• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Większe pożądanie podczas okresu

Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Ale ja jestem fanem minety! A bez minety to tylko spontanicznie😋 z ręcznikiem i chusteczkami spontaniczność umiera 😬
Na to też jest sposób. Zakładamy tamponik i można lizać aż miło, obie dziureczki 👅
A jak dla mnie ten wystający sznureczek to byłaby jeszcze dodatkowa podnieta 😃
Zapomniałbym, też jestem fanem minety, wielkim fanem 😍
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Rozumiem, że Twoja rzeźba stoi gdzieś tam przy kominku?😜
Ja miałabym być aż tak egocentryczna?😱
Na rynku w mieście ma stać pomnik🤪😄


Na to też jest sposób. Zakładamy tamponik i można lizać aż miło, obie dziureczki 👅
A jak dla mnie ten wystający sznureczek to byłaby jeszcze dodatkowa podnieta 😃
Zapomniałbym, też jestem fanem minety, wielkim fanem 😍
Nie dojdziemy do konsensusu, sorki😂
 
Kobieta

niuniusia

Cichy Podglądacz
Mam spory problem, a przyznać muszę, że nic nie wiem o "tych sprawach", znaczy się, kobiecych sprawach.

Otóż, moja dziewczyna twierdzi że ma okres, czego konsekwencją jest to, że nie chce odbyć stosunku, jednak nie ma nic przeciwko temu, bym pieścił jej narząd płciowy. Nie czynie tego bynajmniej delikatnie, ale ostro i zdecydowanie - krzywda jej się nie dzieje, ten krzyk rozkoszy i błaganie o więcej, mówią aż za nadto.
Czy gdyby to naprawdę był okres, czy dziewczyna miałaby ochotę na tak zdecydowane pieszczoty?
Jak już napisałem na wstępie, moja wiedza na tym odcinku jest żenująca.

Proszę o pomoc
Ja podczas okresu każdy dotyk odczuwam o wiele bardziej ale i libido mam dużo większe...Mojemu partnerowi to nie przeszkadza, sam proponuje mi pieszczoty. I to właśnie podczas okresu odczuwam największą przyjemność i mam najlepsze orgazmy
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry