• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wielogodzinna sesja masturbacyjna

M

Marcin1983

Guest
Akurat od mniej więcej godziny moja żona śpi i patrzę na jej stópeczki ale myślę że będe się jeszcze bawić ze trzy godziny
 

GotowyNaWszystko

Cichy Podglądacz
Dobry wieczór wszystkim ;) Ja właśnie zacząłem nocny maratonik.Za chwilę przyjeżdża do mnie znajoma ,a potem zostaje sam i walczę do rana. Wcieram właśnie mefke pod naplet... Siedzę nagi przy uchylonym oknie,tak żeby było mnie widać z dworu ;) W innych tematach postaram się pisać dzisiaj na bieżąco co się ze mną dzieje. Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam na priv. Podnieca mnie ostro dzielenie się swoimi fotkami ,filmami itd. Obok mnie leżą pończochy i rajstopy które później założę na siebie...
 

GotowyNaWszystko

Cichy Podglądacz
Kiedyś robiłem to baaardzo często za małolata. Teraz zdarzy mi się przypomnieć stare czasy raz na kilka miesięcy ,dlatego dzisiaj będzie ostro ;)bardzo ostro
 
Mężczyzna

Passat4k4

Cichy Podglądacz
Dobry wieczór wszystkim ;) Ja właśnie zacząłem nocny maratonik.Za chwilę przyjeżdża do mnie znajoma ,a potem zostaje sam i walczę do rana. Wcieram właśnie mefke pod naplet... Siedzę nagi przy uchylonym oknie,tak żeby było mnie widać z dworu ;) W innych tematach postaram się pisać dzisiaj na bieżąco co się ze mną dzieje. Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam na priv. Podnieca mnie ostro dzielenie się swoimi fotkami ,filmami itd. Obok mnie leżą pończochy i rajstopy które później założę na siebie...
To ciekawe co piszesz. Moze pogadamy na priv?
 
M

Mastus

Guest
Hej właśnie zaczynam całonocną sesję masturbacyjną już dawno się w to nie bawiłem..;) Myślę nad zakupem jakiegoś masturbatora i taki ring na penisa i jądra może też z wibracjami są. Może ktoś może coś polecić. Wybiorę się nie długo do sexshopu w Krakowie.
 
Mężczyzna

Perwersyjny_Leszek

Nowicjusz
Ja właśnie wale konia ósmą godzinę, obecnie na klatce schodowej ale w ciągu tej sesji waliłem już na dworcu w WC, w krzakach koło peronu, w pociągu w przedziale i w WC, w McDonaldzie w WC od czasu do czasu wkładając chuja w pompkę... 😊😊😈😈
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry