• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Większe i mocniejsze erekcje

romterek

Cichy Podglądacz
Czasem w nocy miewam potezne erekcje. penis jest wtedy nawet 5 cm dluzszy niz gdy jestem wybudzony. nie jestem w stanie uzyskac takich efektow w stanie swiadomym. jak uzyskac takie efekty ?
 
Mężczyzna

daniel644

Nowicjusz
Ja mam najmocniejsze erekcje gdy realizuje jakiś swój fetysz wtedy pałka jest tak sztywna jak nigdy :)
Może musisz poznać trochę bardziej siebie i zobaczyć co cię ogromnie podnieca
 
Mężczyzna

Katmar

Cichy Podglądacz
Tabletki na erekcję. Nie piszę tutaj o viagrze czy o sildenafilu bo podobne efekty mozna otrzymać za pomoca tabsów bez recepty.Trochę ich przetestowałem bo jak spotykam się z laską to chcę być w pełni sił i lubimy po kilka razy w ciągu nocy Najlepsze są
cum on
viamen( z żeń szeniem i argininą)
Niezły jest również penis complete jednak trochę drogi
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Może warto zbadać sobie poziom testosteronu.
Bo być może to nie kwestia podniecenia. Mężczyźni nad ranem mają najwyższy poziom testosteronu. Być może tylko wtedy jesteś w stanie osiągnąć pełną erekcję, ponieważ w ciągu dnia poziom jest zbyt niski.
Ale to tylko moje gdybanie, najlepiej w takich sprawach udać się do lekarza.
 

Wieks

Cichy Podglądacz
Problem widzę coraz powszechniejszy i nie tylko mnie dotyczy... Man tabs są dobre. Mi pomagają osiągnąć pełną erekcję z którą czasami mam problemy. Chodzi o to, że erekcja jest, ale taka na 40%, o penetracji można zapomnieć. Po zażyciu viamenie dostaje brakujace 60%. Mam nadzieję, że dobrze to zobrazowałem.
 

Wieks

Cichy Podglądacz
Viamen jest odbry bo zawiera duże dawki L argininy. Czytam sobie teraz skład cum ona i również nie jst taki zły tak wi ec tabletki na moje oko również powinny całkiem dobrze dzialać. Nie brałem ich jeszcze tak wiec sam mogę ręczyć jedynie za viamen . Najlepiej samemu sobie wypróbować. Na jednego lepiej będzie działał jeden środek na drugiego inny
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Problem widzę coraz powszechniejszy i nie tylko mnie dotyczy...
Zanieczyszczone powietrze, wysoko przetworzona żywność z całą masą niepotrzebnych dodatków, brak ruchu, stres i przepis gotowy. Jak do tego jeszcze dochodzą używki, to już w ogóle...
Często faceci sami sobie to robią - całe dnie przy komputerze i syfiaste jedzenie wystarczy. Mąż byłej kochanki taki tryb życia prowadził, efektem tego mógł raz w miesiącu na 2-3 minuty. Facet młodszy ode mnie o kilka lat, a ja dopiero wchodzę w wiek średni. I dlatego nie ma co się dziwić, że w takiej sytuacji pani z wysokim popędem, po wielu próbach rozruszania męża, szuka kogoś na boku 🙄
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry