• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wibrator dla doświadczonej

Kobieta

Babcia57

Cichy Podglądacz
Czy ktoś się orientuje, czy istnieją jakieś różnice w wibratorach jeśli chodzi o wiek użytkowniczki? Szukam czegoś dla siebie tj 50+, a nigdy nie miałam takiej zabawki i nie wiem od czego zacząć.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Czy ktoś się orientuje, czy istnieją jakieś różnice w wibratorach jeśli chodzi o wiek użytkowniczki?
Nigdy nie spotkałam się z rekomendacją dot. jakichś przedziałów wiekowych. Nie wiek jest istotny lecz preferencje, fantazje, oczekiwania itp. i tym się kierować przy wyborze. Modeli, kolorów, wzorów jest od groma, ważne aby kupić coś z bezpiecznego materiału typu silikon medyczny a nie np. jakieś toksyczne jelly. No i zależy jaki masz budżet, bo to też istotne kryterium, można kupić fajne wibro za 100 ale można i za 5x więcej :)
 
M

mastuś

Guest
Nigdy nie spotkałam się z rekomendacją dot. jakichś przedziałów wiekowych. Nie wiek jest istotny lecz preferencje, fantazje, oczekiwania itp. i tym się kierować przy wyborze. Modeli, kolorów, wzorów jest od groma, ważne aby kupić coś z bezpiecznego materiału typu silikon medyczny a nie np. jakieś toksyczne jelly. No i zależy jaki masz budżet, bo to też istotne kryterium, można kupić fajne wibro za 100 ale można i za 5x więcej :)
Najlepiej to przełamać się i wybrać się do dobrego sexshopu sprzedawca doradzi a poza tym można zobaczyć z czego i jak zrobiona jest taka zabawka. Tu jakość ma znaczenie. Ja przez neta kupiłem drogi masturbator wyglądał fajnie tylko na zdjęciu.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry