• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Weekendowy wypad (drugi dzień)

Mężczyzna

Ragnar74

Cichy Podglądacz
Weekendowy wypad (drugi dzień)




Po upojnej nocy poranek zaczęliśmy wspaniałym humorze , najpierw zjedliśmy śniadanie a później wzięliśmy wspólny prysznic . Pogoda była wspaniała więc postanowiliśmy przejść się po okolicy . Najpierw zeszliśmy nad jezioro , woda była cieplutko i bardzo czysta . Powiedziałem że przyjdziemy się wykąpać pod wieczór , a może coś się wydarzy hihi
Odrzekła no może może zobaczymy.
Wracając na górę spotkaliśmy jakiś ludzi , chłopak zawołał do nas hej co słychać.
Podeszliśmy do nich się przywitać .
Cześć jestem Marcin a to jest Kinga pokazując na brunetkę , a ta blondynka to Sandra i oczywiście nasz psiak Lizak kierując wzrok na wilczura .
Dziewczyny były skromnie ubrane co przykuło moją uwagę , miały na sobie koszuleczki z tak dużym dekoltem że cycuszki prawie wypadały na zewnątrz i tak króciutkie miniówki że pod lekkim podmuchu wiatru było widać ich broszki . Kasia z kolei zapatrzyła się na Marcina który był bez koszulki z widocznym kaloryferem na brzuchu, przeciwsłonecznych okularach i wytatuowaną czaszka przebita nożem na klacie . Ręka jego z kolei była na pupci Kingi .
Zapytali się czy wynajęliśmy ta duża wille. No tak , właśnie ten . A na jak długo przyjechaliśmy ?
Na weekend w niedzielę wracamy do domu odpowiedziała Kasia.
A to króciutko nie zdążycie się wyszaleć , my tu przyjeżdżamy przynajmniej na miesiąc i nieraz jest za mało czasu . Ale w takim razie zapraszamy do nas , wpadniecie wieczorkiem wypijemy parę drinków i sobie po gramy , mamy stół do bilarda .
Wpadnijcie będzie fajnie.
Ok zobaczymy mieliśmy co prawda jakieś plany na wieczór , ale pogadamy i się zdzwonimy .
To super masz tu mój numer i czekamy na wiadomość.
W drodze do domu postanowiliśmy że wpadniemy na 2-3 godzinki , bo mamy co robić wieczorem.
Wróciliśmy do naszej willi i wrzuciliśmy coś na ruszt . Po jedzeniu przebraliśmy się i zeszliśmy nad jezioro . Woda była wspaniała pływaliśmy sobie wzdłuż pomostu i nagle Kasia stanęła popatrzyła w prawo lewo i zrzuciła z siebie staniczek , podpłynąłem do niej i zaczęliśmy się migdalić. A tu ktoś płynie w naszym kierunku skuterem wodnym , a za cypla wypłynął jakiś jacht więc skończyło się na całusach , wyszliśmy z wody i położyliśmy się na pomost i zaczęliśmy zbierać promienie słoneczne . Po paru minutach Kasia uniosła głowę i powiedziała że jeszcze nigdy nie opalała się nago , no oprócz solarium . Zrzuciliśmy dolne części garderoby i teraz promienie słoneczne docierały do całego naszego ciała. Ja oczywiście długo tak nie wytrzymałem leżenia bez ruchu przy tym wspaniałym nagim ciałku . Zacząłem paluszkiem jeździć po jej szyi i powoli zjeżdżałem w dół .
Zatrzymałem się na cycuszkach i skupiłem się na suteczkach które zaczęły robić się twarde.
Po czym zacząłem zjeżdżać niżej i zatrzymałem się na muszelce która była wilgotna i soczysta.
Paluszki wchodziły w dziurkę coraz głębiej i głębiej, cipka zaczęła robić się bardziej różowiutka i jeszcze bardziej mokra . Zastąpiłem wtedy paluszki moim językiem , podłożyłem zwinięty ręcznik pod pupcię,,rozszerzyłem jej nogi i zbliżyłem się ustami do jej cipki . Zacząłem delikatnie muskać jej brzoskwinie , poczym między jej wargi wjechał mój język i zająłem się łechtaczka . Soczki z cipeczki zaczęły wypływać coraz mocniej i więcej , spijałem ten nektar żeby się nie zmarnował.
Nie zapomniałam też o jej drugiej dziurce ,gdy mój języczek zajmował się tym ciasnym otworem dwa paluszki penetrowały w jej cipkę masując i uciskając punkt G i wtedy z jej brzoskwinki wystrzeliły jeszcze większą ilość soczków , a ona zaczęła jęczeć i się wić . O tak moja żmijko lubisz tak ?
O taaakkk uwwiieelbbiiaaammm !
Ooo taakk niee przestawwaajjj !!!
Liż moją cipkę o tak wyciśnij z mojej brzoskwinki wszystkie soczki o taaakkk !
I jak już byliśmy tak rozgrzani i napaleni na sobie , jak już chciałem wjechać kutasem w cipunię , znowu zaczęli podpływać w naszym kierunku jacyś wodniarze na skuterach i innych wodnych pojazdach .
Kasia krzyknęła wtedy nieee tylko nie tooo , co oni tu robią .
Chwyciła mnie jeszcze za penisa i całego wsadziła sobie do buzi że aż poczułem jej migdałki .
Ale jestem napalona musimy dokończyć na górze. I ruszyliśmy w kierunku domku , a górka była strona. Gdy już wdrapaliśmy się do apartamentu postanowiłem zrobić po drinku i wskoczyć do jacuzzi i wtedy zadzwonił do Kasi telefon jakaś koleżanka czy tam ktoś . Gadała i gadała zdążyłem wypić zrobione dla nas drinki , no i całe to napięcie seksualne minęło .
Widząc że to trochę potrwa poszedłem wziąć prysznic i się przygotować na wieczór.
Między czasie Kasia skończyła rozmawiać i zaczęła się stroić na imprezkę , ja zrobiłem kawkę i otworzyłem ciasteczka żeby sobie umilić trochę czas czekając na żonkę.
Rozmawialiśmy też jak się urwać od nich jakby było drętwo .
Podeszliśmy do pobliskiego sklepu żeby nie przychodzić z pustymi rękami i kupiliśmy wino i whisky .
Dotarliśmy na miejsce parę minut po dwudziestej , nie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać, czy będziemy tylko my , czy będą tam jeszcze inni ich znajomi .
Wchodząc do środka było zauważyć że ta willa jest na wysokim poziomie , sam salon był większy niż nie jedno całe mieszkanie i jeszcze na środku stał stół do bilarda naprawdę wszystko na wypasie.
Postawiliśmy na stoliku przyniesiony alkohol ,a Kinga zapytała co chcemy do picia , mamy wino , piwo ,wódeczkę ,czy jakiegoś drinka . Poprosimy drinki . Może być Sex on the Beach powiedziała z uśmiechem , tak pewnie jeszcze takiego nie piliśmy .
Ja właśnie skończyłam kurs barmański więc będziecie moimi myszkami doświadczalnymi rzekła z uśmiechem Kinga.
Gdy Kinga przygotowywała nam napoje wyskokowe zauważyłem że na kolanach Marcina siedzi Sandra, a jak się poznawaliśmy to Marcin obejmował Kingę .
Więc zapytałem Marcina jak to z wami jest jesteście razem , czy jedna z nich to koleżanka twojej dziewczyny .
Marcin spojrzał na Sandrę i powiedział że oni we trójkę tak sobie żyją już od trzech lat . Razem mieszkają , razem pracują no i razem sypiają .
To raczej niezbyt często spotykana sytuacja w Polsce ?
Oj mylisz się , dużo ludzi tak żyje i jest nas coraz więcej. My na przykład znamy się już dziesięć lat razem studiowaliśmy , po studiach nasze drogi się rozeszły , ale jakoś tak się stało że trzy lata temu spotkaliśmy się na imprezie i zaczęliśmy rozmawiać przy piwku . Sandra wróciła z Wielkiej Brytanii i szukał lokum , Kinga co prawda była wtedy z kimś , ale chciała od niego odejść i tak zrobiła chyba potrzebowała jakiegoś bodźca , a ja akurat zarobiłem trochę grosza , miałem nowe duże mieszkanie więc zaprosiłem dziewczyny do siebie . Szukałem też zaufane osoby do pracy , bo otworzyłem swoją firmę zajmującą się projektowaniem stron internetowych , a że dziewczyny pracy potrzebowały i się na tym znały więc robimy to razem .
A jak do tego doszło że poszliście krok dalej i jesteście w jakimś tam związku ?
Hmm. Chyba po jakimś melanżu wróciliśmy , ale jakoś mieliśmy ochotę coś porobić i wtedy Sandra przyniosła najpierw skręta maryhy i sobie zapaliliśmy , a później wzięliśmy jeszcze ekstazi , te małe tabletki wprowadziły nas w taką euforię w taki nastrój że zaczęliśmy się całować masować lizać i pieścić , wylądowaliśmy w łóżku i było bosko . Rano to powtórzyliśmy oczywiście już bez używek i tak już jest jesteśmy razem , trzeba brać z życia ile się da ,no nie .
Kinga przyniosła po następnym kolorowym drinku i zaczęliśmy grać w bilard . Atmosfera była naprawdę fajna , a czym więcej drinków wypiliśmy tym swobodniej się czuliśmy .
I wtedy Marcin zapytał nas czy chcemy po małej tabletce ekstazi.
Nie my nie takich rzeczy my nie bierzemy , alkohol na wystarczy .
Ale nigdy nie braliście piguły ?
Nie , nawet nie wiem jak się bym po tym czuła powiedziała Kasia.
No to trzeba spróbować jak nie teraz to kiedy , nikt nie zmusza tylko proponuje .
Spojrzeliśmy się na siebie , i co bierzemy ten jeden raz ?
No ok możemy spróbować.
Marcin przyniósł tabletki i powiedział nie ma co się bać my już parę razy braliśmy i nie mieliśmy żadnych skutków ubocznych , oczywiście nie wliczając tych pozytywnych , zobaczycie jak będzie fajnie.
Wzięliśmy po tabletce popiliśmy Red Bullem . I jak wszystko w porządku nic się nie dzieje ?
Na razie bez zmian .
Włączyli wtedy jakieś lasery i muzę bardziej taką techno , po paru minutach zaczęło się robić jakoś inaczej . Wszystko zaczęło zwalniać , kolory zaczynały być bardziej kolorowe . Marcin Sandra i Kinga zaczęli tańczyć , my też wstaliśmy z kanapy przytuliliśmy się do siebie i zaczęliśmy się bujać w rytm muzyki . Po pewnym czasie zauważyłem że gospodarze zaczynają gubić powoli ciuchy i zaczynają się do siebie dobierać. Wtedy Marcin rzekł żeby się nami nie przejmowali ,a jak to nie wasze klimaty to możemy sobie przejść do pokoju na pięterku . My nie zwracaliśmy zbytnio uwagi na nich byliśmy zajęci sobą .
Po chwili zaczęliśmy się obmacywać i całować coraz bardziej i namiętniej , oparliśmy się o stół bilardowy i byliśmy w swoim świecie . Kasia szepnęła mi do ucha żebym ja zerżnął tu i teraz .
I zaczęła się rozbierać , zdjęła koszule i rozpięła stanik potem zabrała się za moje spodnie .
Wtedy podeszła Kinga i zaczęła całować cycuszki Kasi mówiąc ale masz cudowne i duże piersi , a ręką zaczęła masować mojego kutasa , czułem się trochę nieswojo ale nie chciałem tego okazywać . Chwilę później do stołu zbliżyli się Marcin i Sandra oni też byli już nago i się ostro lizali, wtedy Kasia zauważyła że ręką Kingi jest na moim fiucie spojrzała na mnie i się zdzirowato uśmiechnęła , odwróciła się do Sandry i Marcina chwyciła i go za kutasa . Powoli zaczęła schodzić coraz niżej i niżej chwyciła go w ustami , w tym samym czasie Kinga zajęła się moim penisem . Sandra z kolei położyła się pod Kasią i zaczęła lizać jej cipkę , mruczała i mówiła że uwielbia jak soczki wyciekają z cipeczki . W tych pozycjach byliśmy parę minut , wtedy podszedłem do Kasi chwyciłem ją za włosy i przyciągnąłem do siebie , oparłem o stół i zacząłem powoli wchodzić w jej cipkę . Byliśmy mega napaleni , wydawało się że muzyka jest coraz głośniej , światełka migotały coraz mocniej , byliśmy w swoim świecie nic i nikt nas w tym momencie nie interesowało . Obróciłem ja i zaczęłam posuwać od tyłu , Kasia wypieła się jeszcze mocniej kładąc cycuszki na stół i krzyczała mocniej , mocniej mnie pierdol mocniej i szybciej . Z każdą sekundą coraz bardziej byliśmy spoceni , po chwili splunąłem na rękę i nasmarowałem jej dupsko i zacząłem powoli wkładać rozpalonego kutasa czekając na reakcję . Krzyknęła wtedy wyruchaj mi dupsko o tak zerżnij mnie jak sukę , o tak jestem twoją i tylko twoja suczką .
Ruszałem się jak nigdy dotąd posuwałem ja raz w cipkę raz w dupkę , zmieniałem dziureczki co chwileczkę . Spojrzałem na naszych gospodarzy oni byli już po finale a ja czułem że dzisiaj mogę jeszcze trochę wytrzymać i dać jeszcze dużo rozkoszy swojej ukochanej . Wtedy podeszła do nas Kinga i zapytała czy może dołączyć , odpowiedziałem że chcielibyśmy dokończyć sami , odpowiedziała ok nie przeszkadzam. Chwyciłem Kasię za rękę i ja ułożyłem na stole na plecach , uniosłem jej nogi do góry i wjechałem w cipkę i mocno zacząłem ją posuwać . Moja suczka głośno jęczała a jej brzoskwinka zaczęła tryskać soczkami tak obficie że po chwili byłem cały mokry od brzucha w dół , zmieniłem dziurkę i po paru ostrych ruchach zacząłem czuć że zaraz dojdę . Wyciągnąłem kutasa chcąc jeszcze trochę powstrzymać wystrzał , delikatnie po malutki wjechałem w cipkę, wchodziłem coraz głębiej i głębiej czułem jak koniuszkiem prącia uderzam o ściankę macicy . I już nie mogłem się powstrzymać i wystrzeliłem zalewając muszelkę , przenieśliśmy się wtedy na kanapę aby złapać oddech . Kinga zapytała czy coś do picia podać , a poprosimy coś zimnego najlepiej z lodówki , Kinga wyszła do kuchni a wtedy wszedł psiak i podszedł do Kasi i zaczął lizać jej cipkę , na początku myślała że to ja , ale jak się zorientowała to odskoczyła , a wtedy Sandra powiedziała że on lubi zlizywać spermę ,a językiem tak ci szparkę wyliżę jak żaden facet bo ma taki szorstki jęzor . No rzeczywiście jest inaczej ooo fak wow o tak mi rób o ja pierdole . Wylizał do ostatniej kropelki I po chwili Lizak podszedł do Sandry i zajął się jej cipką .
Teraz to będziemy musieli kupić sobie takiego Lizaka , ma wspaniały jęzor . A ja ci nie wystarczam ? To będzie rezerwa jak byś się zmęczył hihi.
Wypiliśmy jeszcze po drinku i powoli zaczęło z nas wychodzić ekstazi zaczęliśmy dochodzić do siebie . Spojrzałem na zegarek a tam 3.35 była więc się ubraliśmy podziękowaliśmy za imprezkę i ruszyliśmy do siebie.
I tak zakończył się nam drugi dzień weekendowego wypadu , spędziliśmy go intensywnie i stosunkowo wspaniałe.
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry