• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wibrator do samolotu

Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Tak jak w tytule, czy ktoś z was przewoził wibrator w samolocie ? Jeśli tak to do jakiego wkładaliście bagażu.
Wrzuć do rejestrowanego i będzie problem z głowy.
Z bagażem podręcznym jest tylko ta sprawa, że przy kontroli bezpieczeństwa musisz całą elektronikę wyjąć osobno. Zapakuj go w woreczek przezroczysty, strunowy i tyle.
No i pamiętaj o tym, że jest cała (długa) lista krajów gdzie wwiezienie wibratora jest zakazane.
 
Mężczyzna

Piekielny_Kicius

Cichy Podglądacz
Wrzuć do rejestrowanego i będzie problem z głowy.
Z bagażem podręcznym jest tylko ta sprawa, że przy kontroli bezpieczeństwa musisz całą elektronikę wyjąć osobno. Zapakuj go w woreczek przezroczysty, strunowy i tyle.
No i pamiętaj o tym, że jest cała (długa) lista krajów gdzie wwiezienie wibratora jest zakazane.
Wybieramy się z dziewczyną do Turcji, nigdzie nie widziałem żeby był zakaz akurat do tego Państwa. Chyba, że coś pominąłem to poproszę o podpowiedź.
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Seks Praktykant
Przypomniała mi się historia na Okęciu jak wracałem z wakacji. Komuś gumowy wibrator wypadł z torby, więc obsługa lotniska w sortowni bagażu przyczepiła go na stojąco do taśmy. I tak sobie krążył, krążył wywołując masę śmiechu pośród oczekujących na swój bagaż.. Nikt nie odebrał.
 
Kobieta

Czarna14

Cichy Podglądacz
Wrzuć do rejestrowanego i będzie problem z głowy.
Z bagażem podręcznym jest tylko ta sprawa, że przy kontroli bezpieczeństwa musisz całą elektronikę wyjąć osobno. Zapakuj go w woreczek przezroczysty, strunowy i tyle.
No i pamiętaj o tym, że jest cała (długa) lista krajów gdzie wwiezienie wibratora jest zakazane.
A czy z wbudowanym akumulatorem można do rejestrowanego ? Szukam odpowiedzi na różnych stronach i na każdej napisane jest co innego …
 
Mężczyzna

Fireman

Seks Praktykant
Ja elektroniki nie wyciągałem z bagaży podręcznego. A miałem np maszynkę do golenia w środku na aku. Więc wibrator powinien też nie robić problemu ;-)
 
Mężczyzna

chemx

Cichy Podglądacz
Na niektórych lotniskach się już niczego nie wyciąga, nawet wode możesz mieć w dużych butelkach. W bagażu rejestrowanym nie powinno być akumulatorów, także raczej podręczny ;)
 
Mężczyzna

chemx

Cichy Podglądacz
Jak do cywilizacji jedziesz to kup na miejscu, a z powrotem kurierem wyślij - bedzie jako pamiątka z wakacji.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry