• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wibrator dla Pań "mały i przenośny"

M

Michalek6969

Guest
Cześć,

Poszukuję wibrator dla mojej partnerki, taki do zadań specjalnych gdy jest sama. Musi być nie duży, taki który łatwo ukryje w torebce no i fajny😂 Może któraś z Pań coś poleci, ewentualnie któryś Pan podpowie z czego jego partnerka korzysta 😏
 
Mężczyzna

Arnold 94

Cichy Podglądacz
Wibrator i mały to raczej dwa sprzeczne słowa. Wiem że niby rozmiar nie ma znaczenia ale bez przesady. Jeśli ma być mały i ładny to polecam niezawodnego kolegę pingwinka. Mały ale wariat, moja kobiete doprowadza bardzo szybko do rozkoszy. Można ewentualnie poszukać najmniejszego rozmiaru różdżkę/mikrofon. A jeśli ma być dopochwowy to może inni mają lepsze doświadczenia.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Jeśli wibrator dopochwowy to możesz kupić kulkę/jajko wibrujące, które się nada również do łechtaczki.

A jeśli inny wibrator to są typu bullet- np. w kształcie szminki albo w innych małych rozmiarach.
 
M

Michalek6969

Guest
Przepraszam, nie określiłem się odpowiednio. Chodzi o wibrator zewnętrzny. Wewnętrzny ma, taka kulkę właśnie.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
No to z zewnętrznych ciekawe wydają się takie:





Albo wspomniany wcześniej pingwin (dla mnie nie wypalił)
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Chodzi typowo waginalny?

51,96 zł 29%OFF | Clit stymulator waginalny orgazm Masturbator motyl majtki Lay On wibrator poręczny wibrator do łechtaczki zabawki erotyczne dla kobiet
Przybliżony termin dostawy 6 lipca 😖
 
Mężczyzna

Arnold 94

Cichy Podglądacz
Nie wiem czy wyroby z Ali express są dobrym pomysłem. Jednak to dość wrażliwe miejsca. Lepiej dopłacić do wyrobów z atestem.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Nie wiem czy wyroby z Ali express są dobrym pomysłem. Jednak to dość wrażliwe miejsca. Lepiej dopłacić do wyrobów z atestem.
A ty myślisz, że te, co są do kupienia w polskich sklepach, to gdzie produkowane? 😂
Dałam przykład, bo nie chciało mi się szukać na polskich stronach.
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Jest ogromna różnica pomiędzy produktami z allegro ( import z Ali) a tymi ze sklepów erotycznych. Np. Satisfyer
Nigdy na Allegro nie kupowałam, ale sieć Orion w Niemczech ma w ofercie produkty z "niższej półki" i przyznaję, że to jak dla mnie jedynie atrapy całkowicie nie do użytku. Podejrzewam, że to właśnie podobny szajs😜 😂
 

PanTak

Seks Praktykant
Cześć,

Poszukuję wibrator dla mojej partnerki, taki do zadań specjalnych gdy jest sama. Musi być nie duży, taki który łatwo ukryje w torebce no i fajny😂 Może któraś z Pań coś poleci, ewentualnie któryś Pan podpowie z czego jego partnerka korzysta 😏
Może Lush?
lovense-lush-2-0-wibrujaca-kulka-rozowa-5.webp
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry