• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wielbłąd

Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
W dziele "opowiadania" napisałem opowiadanie. Dociekliwym wyjaśniłem "Każda moja opisana historia zawiera jakąś część autentyczną a część fantazyjnie rozbudowaną".
To, że umieściłeś jakiś słowotok w dziale (a nie dziele) „Opowiadania”, nie znaczy, że jest to opowiadanie. Tak jak posiadanie komputera nie czyni z ciebie programisty.

Fantazyjnie rozbudowaną? Co najwyżej fantazyjnie skurczoną.
Net jest wypełniony pojebami oderwanymi od rzeczywistości, którzy pragną zaistnieć w gronie pretendentów do miana człowieka. Samotność skrywają w ogromnej liczbie pustych bez wyrazu postów, zapełniają fora bałaganem myśli nikogo rozsądnego nieinteresującymi. W ferworze pełni życia czasami zapominam omijać głupotę i podejmuję dyskusję z cybergłupami.
   Apeluję o niezwracanie uwagi na próbujących zaczernić przekaz myślowy zawarty w literkach opowiadania. Proszę pamiętać, że nic nie musi ani nie powinien. Niezależnie skoncentrowane myśli przelewa pan na papier w formie zrozumiałej dla przeciętego odbiorcy, jestem wierną wytrwałą czytelniczką.
@Katrine – to taki sarkazm, prawda?
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Widzę tutaj piaskownicę pełną wzajemnych adoratorów a może jeden zakompleksiony kryje się za różnymi widoczkami i udaje wyrocznię :)))
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Ja rowniez nie mam, bo tu i teraz jestesmy amatorami, i dzięki wszystkim bogom, ze nie jestesmy na świecie
wyszydzonymi następcami autora 50 twarzy.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry