeszcze trafie na dziewczynę, która zachęca mnie do walenia konia częściej, pokazuje stopy albo wyzywa mnie od nieudaczników, jestem w swoim żywiole.
Kamerki a na jakich stronach?
 
Mężczyzna

cumonyou25

Cichy Podglądacz
Też uwielbiam takie maratony , kiedyś potrafiłem całą noc walić konia , teraz już trochę czasu nie mam , ale wale w aucie kiedy wracam z pracy jakieś 4 godzinna sesja , bez wytrysku , jak wrócę do domu do żona mi wali i wtedy się spuszczam.
 
Mężczyzna

td2003

Nowicjusz
Też uwielbiam dłuuuugą masturbację ale nie za często. Po pierwsze z normalnego braku czasu i po drugie, żeby mi to nie spowszedniało.
Taką naprawdę długą sesję traktuję jak coś w rodzaju święta, bo jest ona tym atrakcyjniejsza im zdarza się rzadziej.
 
Mężczyzna

Jaxa

Seks Praktykant
Też uwielbiam dłuuuugą masturbację ale nie za często. Po pierwsze z normalnego braku czasu i po drugie, żeby mi to nie spowszedniało.
Taką naprawdę długą sesję traktuję jak coś w rodzaju święta, bo jest ona tym atrakcyjniejsza im zdarza się rzadziej.
A ja wolę jednak częściej, no i moim zdaniem jakość na tym nie cierpi
ale każdy ma jak lubi
🤔
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
O Erotyczna sesja ślubna Seks fotki i filmy 1
T Cała Polska Sesja zdjęciowa Ogłoszenia 0
J Naga sesja rpg Ogłoszenia 0
K Sesja na podkarpaciu Ogłoszenia 0
1 sesja, film Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry